Dzień niepodległości

  • Rozpoczynający wątek wujekSamotnik
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser16467

Gość
Gość
Po rozwinięciu zestawu, możesz zobaczyć bonusy setowe.
Co do błędu w grze, wciąż naprawiamy, mam nadzieję, że jeszcze dziś będzie widoczna lista nagród.

Ja wiem że są bonusy setowe ale nie widze jakie um daje np płaszcz :p
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
Na stronce wojcieszego masz pięknie pokazane na obrazkach. Umiejętności w języku angielskim.
 
skok jest taki ze na wielkanoc miales pojedynek, nastepny miales za 8h, ale jak uzyles 460 (chyba) jajek to mogles rozegrac nastepny, a teraz czas budowy zajmuje 4 h( a z tego co zrozumiałęm ma być wydłużany) to za 480 fajeró skracasz o 2 h. czyli żeby skrócić o 4 h muszę użyć 980 fajerów, lub bryłek 16 i to jest skok na kase. Szczególnie że sety są kijowe i mam nadzieje że się na tym przejadą.

W sumie już wiem czemu nie daiłą podgląd, żeby ludzie nie widzieli jaki badziew losują, a naprawią podgląd na 1 dzień przed końcem loterii

o co Ty się spinasz ziomeczku, bierz :&: w troki i ruszaj do pierwszej pracy i zbieraj te rakiety ZA DARMO BEZ WYDAWANIA KASY, spokojnie można zebrac caly set za te budowy bez zadnego wkladu finansowego w gre :eek:kul: a jesli nie wydajesz kasy na to to co Cie obchodzi czy to sa rzeczy pokroju setu fishera z ostatnich loterii czy pokroju bakera, dostajesz to za darmo, więc ciesz sie ze cos masz. poza tym nie ma nigdzie nakazu uczestnictwa w tej loterii wiec po raz kolejny pytam gdzie jest Twoj problem? :O Jedyne do czego mozna sie przyczepic to brak mozliwosci losowania za obligacje no ale na to sie nie wplynie.
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
Nóż i Pistolet Powinny mieć te same umiejętności !!!!. Proszę administratora o zgłoszenie do Inno Games ;)

Rzutem na taśmę wygrałeś konkurs na żart miesiąca. Po odbiór nagrody proszę zgłosić się do mojej rodzinnej miejscowości :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak to jest, że w oficjalnym info nie ma , iż za budowanie dostajemy rakiety a jednak dostajemy ::D:::D:::D:
 

DeletedUser30377

Gość
Gość
Z ciekawości, ile mniej więcej trzeba mieć punktów rozbudowy, żeby wygrać zestaw dzikiego billa na Dakocie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Z ciekawości, ile mniej więcej trzeba mieć punktów rozbudowy, żeby wygrać zestaw dzikiego billa na Dakocie?

Na każdym serwerze jest zazwyczaj kilku burżui, którzy ścigają się w tym, kto najwięcej ugra. Zazwyczaj dobudowują się na ostatnie kilka dni, i wtedy poznasz okolice oczekiwanej punktacji. Może się okazać, że jak będziesz doganiać do pierwszego, to ten wejdzie na stronę banku i zleci kolejny przelew na dobro IG. Na niektórych serwerach może być np. dwóch burżui, i jeden z nich może spasować (zadowolony z poprzedniego eventu), a drugi wtedy nie ma groźnych rywali.
To nie są stabilne liczby, i nie można podać wyniku nawet w przybliżeniu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
szczerze to mam wrazenie ze wygrana jest ustawiona, mam takie odczucia po tym co się ostatnio działo na klonie. Pewnie osoba wygrywająca jest powiązana albo z inno, albo z supportem w celu wyciągania od innych kasy. Ale mogę się mylić
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na każdym serwerze jest zazwyczaj kilku burżui,

ja powiem tak.....jakbym rzucił palenie to co miesiąc mogę wydać wtedy 400 zeta na bryłki(400 x 12 = 4800 co daje 71 000 bryłek). Będzie to z korzyścią dla mojego zdrowia oraz będę miał na loterie. Więc nie jest problemem mieć dużo bryłek. Jeden woli jak ja przepalić a drugi woli wydać na bryłki.

Więc po co pisać o kimś burżuj.....nie twoja kasa.....

szczerze to mam wrazenie ze wygrana jest ustawiona, mam takie odczucia po tym co się ostatnio działo na klonie. Pewnie osoba wygrywająca jest powiązana albo z inno, albo z supportem w celu wyciągania od innych kasy. Ale mogę się mylić

nieprawda.......... znam na Arizonie 3 wygrywających ewenty i nie są w nijak powiązani z INNO.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29803

Gość
Gość
Z ciekawości, ile mniej więcej trzeba mieć punktów rozbudowy, żeby wygrać zestaw dzikiego billa na Dakocie?

Ja w tej chwili prowadzę z wynikiem 106 punktów rozbudowy na Dakocie. Niestety tylko 106 pkt, ponieważ wywala mnie cały czas z serwera podczas losowania. Trzeba losować rano:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja w tej chwili prowadzę z wynikiem 106 punktów rozbudowy na Dakocie. Niestety tylko 106 pkt, ponieważ wywala mnie cały czas z serwera podczas losowania. Trzeba losować rano:)

a podobno płaczecie na Dakocie,że to martwy świat ::D:::D:
 
Status
Zamknięty.
Do góry