Dodatek kosmetyczny - losowa postać na stronie głównej.

  • Rozpoczynający wątek Neoqueto
  • Data rozpoczęcia

Wprowadzić?

  • Tak

    Głosy: 281 88,1%
  • Nie

    Głosy: 38 11,9%

  • W sumie głosujących
    319
Status
Zamknięty.
ja przepraszam, ale jako obserwator i fan kobiecej urody z 15-letnim stażem muszę zauważyć, że zaledwie jeden żeński avatar nadaje się na pokazanie na stronie głównej - jest to pierwszy av. klasy zawadiaka. inne są po prostu ohydne.

Jako tako wygląda jeszcze żołnierka, reszta jest paskudna. Jestem na tak jeśli nie obciążyło by to strony i nie przeszkadzało w odczytaniu napisów lub innych elementów strony.

I jeszcze traperka.
Pomysł jest dobry i łatwy do wprowadzenia. Tylko .jpg nie mogą mieć przezroczystego tła. Dlatego png.
 

DeletedUser

Gość
Gość
dobry pomysł jestem na TAK ponieważ jak się zajestrowałem na THEWEST to myslałem że jest tylko traper
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13322

Gość
Gość
Fajny pomysł. Miło by było zobaczyć tam kogoś innego od stup do głowy zamiast trapera
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jestem na Nie.
Z tego ci mi wiadomo mają zmieniać wygląd strony głównej więc nawet nie wiadomo czy jakaś postać tam będzie ;)
 

DeletedUser19611

Gość
Gość
fajny pomysł nie obciąża serwerów zbytnio jestem na TAK.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bardzo dobry pomysł bo dlaczego mi ma wyskakiwać traper a nie Apacz??Jestem na tak.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na tak, ale moim zdanie mogły by się pokazywać wszystkie postacie w grze, albo po dwie postacie z klasy postaci.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Świetny pomysł. Dlaczego na stronie głównej ma być tylko traper, przeciez w grze jest wiecej postaci ? Na TAK
 

DeletedUser19682

Gość
Gość
No to ba że na tak bardzo dobre !
To uatrakcyjni grę dobrze myślisz ....
 

DeletedUser

Gość
Gość
4 awatary 2 damskie 2 męskie po jeden z każdej klasy 8 jeśli można
 

DeletedUser

Gość
Gość
DZISIAJ PREMIERA!
Jestem na tak i nie, przed chwilą weszła nowa strona główna więc pomysł nie będzie miał już zastosowania. Zamykam, dobranoc
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
Hmmm, szkoda że tak późno przejrzałem ten pomysł, bo rzeczywiście takie coś prezentowałoby się dobrze, grafika dobra i w ogóle... Jednak jest już nowa strona startowa i tylko możemy sobie głosować. Pomysł już nie wejdzie, ale jest fajny, więc głosuję na TAK :eek:kul:
 

DeletedUser

Gość
Gość
już zmienili stronę logowania, proponuję żeby to zamknąć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry