Duże forty / hrabstwa / podatki

  • Rozpoczynający wątek Thompson67
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz o propozycji?


  • W sumie głosujących
    127
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Nie chce płacić ponieważ gracze z miast posiadających fort są w panteonie.:mad:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nabiajm posty

A np. mam na maxa rozbudowane miasto i 30$ w kasie miejskiej nikt nic nie wpłaco bo po co? I np jak w kasie miejskiej jest za mało kasy na opłacenie podatku to czy podatek pszeszedłby na konta bankowe graczy pytam bo mam 14tysięcy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na tak ale,... ej... w dużym forcie można by wybrać miasta które podatku nie maja płacić. np sojusznicy...
 

DeletedUser

Gość
Gość
ŻAL

:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
Większość głosujących na tak ma duże forty patrzcie na ich lvl w sygnaturach.Oni chcą żeby to weszło bo mieliby z tego zyski.
Duże nie dla tego pomysłu 100 razy gorsze od reskila za bryłki.
 

DeletedUser

Gość
Gość
:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
Większość głosujących na tak ma duże forty patrzcie na ich lvl w sygnaturach.Oni chcą żeby to weszło bo mieliby z tego zyski.
Duże nie dla tego pomysłu 100 razy gorsze od reskila za bryłki.


Dobrzy gracze głosują na tak nie dlatego że maja duże forty tylko dlatego że majka doświadczenie i wiedza do czego mogło by to doprowadzić. Ja np nie mam dużego fortu a zagłosowałem na tak i co?
 

DeletedUser11899

Gość
Gość
DOBRZE MÓWI!!!! DAĆ MU MLEKA!!!!!
Ja mam za dużo kasy przy sobie i w banku i dobry pomysł na jej wydawanie :)
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
Na niektórych miastach taki podatek wyniszczyłby niektóre miasta i graczy
Właściwie im mniej miast tym lepiej szczerze mówiąc, ale słabsi gracze nie mieliby jak się wypłacić


podatek ten powinien być zależny od poziomu rozbudowy miasta i od średniej lvlu graczy lub od lvlu każdego gracza z osobna (zależy, czy opłata będzie pobierana od miasta czy od każdego gracza po kolei)

poprawka
 

DeletedUser20997

Gość
Gość
Nieprzemyślany pomysł .Lepiej jest wprowadzić w forcie sklep z "unikatowymi broniami", by zwiększyć jego znaczenie, a nie obciążać małe miasteczka podatkiem. Młode poziomy zarabiają mało kasy, jeszcze mniej wpłacają do kasy miasta, a Ty chcesz im jeszcze część zabrać, tylko dlatego, że Life is brutal? Twój pomysł nawet nie zwiększy znaczenia fortów, co było głównym zamysłem, a zwiększył by znaczenie dużego fortu i miast w pełni rozbudowanych i nie mających się martwić o to, że ktoś im kasę na rozbudowę zabierze. Oczywiście druga opcja w ankiecie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na TAK były by zacięte bitwy o hrabstwo.pif paf :traper:
 

DeletedUser22138

Gość
Gość
tylko wtedy dam na tak jeśli będą jakieś hrabstwa uwolnione od zmuszania do płacenia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na Tak, ale żeby wprowadzili nowy budynek w forcie w tym celu ( jakieś biuro podatkowe, czy cośhmpf), i żeby ten budynek był bardzo drogi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
tylko żeby miasta z sojuszu właścicieli fortu też nie płacili ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na Tak. Swoją odpowiedź już uzasadniam, ale jak powtórzę coś co napisał któryś poprzednik to nie krzyczcie bo nie mam czasu teraz czytać wszystkich wypowiedzi bo mi się troszkę spieszy :p
Więc z tymi podatkami, uważam że powinny je płacić tylko miasta na full rozbudowane + nie powinny płacić podatków miasta należące do sojuszu tego samego w którym jest miasto posiadające forcik :)
Ogólnie idea dobra bo urzeczywistniło by to trochę tą grę. Coś w stylu realnych rządów. W końcu wszędzie były podatki i wszędzie były o to wojny :p hehe
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem zdecydowanie na tak. Widać, że pomysł jest starannie dopracowany i nie został wymyślony od tak. Ciekawe urozmaicenie rozgrywki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry