Dzień niepodległości

  • Rozpoczynający wątek wujekSamotnik
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ja się tylko pytam co jest grane? po 1 nie wyświetlają mi się nagrody, po 2 zrobiłem jedną rozbudowę i nic nie dostałem?

Co to znaczy że mam ręcznie odbierać nagrody?

I na koniec totalny skok na kasę, skrócenie czasu rozbudowy o 2h
 

DeletedUser31458

Gość
Gość
Jest wyraznie napisane ze nagrode odbiera się recznie w ogłoszeniu...
A nagrody mi rowniez sie nie wyswietlają
:kak:
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
Myślałem, że wyciągacze bryłek są niezawodne. Nawet tego nie sprawdzają. SZOK!
 

DeletedUser4138

Gość
Gość
Ja się tylko pytam co jest grane? po 1 nie wyświetlają mi się nagrody, po 2 zrobiłem jedną rozbudowę i nic nie dostałem?

Co to znaczy że mam ręcznie odbierać nagrody?

I na koniec totalny skok na kasę, skrócenie czasu rozbudowy o 2h

Nagrodę można odebrać jak upłynie czas. Czyli przy pierwszej rozbudowie nagrodę odbierzesz po 4 godzinach.

Lista nagród zaraz zostanie naprawiona.

Taka formuła tego eventu już jest kolejny raz, więc nie rozumiem po co te niepotrzebne określenie z tym skracaniem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
no a jak uwazasz w wielkanocy 340 jajek czas skracalo o 8h, a tutaj ta sama ilosc o 2h. Dodatkowo wypuszcacie wadliwa loterie znowu bez informacji ze cos nie działa.
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Ałeee, i przedmiotów na targ nie można wystawić. Zmienią to w czasie eventu czy musimy czekać do zakończenia?
 

DeletedUser4138

Gość
Gość
no a jak uwazasz w wielkanocy 340 jajek czas skracalo o 8h, a tutaj ta sama ilosc o 2h. Dodatkowo wypuszcacie wadliwa loterie znowu bez informacji ze cos nie działa.

Może warto zapoznać się najpierw z zasadami w Wielkanocnej rozgrywce a następnie zabierać się za dyskusje.

Z każdym można się pojedynkować raz na 8 godzin.
Możecie jednak skrócić ten czas za 25 bryłek, bądź 500 wielkanocnych jajek.

Problem pojawił się wszędzie i nie utrudniał procesu losowania. Nie widziałeś nagród, a to chyba nie jest tak dużym problemem.
 

DeletedUser30622

Gość
Gość
Przecież rok temu też bodajże była taka sama loteria. Identyczna jak teraz więc nie wiem co się spinasz ;x
 

DeletedUser

Gość
Gość
możliwe, w tamtym roku nie brałem udziału, ale i tak uważam że jest to skok na kasę.

A wypuszczanie produktu jest niepoważne. Może mi to jakoś specjalnie nie przeszkadza, ale rozumiem że jak kupujesz auto gdzie jest napisane że masz klimę a okazuje się że jej nie ma to też ci odpowiada? producent też ci powie że naprawi, ale nie wiadomo kiedy , jak i gdzie.
Jeśli już zarabiacie na czymś to wypuszczajcie produkty pełnowartościowe, bo w takim wypadku jest to pokazanie jak szanujecie swoich klientów
 

DeletedUser31458

Gość
Gość
Dobre pytanie, do kupienia za bryłki będzie jezeli bedzie ?
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
I jeszcze jedno , weszła loteria to chce widzieć na każdym świecie niebieskie nicki które by od razu dawały odpowiedzi.
 

DeletedUser30622

Gość
Gość
Skrócenie czasu nie jest obowiązkowe. Chcesz to skracasz. Jak nie chcesz to nie. W czym ten skok ? Robisz sobie za fajerwerki i masz darmowe.
 

DeletedUser

Gość
Gość
skok jest taki ze na wielkanoc miales pojedynek, nastepny miales za 8h, ale jak uzyles 460 (chyba) jajek to mogles rozegrac nastepny, a teraz czas budowy zajmuje 4 h( a z tego co zrozumiałęm ma być wydłużany) to za 480 fajeró skracasz o 2 h. czyli żeby skrócić o 4 h muszę użyć 980 fajerów, lub bryłek 16 i to jest skok na kase. Szczególnie że sety są kijowe i mam nadzieje że się na tym przejadą.

W sumie już wiem czemu nie daiłą podgląd, żeby ludzie nie widzieli jaki badziew losują, a naprawią podgląd na 1 dzień przed końcem loterii
 

DeletedUser

Gość
Gość
Skrócenie czasu rozbudowy o 2h było już na poprzedniej loterii, więc nie wiem o co się tak rzucasz. Nie można porównywać loterii na Oktoberfest z loterią wielkanocną czy z okazji dnia niepodległości, bo każda rządzi się swoimi prawami. Są okresowe i zasady w poszczególnych loteriach się nie zmieniają, więc szło przewidzieć, że w tym roku będzie tak samo jak w zesżłym, a to ze nie brałeś w zeszłorocznej udziału to nie moja wina.
 

DeletedUser

Gość
Gość
To znaczy że dostaniesz słabe sety nie na sprzedaż.
 
Moze mi ktoś podlinkować jakie sety są w tym roku do skompletowania?
Bylbym wdzieczny tej osobie. Z góry dzieki
 
Status
Zamknięty.
Do góry