Cyrk Objazdowy Phineasa Taylora Barnuma

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22197
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser18845

Gość
Gość
Małpa jedna...

...zakończyłaby tą farse i dała kukurudze w zamian. Czy ktoś już odkrył czego ona chce?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ehh tyle wysiłku aby kukurydze dostać [o ile to ona jest nagrodą]?
 

DeletedUser22197

Gość
Gość
Wszystkich graczy,którzy mają konto na becie zapraszam do ankiety na forum bety,Inno pyta :

Za jak wiele bonów oddałbyś przedmiot ,który nie jest ani rzadki ani powszechny?

1.4 9 39.13%
1.2 0 0%
1.0 12 52.17%
0.8 2 8.70%
0.6 0 0%
0.4 0 0%
0.2 0 0%

Jak widzicie na forum bety zagląda ledwie garstka z 5000 beta testerów,wszyscy którzy narzekali na niskie nagrody ,zapraszam do ankiety,zajmie to mniej niż 10 minut a będzie dużo bardziej efektywne niż narzekanie...
 

DeletedUser20037

Gość
Gość
a możesz przetłumaczyć to na ludzkie ? :D
O co chodzi z tymi wartościami:
0.2;0.3 etc. ? :)
 

DeletedUser22197

Gość
Gość
Teraz mamy pulę bonów ,z tego co pisze Luczki możemy wywnioskować ,że np.
Pstrągi potrzebne - 2330,Bony za wszystkie pstrągi - 65 bonów.
Mamy więc pulę z której gracze dostają bony.

Pytanie na becie jest takie,ile bonów chciałbyś otrzymać za nie unikatowy i nie powszechny przedmiot,więc albo zwiększy się pula zgodnie z głosowaniem albo bony będą przydzielane ze każdy produkt osobno a wartość będzie się zaokrąglać.
 

DeletedUser20349

Gość
Gość
Jakie bony ? Ja to nic nie rozumiem, muszę chyba w praktyce zobaczyć :p
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Żadne bony, chodzi o pule obligacji na dany produkt np.Pstrągi potrzebne - 2330,Obligacje za wszystkie pstrągi - 65 obligacji.

I tu się pytają jaki procent tego ludzie chcieliby dostawać za wrzucane produkty.
 

DeletedUser22197

Gość
Gość
Jakie bony ? Ja to nic nie rozumiem, muszę chyba w praktyce zobaczyć :p

Bony = Obligacje


Żadne bony, chodzi o pule obligacji na dany produkt np.Pstrągi potrzebne - 2330,Obligacje za wszystkie pstrągi - 65 obligacji.

I tu się pytają jaki procent tego ludzie chcieliby dostawać za wrzucane produkty.

Zagmatwałeś.
Teraz za jednego pstrąga dostajesz 0.027 Obligacji (Oczywiście zaokrągla się do góry)
Pytanie na becie jest ile chciałbys dostawać za jeden przedmiot,czyli zakładając,że pstrąg jest tym produktem ze średniej półki to za każdego pstrąga dostajemy jedną obligację,czyli całkowita pula wynosiłaby 2300 Obligacji.

Swoją drogą tylko trzech Polaków zagłosowało w ankiecie,Speedy,Kozak i ja,jak widać stereotypy się sprawdzają,pierwsi do narzekania,ale żeby zrobić coś konstruktywnego to się nie chce :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Oj tam im więcej tym lepiej wiadomo, że wtedy szybciej nabijesz obli a co za tym idzie więcej razy po losujesz lub zachowasz na jakieś nowości. Sam zagłosowałem na najwyższą opcję. :)
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Taa, przez miesiąc zbieram tysiąc pstrągów, potem rzucam do cyrku i zgarniam ob prawie na skrzynkę premium :D na to na pewno się nie zgodzą
 

DeletedUser

Gość
Gość
Lepsze to niż obecny system naliczania gdzie za wrzucenie 1000 produktów nawet 100 obli można nie zdobyć
 
Zagłosowałem za największą liczbą. Trzeba się zastanowić co będzie z przyznawaniem nagród, jeśli za jeden produkt będzie 1 up. Są ludzie, którzy wrzucili ponad 2k produktów i dadzą radę zrobić to jeszcze przy następnym cyrku. Jeśli im się wypłaci to przekroczą limit.
 

DeletedUser10665

Gość
Gość
Przy tak beznadziejnych nagrodach z tego cyrku myślę, że opcja 1produkt=1oup jest jak najbardziej rozsądna... Niech chociaż raz pójdą graczom na rękę nie wyciskając brył...
 

DeletedUser20037

Gość
Gość
Tyle, że produkt, produktowi nie równy :p
1 bardzo rzadki produkt - 1 oup
1 rzadki produkt - 0.75 oup
1 powszechny - 0.5 oup
1 bardzo powszechny - 0.25 oup

Cos w tym stylu, mogło by być, wtedy 1k oupow było by w zasiegu i mysle ze byłoby dobrą nagrodą w wkład do budowy cyrku. Przynajmniej ja tak mysle :p
 

Ponury.Grabarz

Elitarny tester
@Mel
Ale weź pod uwagę, że wtedy rynek na światach TW ulegnie załamaniu. Będzie jeden wielki wylew unikatów, gdy za 1 produkt będziemy otrzymywać 1 oup (wiem też o tym nie pomyślałem xD)
 

DeletedUser23856

Gość
Gość
cały set cyrkowy też nie odblokowuję dalszej części tego zadania ook! ;/ mam cały ubrany i stoję w cyrku i nic ;/
 
Status
Zamknięty.
Do góry