Dodatek kosmetyczny - losowa postać na stronie głównej.

  • Rozpoczynający wątek Neoqueto
  • Data rozpoczęcia

Wprowadzić?

  • Tak

    Głosy: 281 88,1%
  • Nie

    Głosy: 38 11,9%

  • W sumie głosujących
    319
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Proszę Cię, abyś napisał dlaczego oceniłeś tak, jak oceniłeś!!


Chodzi mi o uatrakcyjnienie gry. Było by to banalnie proste i po ewentualnym wydividowaniu i konwersji na JPEG nawet mało ważące. Chodzi o wstawienie prostego (tak mi się wydaje, bo ja się na tym nie znam) skryptu losującego grafikę. Miałaby się ona pojawiać na miejscu postaci trapera na stronie logowania. Na przykład:

  1. Wchodzimy na The-West.pl
  2. Pojawia nam się traper (lub coś innego)
  3. Odświeżamy stronę, a w tym samym miejscu mamy już bandytkę.
Ja osobiście proponowałbym 6 obrazków w tym 3 żeńskie, żeby nie obciążać zbytnio serwerów. (choć wydaje mi się, że nawet .png tak bardzo ich nie obciążą)

Mój pomysł ma przede wszystkim na celu:

  • Sprawienie, by gra była bardziej atrakcyjna;
  • Zaprezentowanie różnorodności w grze;
  • Pokazanie płci pięknej na stronie logowania.
Uważam za kompletnie nie mające sensu odpowiedzi typu "po co mieszać!" albo "czy sama gra nie wystarczy?!", gdyż argumenty, które wyżej przytoczyłem zawierają w sobie wystarczającą odpowiedź na pytania tego typu.

Nie mam możliwości utworzenia grafiki identycznej do tej z gry, ponieważ nie dysponuję odpowiednimi materiałami (tj. postaciami w większym formacie), InnoGames zaś posiada wszystkie modele 3D (podejrzewam, że całe ciała), więc zdobycie potrzebnej grafiki nie byłoby problemem.
__________________
Edit:
tw2.jpg

98583212.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5501

Gość
Gość
Noo, tylko żeby ta postać była wyrenderowana :p Dla nie kumatych postać na białym tle ;) Ładniejsze sygny i avki by były ;) Niech będzie już tak! ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bardzo dobry pomysł. Bo w końcu dlaczego ma być tam tylko traper, skoro w grze występuje więcej postaci? Jestem na tak.
 

DeletedUser11649

Gość
Gość
Pomysł dobry , nie obciąży strony i pokaże reszte postaci gry
 

DeletedUser

Gość
Gość
Da to nowy i inny kilmat nowym graczom.Dzieki temu nie beda ciagle wybierac Traperow.Ja malo widze Poszukiwaczy zlota itp.Bardzo dobry pomysl
 

DeletedUser

Gość
Gość
Stanowcze tak !
Dlaczego ? To proste. Mamy do wyboru 4 drogi rozwoju i 8 awatarków.
Strona prezentuje tylko jednego z nich. Losowość pokazała by gamę wyboru i na pewno urozmaiciła wybory nowych graczy. O uatrakcyjnieniu "reklamy" już nie wsponę.
 

DeletedUser9786

Gość
Gość
mi się podoba bo by się przydało takie urozmajicenie
 

DeletedUser

Gość
Gość
"Potrzebne to jak świni spadochron" :D ale jeśli chcecie w takie rzeczy bawić to czemu nie ;) Wszak jeżeli kupujesz książkę, to kupujesz taką, która cię zaciekawi i się tobie spodoba, a nie dlatego, że ma ładną okładkę ;)

Ale nie będę oponował, bo po co ? Jestem na tak
 

DeletedUser

Gość
Gość
pomysł nie jest zły ale czy nie byłoby z tym losowaniem za dużo roboty?
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja przepraszam, ale jako obserwator i fan kobiecej urody z 15-letnim stażem muszę zauważyć, że zaledwie jeden żeński avatar nadaje się na pokazanie na stronie głównej - jest to pierwszy av. klasy zawadiaka. inne są po prostu ohydne.

ad. pomyslu to jak najbardziej - zawsze uważałem, że poszukiwacz złota zamiast trapera będzie fajniejszy. teraz mógłbym sobie odświeżać i cieszyć się, że miałem racje.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zastanawiam się, czy kawalerzysta na koniu nie zaszłonił by cięści napisów:rolleyes:


Pomysł świetny.
 

DeletedUser7098

Gość
Gość
Super pomysł, ale kto dał nie ? Pewnie znowu 2-5 postowi
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja przepraszam, ale jako obserwator i fan kobiecej urody z 15-letnim stażem muszę zauważyć, że zaledwie jeden żeński avatar nadaje się na pokazanie na stronie głównej - jest to pierwszy av. klasy zawadiaka. inne są po prostu ohydne.

ad. pomyslu to jak najbardziej - zawsze uważałem, że poszukiwacz złota zamiast trapera będzie fajniejszy. teraz mógłbym sobie odświeżać i cieszyć się, że miałem racje.

Jako tako wygląda jeszcze żołnierka, reszta jest paskudna. Jestem na tak jeśli nie obciążyło by to strony i nie przeszkadzało w odczytaniu napisów lub innych elementów strony.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oczywiście na tak. Zmiana faktycznie czysto kosmetyczna ale kosmetyczne zmiany także są potrzebne by zachęcić ludzi do gry.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zawsze chciałem zobaczyć na stronie głównej Apacza. Jest to moja ulubiona postać i nie mogę zrozumieć dlaczego tylko Traper ma być "eksponowany" na stronie głównej. Moim zdaniem bardzo urozmaiciłoby to wygląd menu :D
 

DeletedUser12245

Gość
Gość
Jako tako wygląda jeszcze żołnierka, reszta jest paskudna. Jestem na tak jeśli nie obciążyło by to strony i nie przeszkadzało w odczytaniu napisów lub innych elementów strony.

Traperki też są ładne :) a co do pomysłu, to urozmaiciłby on grę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł jest dość dobry, argumenty, których użył Neoqueto sprawiają, że nie ma, co dodać do mojej decyzji. Nie jestem jakoś strasznie do tego przekonany, ale myślę, że może być.
 
Status
Zamknięty.
Do góry