Dyskusja - Gonzales - Jesienne Historie

Status
Zamknięty.
1666360494371.png

"Czego nie widze tego nie ma" czy jakoś tak ;)
 

anjadia

Członek obsługi gry
Czas około wstawienia wyników
Na trochę śpiąco stwierdziłam, że wstawie wyniki i pójdę spać. Przejrzałam odpowiedzi, wpisałam do tabelki, pokopiowałam punktacje z excela na forum i wstawiłam. Dostałam info, że jednej drużynie źle punkty policzone, Spojrzałam na odpowiedzi, zmieniłam, spojrzałam jeszcze raz na odpowiedzi "no takie niby tak niby nie", stwierdziłam a zostawię jak było na początku, napiszę do teamu o co chodzi i skąd taka logika. Poszłam spać.

Dzień po obudzeniu się.
Napisałam z telefonu do Selfiego że ta odpowiedź to taka z przymrużeniem oka, niby pasuje bo w tekście jest szeryf ale no nie o to chodziło, bo ważniejsza była wzmianka o motywacji (moja wina jako autora tekstu). Pogadaliśmy, zaproponowałam że takie 2/3 to by mogli dostać, jednak wciąż się to gryzło z regulaminem i punktem o jednej prawidłowej odpowiedzi, stwierdziłam że wrócę do domu to to ogarnę.

Skończyłam pracę, wchodzę na kompa, wchodzę w excela, patrzę i patrzę i patrzę no nie zgadza się. Przepisałam nie te punkty z excela na forum, bo 3 punkty za pytanie są dopiero w 3 rundzie, myślę sobie "o to git, nawet jeszcze lepiej bo rozwiązuje problem z regulaminem". Robię korektę. Nie zdążyłam dobrze herbatki popić i już zaczęła się burza.

A przelew o którym wszyscy mówią wciąż nie doszedł :confused:
 
Czyli co? Znowu Rudy pomaga omnibusom z Pensylwanii?
Znowu źle udzielona odpowiedź na pytanie i znowu punkty?
Okienko to sobie można na świat czy w komputerze otworzyć a pytanie odnosiło się do kalendarza adwentowego a nie widzę żadnej wzmianki na jego temat w odpowiedzi.

Nawet poprawna odpowiedź od przydupasów z TWT jest identyczna żeby omnibusy przypadkiem dostały punkty i gringo XDD

TWT=HIV
 

Załączniki

  • XD.jpg
    XD.jpg
    265,7 KB · Wyświetlenia: 37
Czyli co? Znowu Rudy pomaga omnibusom z Pensylwanii?
Znowu źle udzielona odpowiedź na pytanie i znowu punkty?
Okienko to sobie można na świat czy w komputerze otworzyć a pytanie odnosiło się do kalendarza adwentowego a nie widzę żadnej wzmianki na jego temat w odpowiedzi.

Nawet poprawna odpowiedź od przydupasów z TWT jest identyczna żeby omnibusy przypadkiem dostały punkty i gringo XDD

TWT=HIV
Hmm, czyli niektórzy nawet poprawnie zerżnąć żywcem z wiki nie potrafią? Hoho, ciekawe.

Tak jak pisze Łapka - okienka to można różne otwierać, w grze czy w przeglądarce. A przy pytaniu za 3 punkty chyba można wymagać żeby było dokładnie wyjaśnione.
 
Pomyśleć, że ten typek nam wszystkim tlen zabiera.

Poza tym z zerżnięciem z wiki na żywo to sie akurat grubo mylisz. To akurat ja edytowałem tę stronkę o kalendarzu adwentowym i jeśli ktoś zżynał to ode mnie <<:-]
 

kruK629

Członek obsługi gry
Pomyśleć, że ten typek nam wszystkim tlen zabiera.

Poza tym z zerżnięciem z wiki na żywo to sie akurat grubo mylisz. To akurat ja edytowałem tę stronkę o kalendarzu adwentowym i jeśli ktoś zżynał to ode mnie <<:-]
Nie masz czym się chwalić, jakoś wszyscy napisali ze chodzi o kalendarz adwentowy, jakoś Twój zespół nie udzieli takowej odpowiedzi i jeszcze się chwalisz ze Ty edytowałeś stronę - brawo Ty
 
Dobra ten dalej płacze że napisali zupełnie o czym innym i im nie uznali punktów. Ja kończę swoje wywody aby nie robić spamu dla anjadii. Rip bozo
 
Co do przychodzenia na Ari dostałem info że płaczecie i nudziaż się odpalił to chciałem poczytać a że dopowiedziałem kilka słów to nie znaczy że mi zależy na waszej opinii xDDDD, Dobra no hard feeling ale fajnie się ciebie bejtuje omnibusku xDDDD rozrywka została dostarczona dzięki ci za to.
 

kruK629

Członek obsługi gry
To Wy zaczęliście się akurat śmiać w drugiej rundzie z naszej odpowiedzi, która jak uważam ja i wiele innych osób którym ją pokazałem wówczas - jest w zasadzie prawidłowa, także nie gadaj głupot, nie wychodzi Ci bycie inteligentnym.
nawiązałem do Twojego posta gdzie śmiałeś się z innych, że nie zrobili morderstwa to podałem podobny przykład jak Wy nie ogarnęliście osiągów ze wzmocnieniami.
Mam pytanie mieliście mała stratę do pudła i odpuściliście V Rundę to chyba raczej Tobie nie wychodzi bycie inteligentnym.
Na koniec weź zluzuj gumę od majtek bo chyba za mocno Ciebie uciska.
 
Status
Zamknięty.
Do góry