Dyskusja - Gonzales - Jesienne Historie

Status
Zamknięty.
Dlaczego TWT niszczy graczy psychicznie, dając zadanie wydropienia elementu WSP?
Pewny element wsp można zdobyć z skrzynki za 9k punktów weterana, zaś te owe punkty zbiera się w około 50 przygód co mnie zdołowało po około 20 rozegranych potyczkach.
Kolejna opcja to dropienie Zdobytych skrzyń przy odrobinie szczęścia za wygrywanie przygód.
Jak już ktoś zdobędzie Zdobytą skrzynię to ma około 45% szans trafić niebieskie wzmocnienie do prac (+25%), otworzyłem 3 takie skrzynki i dostałem 3 wzmocnienia czyli zadanie polegało na szczęściu, bo pewnie niektórzy dostali item wsp za pierwszym razem a inni pewnie nawet skrzynki nie wydropili za wygraną.
Event miał się opierać na rozgrywce na Gonzalesie, ale prawie każdy pomagał sobie postaciami z głównych światów.

TWT miało nie popełniać błędów, ale to zadanie tak samo wyglądało jak 5 omdleń na evencie fortowym kristofera, gdzie on się tam skompromitował.
 
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD nasi zrobili źle questa to zmiana punktacji żeby za dużo nie stracili. Ile tam pod biurkiem trzeba posiedzieć żeby się tak ustawić?
 
1666194991633.png

Więc jak było naprawdę? Czemu to nie zostało zakomunikowane do wszystkich graczy?
Nie wspominając że ta interpretacja jest błędna i nie dotyczy tematu. W treści zadania jest mowa o "znikaniu z tablicy pojedynków" (zakładka z dolnego paska "Pojedynki"), a gringo napisali w odpowiedzi o tablicy szeryfa (w mieście - sami to dopisali).

Jeśli podobne nazewnictwo znajduje się w jakiejś serii zadań i jest stosowane zamiennie to jest to błąd w tłumaczeniu gry.
 
Więc jak było naprawdę? Czemu to nie zostało zakomunikowane do wszystkich graczy?
Pewnie dlatego, że administracja/organizator nie ma obowiązku informowania Cie o powodach zmian w regulaminach i w każdym z nich jest punkt, że w dowolnym momencie coś może ulec zmianie, co generalnie zaakceptowałeś tworząc konto/zgłaszając się na gonzales.
 

kruK629

Członek obsługi gry
Czekałem aż ktoś nie wytrzyma i pojawi się list gończy, no trochę poczekałem i się doczekałem. Pozostaje czekać

1666196706621.png
 
Pewnie dlatego, że administracja/organizator nie ma obowiązku informowania Cie o powodach zmian w regulaminach i w każdym z nich jest punkt, że w dowolnym momencie coś może ulec zmianie, co generalnie zaakceptowałeś tworząc konto/zgłaszając się na gonzales.
Więc od początku eventu takie błahe sprawy jak np. usunięcie nieaktywnego zawodnika i zastąpienie go innym były wyjaśniane na forum, a ważne rzeczy jak zmiana punktacji już nie?
Fajne te standardy, takie zależne od sytuacji.
 

AndiSZ

Członek obsługi gry
Trudność wykrycia pytania z zadania 2 była dokładnie taka sama jak z zadania 1. Wystarczyło wejść na wiki i tam w pojedynki. Dlatego punktacja za pytanie z rundy 1 i 2 musi być taka sama, po prostu błędnie wpisana była. Kolejne pytanie jest trudniejsze i punktacja za nie będzie większa i nie będzie tutaj zmiany.
 

AndiSZ

Członek obsługi gry
Chciałem tylko dodać, że zmiana punktacji dla drużyny "My po gringo" nie miała żadnego znaczenia. I w poprzedniej punktacji jak i w obecnej mieli dokładnie 1 punkt mniej. A dlaczego była punktacja z ich pytaniem uznana na 2/3 punkty to wam @anjadia wytłumaczy. Więc zapraszam do dyskusji koleżankę.
 
Chciałem tylko dodać, że zmiana punktacji dla drużyny "My po gringo" nie miała żadnego znaczenia. I w poprzedniej punktacji jak i w obecnej mieli dokładnie 1 punkt mniej. A dlaczego była punktacja z ich pytaniem uznana na 2/3 punkty to wam @anjadia wytłumaczy. Więc zapraszam do dyskusji koleżankę.
Jak dla nich to nie ma znaczenia? W przypadku pierwszej punktacji mieliby minus -3pkt względem reszty a tak mają -1. xD
 
Jak dla nich to nie ma znaczenia? W przypadku pierwszej punktacji mieliby minus -3pkt względem reszty a tak mają -1. xD
Myślę, że dosyć jasno wyjaśniłem, dlaczego odpowiedź jest kompletnie chybiona.
Chciałem tylko dodać, że zmiana punktacji dla drużyny "My po gringo" nie miała żadnego znaczenia. I w poprzedniej punktacji jak i w obecnej mieli dokładnie 1 punkt mniej. A dlaczego była punktacja z ich pytaniem uznana na 2/3 punkty to wam @anjadia wytłumaczy. Więc zapraszam do dyskusji koleżankę.
Więc czekamy z niecierpliwością. I jak widzę jednak pojawiło się stwierdzenie 2/3 punkty, więc dzięki za potwierdzenie moich wątpliwości ;)
 
Cytując regulamin:
"Punkty będą przyznawane za wykonywanie zadań konkursowych, w każdym zadaniu będzie uznawane tylko jedno możliwe rozwiązanie, które zostanie odsłonięte wraz z zakończeniem rundy"

Więc, drogi @AndiSZ o jakie 2/3 punktów chodzi? Albo odpowiadasz poprawnie na pytanie, albo niepoprawnie. Nie ma półśrodków dla kumpli ale tego chyba jeszcze nie zrozumiałeś?
 

AndiSZ

Członek obsługi gry
Ta wiadomość nie została przeze mnie przekazana, więc poczekajcie na odpowiedź. Odwołałem się tylko do wypowiedzi @SELFIE. Punktacja została źle wprowadzona, bo ta kategoria posiada prawidłowo 1 pkt. @anjadia albo @Patelkowa niech wam wyjaśnią pozostałe kwestie.
 

lolol90

Blada Twarz
niestety przygody i sąsiedzi spod dwunastki popsuli gonzalesa. lepiej wcześniej niż za późno. szkoda że tak to wygląda, myślałem że uczciwie się uda to wygrać (zdobyć jakąkolwiek nagrodę) ale chyba czas się stuknąć w głowę i powiedzieć sobie - na co ty liczyłeś lolek... kmwtw nie podpieprzam ale jednak niedosyt został.

pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry