Dodatek kosmetyczny - losowa postać na stronie głównej.

  • Rozpoczynający wątek Neoqueto
  • Data rozpoczęcia

Wprowadzić?

  • Tak

    Głosy: 281 88,1%
  • Nie

    Głosy: 38 11,9%

  • W sumie głosujących
    319
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
zdecydowanie tak! Już nudno wchodzić na stronę logowania i widzieć tylko poszukiwacza, dobrze by było spotkać np. jakiegoś Irokeza, albo kogo innego :D

(SPOKO BY BYŁO ZOBACZYĆ NP. Szeryfa Johna Fitzburna z piwem w ręku :D:D:p:p)
 

DeletedUser12447

Gość
Gość
dobry pomysł ale lepiej 8 po 4 z kazdej klasy mezskie i zenskie;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bezsensu :p pomysł.
Po co zmieniać coś co nie ma wpływu na wygodę gry ?
Jestem na NIE ! :D

Pozdrawiam Jony94. :D

eeeee...
nie czytałeś argumentów?
Ja na tak
Fajnie wygląda pierwszy aw zawadiaki i traperka(z kobiet):)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oczywiście jestem na tak. Pomysł po pierwsze bardzo oryginalny po drugie urozmaicający grę i ukazujący większą ilość jej walorów. Że ja tego wcześniej nie widziałem...... To jest denerwujące, że dobre pomysły zjeżdżają na dół i nie są widoczne na stronie głównej przez niektóre "genialne" pomysły, w których wszyscy muszą się wypowiedzieć "chwaląc" ową propozycję. Bardzo cieszę się, że mogłem w końcu ujrzeć te propozycję, bo zaimponowała mi.

Jak dla mnie na stronie głównej powinny ukazywać się takie oto postaci

-Męskie
*Traper
*Kowboj
*Meksykanin
-Żeńskie
*Indianka
*Poszukiwaczka nagród
*Pielgrzymka

Chociaż oczywiście mógłby pojawić się jeszcze Kawalerzysta czy inne klasy postaci. Trochę ciężki wybór.... :) Może się ktoś obrazić :D
Jedno jest pewne, Szabrownika, pani rewolwerowiec, Cowgirl, czy też meksykanki, nie ma co eksponować :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
@up
Tak lepiej
-Męskie
*Traper
*Bandyta
*Meksykanin
-Żeńskie
*Traperka
*Poszukiwaczka przygód
*Irokezka
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oczywiście jestem na tak. Pomysł po pierwsze bardzo oryginalny po drugie urozmaicający grę i ukazujący większą ilość jej walorów. Że ja tego wcześniej nie widziałem...... To jest denerwujące, że dobre pomysły zjeżdżają na dół i nie są widoczne na stronie głównej przez niektóre "genialne" pomysły, w których wszyscy muszą się wypowiedzieć "chwaląc" ową propozycję. Bardzo cieszę się, że mogłem w końcu ujrzeć te propozycję, bo zaimponowała mi.

Jak dla mnie na stronie głównej powinny ukazywać się takie oto postaci

-Męskie
*Traper
*Kowboj
*Meksykanin
-Żeńskie
*Indianka
*Poszukiwaczka nagród
*Pielgrzymka

Chociaż oczywiście mógłby pojawić się jeszcze Kawalerzysta czy inne klasy postaci. Trochę ciężki wybór.... :) Może się ktoś obrazić :D
Jedno jest pewne, Szabrownika, pani rewolwerowiec, Cowgirl, czy też meksykanki, nie ma co eksponować :p

Taaa... Szabrownik ma swoje 5 minut na banerze :D.

Co do żeńskich:
*Poszukiwaczka złota
*Łowczyni głów
*Traperka
Męskich:
*Traper
*Żołnierz
*Rewolwerowiec
 

DeletedUser

Gość
Gość
postacie neoqueto najbardziej mi odpowiadają i takie bym dał
 

DeletedUser

Gość
Gość
a o budowiiczych zapominacie grabarka z kobiet a z mężczyzn Cow Boy
 

DeletedUser

Gość
Gość
pomysł bardzo dobry. graczom, którzy są niezdecydowani co do gry w the west pomogłoby w wyborze. jestem na tak.
 

DeletedUser3119

Gość
Gość
a może po prostu na stronę główną parę postaci włożyć?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Fajny pomysł, może nie zachęciło by to nowych graczy, ale ładniejsza by była strona główna :)
TAK!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jestem na tak bo pomysł jest świetny ale jeżeli było by 5 avatarów które by się pokazywały to można by dodać kogoś z zadania dla urozmaicenia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Już gdzieś komentowałam ten pomysł, ale powiem jeszcze raz - zdecydowane TAK.
Dlaczego? Miłe urozmaicenie strony głównej, nie tylko mężczyźni, ale i kobiety, poza tym odświeżenie nieco wizerunku Westa :)
Czy przejdzie? Nie sądzę, żeby Inno chciało się zajmować sprawami kosmetycznych poprawek, ale warto spróbować :>
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dla mnie to jest bardzo dobry pomysł... będzie taki makijaż strony ^^ A poza tym będzie to ładniej wyglądał... ;)

Głos na tak:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem za

Offtopic:
Weźcie przestańcie się kłocić o wygląd avatarów żeńskich, z tym do bizonich placków.

Topic:
Jak najbardziej za.Taki dodatek moim zdaniem uatrakcyjnia strone głowną.Ten pomysł powinien być łatwy do wprowadzenia, a "ucieszyłby" oko.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Na pewno bardzo dobry idea :D

Chociażbym dlatego że czasami trafiają się internauci którzy dołączają do gry po zobaczeniu samego pierwszego wrażenia ze strony.Dlatego też uważam że pomysł ten pozytywnie wpłynął bym na grę jak i jej wzięcie w sieci nie obciążając przy tym servera ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zdecydowane tak

Wszystkie dodatki przyciągające oko, a nie obciążające zbytnio serwera są świetne, więc zdecydowane tak. Po za tym na pewno różne postacie z gry zachęciłyby niepewnych użytkowników do rejestracji...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7000

Gość
Gość
Cóż sam jestem traperem z avatara, ale na stronie głównej już ten traper nieco irytuje. :) Oczywiście na tak!
Wiem że do bizonich można by to dać, ale swoje zdanie jednak wtrącę. :D
"Nie!" dla postaci na stronę główną typu:

-szabrowniczka - do ładnych kobiet to ona nie należy :D

-meksykanka - ona chce ten dynamit podpalić i połknąć? :rolleyes:

To by było na tyle. Trzymam kciuki żeby to przeszło!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak chociaż niekoniecznie. według mnie mało kto by zwracał uwagę na takie bzdety ale zawsze coś. Mi to obojętnie i właśnie tego brakuje w ankiecie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry