Czy uważacie że premium całkowity reskill to dobry pomysł

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4059
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteście za reskillem


  • W sumie głosujących
    272
Status
Zamknięty.

DeletedUser14442

Gość
Gość
jestem na nie według mnie to bezsensowny pomysł :mad:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja zagłosowałem na tak, ponieważ według mnie przyda się cos takiego, sam może nie będę korzystał, gram beż premium i tak pozostanie. Ale jeżeli ktos nie umie rozdać umiejętnosci to mu sie to przyda. Ułatwi to wykonywanie Questów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przez pomyłkę zaznaczyłem tak :mad:, ale jak większość osób jestem przeciwny. Poza tym gram bez premium i nie zanosi się na jakąś zmianę w tym temacie.
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
2. Jestem za jednym reskillem na całe konto, czyli grając na 9 światach graczy by miał możliwość raz zrobić reskill na jednym z wybranych światów. Kwestia ilości bryłek (czyli ceny za taki manewr) to inna sprawa. To powinno być drogie.

Onufry wtedy wprowadzenia tego premium nie miała by najmniejszego sensu a zwłaszcza jak gracz gra na więcej niż jednym świecie.

Pod względem premium TW i Plemiona nie są takie złe w plemionach premium daje tylko możliwość łatwiejszego grania w TW jest troszkę inaczej bo ta gra jest innego typu. Nawet bez premium obecnie można wejść do TOP bo samo premium w ułatwia grę ale nie daje jakiejś bardzo znaczącej przewagi. Porównując te dwie gry do innych gdzie za kryształy, złoto, diamenty etc. można kupić wszystko zaczynając od broni, ubrań a kończąc na mieszkaniu to nie jest tak źle.

Inaczej będzie jak wprowadzą reskilla wtedy będzie można zrobić każde zadanie bez dużej pracy własnej, dodatkowo w każdym momencie będzie można zmienić swoje umiejętności co teraz zajmuje około kilku miesięcy jak ma ich się sporo. Wiem że reskill ma ułatwić grę by nie trzeba było zbierać złota i czekać dużo czasu by pozmieniać umiejętności.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja zagłosowałem na tak, ponieważ według mnie przyda się cos takiego, sam może nie będę korzystał, gram beż premium i tak pozostanie. Ale jeżeli ktos nie umie rozdać umiejętnosci to mu sie to przyda. Ułatwi to wykonywanie Questów.
chyba nie dokończa rozumiesz uroku tej gry
istnieje równowaga są 3 grupy
pojedynkowicze:
+miło jest kogoś zjechać
+szacunek pozostałych mieszkańców jeśli pokarzesz się u grabarza
+możesz pomagać pozostałym mieszkańcom w usypianiu wrogów
-niski poziom
-wykluczenie jakichkolwiek zadań
-brak dobrych prac
Poszukiwacz:
+najlepsze prace
+możliwość wykonania wszystkich zadań
+możliwość pokazania się w top danej umiejętności
-słaby w pojedynkach
-miasto może wspomagać tylko finansowo
Budowniczy:
+pomoc w rozbudowie miasta i fortu
+zazdrość pozostałych budowlańców jeśli jesteś w top budowania
+wysoki poziom (najszybszy start)
-słaby w pojedynkach
-jest głównym celem ataku słabszych graczy

jeśli weszło by to premium to gra straciła by ostatki swojej strategi nikt nie grał by pojedynkowiczem bo można zrobić poszukiwacza lub budowniczego i zamienić bo na pojedynkowicza

Onufry weź pod uwagę że niektórzy gracze grają pod rożnymi nickami bo nie jest to zabronione
a firma ter nie bardzo by się ucieszyła z tego rozwiązania.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Cząsteczkowy admin zagłosował na TAK :(

Jestem na Nie wtedy dziadeczek pójdzie na bezrobocie i będzie go coraz więcej co zaraz Barmana zwolnicie :(
Poza tym gra by się stałą [cenzura] i tyle :

NIE NIE NIE STOP Z PREMIUM :D
 

DeletedUser14875

Gość
Gość
zaczalem grac w TW niedawno ale jak wiekszosc uwazam ze gracze ktorzy graja bez premium, dla zabawy straciliby juz nawet motywacje, bo i tak do TOP dostalby sie ten, kto ma wiecej cash`u (nie mowie tu o przypadkach graczy ktorzy zjedli na tej grze zeby i potrafia cos niecos). Mam tu na mysli przecietniakow ktorzy nie sa wybitni a graja tylko 4fun, a mimo to zaslugiwali na TOP ze wzgledu na umiejetnosci, teraz by sie to zmienilo
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Onufry wtedy wprowadzenia tego premium nie miała by najmniejszego sensu a zwłaszcza jak gracz gra na więcej niż jednym świecie

Dlaczego nie ? Ja widzę sens. Gra ktoś sobie powiedzmy na 4 światach. Na jednym poważnie, na reszcie się bawi i testuje. W trakcie testów dochodzi do wniosku, że jednak fajnie by było rozdać skille na głównej postaci inaczej. Robi reskill. Więcej już nie może. Przewagę uzyska nad innymi ? Pewnie i uzyska, ale tak jak już pisałem w innym wątku, gracz jadący od prawie roku na premium i tak ma znaczną przewagę nad graczem, który premium nie kupuje. Począwszy od większego zarobku (więcej kasy, lepsze itemy=więcej kasy), poprzez szybszą regenerację (w skali roku ta nadwyżka energii przełoży się wymiernie na ilość wykonanych prac, czy pojedynków) na automatyzacji kończąc (mniej przestojów postaci). Jak to wszystko dodamy i spojrzymy na to długookresowo, np. rok, to taka osoba zarobi spokojnie na pełny reskill. Osoba bez premium też by miała szansę zrobić sobie reskill pełny, kupując ten jeden jedyny raz powiedzmy 20 czy 50 bryłek (przykładowa ilość).
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
Właściwie w tym co napisałeś masz rację ale i tak ogólnie jestem na nie reskillom nie dlatego że to kosztuje złotówki, ale dlatego że obecnie żeby zmienić umiejętności to trzeba dużo czasu poświęcić i trochę bym się zdenerwował jak bym mógł po około miesiącu za 10 złotych zmienić wszystkie umiejętności a nie bawić się w ich zmianę przez 4 miesiące. Chociaż nie uważam że "dziadek" w taki sposób stracił by swoją funkcję bo i tak bardziej by opłacało się przerzucić 50 umiejętności starym sposobem niż kupować premium.

PS: ja i tak nawet jeśli zostanie wprowadzone to jego już nie kupię bo mój bob się przeobraził i niedługo zaczyna żniwa :D
 

DeletedUser3864

Gość
Gość
Jak wprowadzą ten żałosny pomysł do gry to stracą prawie wszystkich graczy na polskim The West, nie wiem jak sprawa ma się w innych krajach. Ja osobiście też skończę grę, jeśli to wprowadzą. Jest to najgłupsza propozycja jaką kiedykolwiek widziałem od początku mojej gry w The West.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Iiiii-ha, no to lecimy :D

Binox - bardzo mi sie podobal twoj post (ten z poczatku) ;)

Dlatego zlitujcie się i nie piszcie " nie ułatwiajcie gry" Bo tutaj każdy może podniesc poprzeczkę, pokazać "tu ja jestem najlepszy, pokaz na co cię stac i dogoń mnie w rankingu" Wtedy gra będzie trudniejsza i bardziej wymagająca....
Imho to zadna trudnosc byc w top - potrzeba tylko duzo wolnego czasu.

The-West ma tą zaletę, że wpływ komercji na przebieg gry jest mały, tutaj cała kwestia "czy będę dobry" zależy od gracza i od jego umiejętności.
to samo - pytam: jakich umiejetnosci? bo trafialem na osoby z top 20, gdzie z profilu postaci oslepiala mnie głupota totalna. Co za problem klikac te same prace i rozdawac tak samo punkty?

są takie qesty choćby żołnierza którego prawdziwy żołnierz nie wykona bez żadnej zmiany umiejek
nie, prawdziwy zolnierz wlasnie je wykona. owszem, sa trudnie, trzeba troszke pokombinowac. ale da rade. dalszej czesci posta nie bede komentowal - inni zrobili to odpowienio ;)

HAHA panas to mnie rozbawiłeś Inno zdziera pieniądze ? Premium nie wpływa znacząco na grę tak więc cie nie rozumiem
gdyby nie premium, w top 100 pewnie by mnie nie bylo na s7. i naprawde, porownaj cene tego premium do abonamentow innych gier. nawet do takiego WoW'a

Ja zagłosowałem na tak, ponieważ według mnie przyda się cos takiego, sam może nie będę korzystał, gram beż premium i tak pozostanie. Ale jeżeli ktos nie umie rozdać umiejętnosci to mu sie to przyda. Ułatwi to wykonywanie Questów.
glos spoleczestwa? mi nie potrzebne, ale komus moze sie przydac... no comment

w plemionach premium daje tylko możliwość łatwiejszego grania
i to jest premium, ktore gniecie wszystkie premium we wszystkich grach razem wzietych

PS: ja i tak nawet jeśli zostanie wprowadzone to jego już nie kupię bo mój bob się przeobraził i niedługo zaczyna żniwa :D
juz bedziesz mial zbieranie zboża? :p

Ogolnie pomysl wiadomo, ssie.
Lepiej by bylo, gdyby zrobili cos z dziadkiem waupee'go - np reset cen gdy sie nie zmienia skilli przez tydzien, nie wiem, cokolwiek. wystarczy tylko pomyslec, lub nawet dac to zadanie graczom.. ekhm, przepraszam: graczą :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie ma co o tym gadać,jedni mówią że "good"anni są temu przeciwni.
Ja osobiście zachowam jak zazwyczaj neutralność.Z jednej strony szkoda że "psują" The West'a w taki sposób,ale w jakiej grze przeglądarkowej nie ma tkz."premium",czy"meba"? Mnie to i tak różnicy nie zrobi bo zaliczam się do
NWP(Nie Wyznawców Premium),bo to w jakimś tam % ułatwia grę,i szkoda mi na grę $$$,ale jak ktoś wcześniej powiedział:"Kiedyś ta gra miała swój klimat" no i miał rację bo według mnie to jej "złoty wiek" już minął,a żadna kolejna aktualizacja i kolejny świat(y) w niczym tu nie pomogą...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale kurcze, przeciez pomyslow na nowe premium jest po od groma.

jpegi w profilach
rozszerzone statystyki
ukrywanie slabych prac na liscie przy minimapie

wystarczy przejrzec dzial propozycje, na bank ze 100 sie wylowi.

więc po co kombinować?

edit: czy zloty wiek minal? mozliwe. przyznam, ze przed fortami jednak mi sie gralo lepiej. ale tez nie gram dlugo, +/- od poczatku s6. ale i tak gra sie bosko, wystarczy obrac sobie jakis cel, znalezc sympatyczne miasto i czas naprawde przyjemnie sie spedza. no ale jesli tworcy na sile chca to zepsuc... kiedys im sie to uda
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ciasteczkowy admin.
Na takie coś można by było się zgodzić.
Ale są gracze którzy mają na każdym świecie osobne konto wtedy by mogli na każdym świecie to zrobić.
Chyba żeby wprowadził, że można tylko 1 konto na całą grę. Tak by było Oki i taka przemiana by kosztowała 20bryłek a jak ktoś nie chcę płacić bryłek to by byłą możliwość taka jak teraz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
ci co mówią ze premium mało co daje 50% większy zarobek i kosztowniejsze przedmioty to nic oczywiście 4 prace pod rząd no ułatwienie jakieś tam jest
więcej energii i szybsza regeneracja no weźcie mnie nie załamujcie jak miałem darmowe premium z ta energia to mi się wspaniale żyło wiec nie gadać mi tu ze premium mało co daje
 

DeletedUser

Gość
Gość
to ja Ci powiem że mało daje.

co z tego że masz 100 energii a ja 150 jak mogę być tak ciemna i nie umiejętnie rozdawać punkty i mnie co 48h taki bez premium przy pełnym pasku uśpi? tak samo teraz ktoś śpi w hotelu 5 poziom z premium ja śpię bez w baraku na 6 jest to samo.

co daje 50% kasy jak nie umiejętnie rozdam skile i zamiast pracować w służbie w armii i konowale np gdzie jest exp i kasa szukam szczęścia w przedmiotach w transporcie lub Indianach.

co daje premium postaci? bonus 5% na ile się On sprawdza, chyba tylko w pojedynkach bo jest to od razu wliczone? czy bonus do taktyki dla żołnierza a ktoś Ci każe go atakować?

automatyzacja jedynie bo nie każdy ma czas reszta jest dobra jeśli ktoś umie korzystać jak nie umie to nie widzę różnicy.

co do tematu podtrzymuję dalej swoją opinię na Nie, ma być raz? to i tak psuje atmosferę, Przebudowanie postaci za pomocą dziadka jest wspaniałą rzeczą robimy to samemu i jak się uda jesteśmy zadowoleni budowanie trwa nieraz 6 miesięcy ale po wykonaniu jesteśmy szczęśliwi że coś osiągnęliśmy, a zrobić to za pomocą żywej gotówki jest po prostu banalne.. To tak jak idę do sklepu kupić chlebek np. zwykła procedura, a zrobić go samemu w domu...

tyle..
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jestem na Tak :) , zaraz naskoczycie na mnie że nie umiem grać normalnie tylko na premium , to chyba moja sprawa na co wydaje pieniądze i skąd je mam ?

uważacie że TW zdziera pieniądze ? zagrajcie w plemiona przy powyżej 600k pkt i tak będziecie musieli kupić premium bo bez tego po prostu sie nie da ...

zapomniałem dodać cos co do tematu ;p , wg mnie to dobry pomysł , dużo osób by z niego skorzystało co przyniosło by zyski twórcom - bo przecież to też są ludzie, pracują i chcą zarabiać... , nie wiem co widzicie w tym złego ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
hehe, premium daje kopa, tylko trzeba umiec grac :)

ja bez energii nie wyobrazam sobie gry.
jesli sie dobrze kombinuje, to jest baaardzo pomocne. np. nie lece pojedynkowac sie z lepszymi, majac full energii. nie spie w hotelu na 2 levelu.

gram od poczatku z energia i kolejkowaniem, i jak mi sie konczy en, to po prostu musze kupic - bez premium po prostu za szybko schodzi
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wg. mnie premium reskills to zły pomysł, ale z drugiej strony gra musi się utrzymywać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry