Dyskusja - Gonzales - Jesienne Historie

Status
Zamknięty.
Co do przychodzenia na Ari dostałem info że płaczecie i nudziaż się odpalił to chciałem poczytać
My płaczemy? Nikt nic nie pisał i nagle znikąd nudziaż wyskoczył ze swoimi wulgami to mu odpowiedziałem. Jak nie było Cię od początku to generalnie wypadałoby się nie odzywać.

Mam pytanie mieliście mała stratę do pudła i odpuściliście V Rundę to chyba raczej Tobie nie wychodzi bycie inteligentnym.
Nie, zwyczajnie stwierdziliśmy, że nam się nie chce.
Na koniec weź zluzuj gumę od majtek bo chyba za mocno Ciebie uciska.
Tak, to ja zacząłem pisanie, że gonzales jest ustawiony, ja płakałem na czacie przez połowę trwania konkursu i pisałem głupoty, ja się trzymam z takimi <ocenzurowano> jak nudziaż czy zajęczy łapek i na koniec to tez ja zacząłem po gonzalesie jakieś zaczepki na forum, a jak nie ma argumentów to zaczynam spamować, że coś uciska albo że tylko bejtuje spamując przy tym "xDDDDDD" żeby było zabawniej. :D

Wygraliście po itemku? Gratulacje, cieszcie się, a teraz zapraszam wypierdalać na iro xD

//-Moderacja
 

AndiSZ

Członek obsługi gry
Śmieszne bardzo, że rzucaliście wobec mnie oskarżenia bez pokrycia, a żadna osoba nie potrafiła sensownie wypowiedzieć się na ten temat.
 
Status
Zamknięty.
Do góry