Czy uważacie że premium całkowity reskill to dobry pomysł

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4059
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteście za reskillem


  • W sumie głosujących
    272
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
To odpowie mi może ktoś w końcu co to premium robi :eek:
 

DeletedUser14875

Gość
Gość
mowcie co chcecie ja jestem na nie.
tworcy musza zarabiac- a malo to osob gra na premium i bez tego? tym bardziej ze jest coraz wiecej graczy
latwo przebudowac postac- oczywiscie ze tak. 0 satysfakcji i poziom gry bedzie zalezal od tego kto jest bardziej fanatyczny zeby wydawac pieniadze na to czego tak naprawde nie ma bo TW to tylko gra. takie jest moje zdanie na temat wszystkich premium, no moze z wyjatkiem plemion bo tam tylko ulatwia to sterowanie.
 

DeletedUser14875

Gość
Gość
poczytaj sobie w grze. jest pomysl zeby zrobic ress wszystkich umiejetnosci bez dziadka wupeego tylko za kapuste ktora musisz wydac na premium
 

DeletedUser

Gość
Gość

a jak ? ;>

To odpowie mi może ktoś w końcu co to premium robi :eek:

cofa to Twoje punkty cech oraz umiejetnosci i mozesz je wydac na nowo :)

poziom gry bedzie zalezal od tego kto jest bardziej fanatyczny zeby wydawac pieniadze na to czego tak naprawde nie ma bo TW to tylko gra.

o kurde ale fanatyk wydał aż 10,98 wysyłając SMS :eek:


Napisałem w poprzednim poście że jestem na TAK , zapomniałem dopisać że pod warunkiem że taka zmiana możliwa by była tylko raz na postac ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość

Jest już kilka premium które cieszą się sporym powodzeniem a co ważniejsze nikt nie mówi że są nie fair.
Własnie tak powinni się utrzymywać. Na pewno jest 100 innych pomysłów na premium które będą przyjęte bardziej entuzjastycznie.

o kurde ale fanatyk wydał aż 10,98 wysyłając SMS :eek:

Po pierwsze nie wiesz ile w końcu będzie kosztować reskill (ja podejrzewam że 1 sms nie starczy)
Po drugie jak ktoś będzie kupował reskill co miesiąc albo częściej (przyjmując że będzie to możliwe) to będzie fanatyczny. (a do tego ten fanatyzm da mu przewagę)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wg. mnie premium reskills to zły pomysł, ale z drugiej strony gra musi się utrzymywać.

Nie w taki sposób... Poza tym z premium jest chyba wystarczający zysk skoro gra nie padła. Poza tym zawsze można dać kilka reklam co też przyniesie zyski ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po pierwsze nie wiesz ile w końcu będzie kosztować reskill (ja podejrzewam że 1 sms nie starczy)


na Becie reskill kosztuje 2 bryłki złota , nie ma podstaw żeby sądzić że na PL będzie to droższe :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
na Becie reskill kosztuje 2 bryłki złota , nie ma podstaw żeby sądzić że na PL będzie to droższe :)

A czytasz forum bety?

Na 100% to premium będzie droższe.
Wstępnie 5 lub 10 bryłek. Możliwe że nawet drożej.

Tam kosztuje 2 bryłki po to, by gracze mogli łatwo testować to nowe premium!
 

DeletedUser

Gość
Gość
forum bety nie czytam bo gram tam dopiero od wczoraj :D

10 bryłek = 14.99 ( dla mnie fanatyzm zaczyna sie gdy ktos wydaje na gre ponad 100zł miesiecznie ... )

jak już wcześniej mówiłem jestem za pod warunkiem że resnac przez premium mozna będzie tylko raz ...
 

DeletedUser

Gość
Gość
forum bety nie czytam bo gram tam dopiero od wczoraj :D

10 bryłek = 14.99 ( dla mnie fanatyzm zaczyna sie gdy ktos wydaje na gre ponad 100zł miesiecznie ... )

jak już wcześniej mówiłem jestem za pod warunkiem że resnac przez premium mozna będzie tylko raz ...

Tutaj się 100zł miesięcznie nie da wydać choćbyś wszystkie premium włączył na raz na cały czas ;)
Dlatego trzeba liczbę od której kogoś uznajemy za fanatyka odpowiednio zmniejszyć ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
jeżeli miesięcznie wydaje 25zł na TW ( a i to nie zawsze ) to wg Ciebie jestem "fanatykiem" ?


PS: da sie miesiecznie wydac nawet wiecej niż 100zł :D jak ktos gra na każdym s i na każdym ma ciągle aktywne premium to miesięcznie potrzebuje 360 bryłek :p ( 9x 40 )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Jezu, nie wkrecajcie sie tak :D

czy to bedzie kosztowac 100 brylek, czy tylko pol - nie w tym rzecz

Chodzi o konsekwencje wprowadzenia tego pomyslu
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jezu, nie wkrecajcie sie tak :D

czy to bedzie kosztowac 100 brylek, czy tylko pol - nie w tym rzecz

Chodzi o konsekwencje wprowadzenia tego pomyslu

Ta, jest mnóstwo dzieciaków z kaską od starych, co mają 100 000 zł pensji...
 

DeletedUser

Gość
Gość
no tak , bo ktos ma inne zdanie niz wy to od razu go jedziecie ...

nie bd sie wiecej udzielal w tym temacie .
 

DeletedUser

Gość
Gość
zdecydowanie nie dla nowego premium! to zabije grę. ja osobiście skończę grać jeśli je wprowadzą ponieważ dalsza gra nie będzie miała większego sensu... ja z premium nigdy w żadnej grze nie korzystałem i nie zamierzam, więc z punktu widzenia właścicieli the westa nic nie stracą ponieważ i tak by na mnie nie zarobili... nie przekona ich więc zapowiedź mojej rezygnacji ale może przekona wołanie wszystkich graczy na NIE dla nowego PREMIUM

NIE! dla nowego premium "całkowity reskill"
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jestem na tak.
Bo ci którzy wydają kasę będą mieć chociać jakąś przewagę.
Nie chciałem tego rbić no ale niestety. Muszę porównać the westa do Tibi. Przecież jak wydajesz kase to musisz mieć coś "extra"

I BARDZO DOBRZE ŻE WPROWADZAJĄ nowe premium. bo jak zaczenałem grać nie wiedziałem w co ładować. Teraz już wiem i $ nie opłaca mi się traćić.
Chciałbym mieć takie premum ;)

Więcej już tu nie piszę ;D to mnie pewnie zwyklinacie ;D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jestem na tak.
Bo ci którzy wydają kasę będą mieć chociać jakąś przewagę.
Nie chciałem tego rbić no ale niestety. Muszę porównać the westa do Tibi. Przecież jak wydajesz kase to musisz mieć coś "extra"

I BARDZO DOBRZE ŻE WPROWADZAJĄ nowe premium. bo jak zaczenałem grać nie wiedziałem w co ładować. Teraz już wiem i $ nie opłaca mi się traćić.
Chciałbym mieć takie premum ;)

Więcej już tu nie piszę ;D to mnie pewnie zwyklinacie ;D

czyli sam się przyznajesz że nie potrafisz grać ?
dla takich jak ty przydałoby się też premium +1lvl za 5 bryłek
i jeszcze te "666" w nicku -_-
 

DeletedUser

Gość
Gość
czyli sam się przyznajesz że nie potrafisz grać ?
dla takich jak ty przydałoby się też premium +1lvl za 5 bryłek
i jeszcze te "666" w nicku -_-

Zgadzam sie z Toba w 100%. Ja przerzycam teraz umiejki na pojedynkowicza i jakoś nie narzekam. A ludzie by chcieli premium które wszystki kasuje:) Bez obrazy ale to jest najgorszy pomysł IG.
 
Status
Zamknięty.
Do góry