Dzień niepodległości

  • Rozpoczynający wątek wujekSamotnik
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser24472

Gość
Gość
Ja i tak gram mało, więc dla mnie migracja nie jest potrzebna. Przez prawie 6 lat człowiek zdążył się już trochę znudzić:)

Trochę nie rozumiem twojego podejścia. Skoro grasz mało to jaki masz cel aby wydawać kasę na ta grę ?

Mówisz 6 lat grasz a po 3 latach odkryłeś forum więc jest jeszcze szansa że cię gra wciągnie ponownie;;)
 

DeletedUser29803

Gość
Gość
Trochę nie rozumiem twojego podejścia. Skoro grasz mało to jaki masz cel aby wydawać kasę na ta grę ?

Mówisz 6 lat grasz a po 3 latach odkryłeś forum więc jest jeszcze szansa że cię gra wciągnie ponownie;;)

To, że chwilowo nie mam czasu na grę, to nie znaczy, że zawsze tak będzie. Jestem pewnego rodzaju kolekcjonerem.
Co do forum, to śledzę je od początku, jakoś nigdy nie odczuwałem potrzeby wypowiadania się tutaj. Zresztą spójrz na moje posty, 38 przez 3 lata:)
Chciałem odpowiedzieć tylko na pytanie 321maciek123, a wdałem się w jakąś bezsensowną dyskusję. o_O
 

DeletedUser

Gość
Gość
czy ktoś już wyliczył, czy bez skaracania czasu budowy da się zdobyć set niepodległości?
 

DeletedUser

Gość
Gość
no chyba cięzko będzie teraz mam w 24h 4 losowania. do konca jest 16 dni czyli 64, de facto mniej bo ciągle to się zwiększa, czyli z tym co mam teraz jakieś 75-80 losowań. czyli brakuje jeszcze 40.

ładnie ładnie
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Wszystko się da. Event dopiero co trwa a ja bez bryłek i bez skracania mam prawie 40 poziom i zapas rakiet już jakiś posiadam.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wszystko się da. Event dopiero co trwa a ja bez bryłek i bez skracania mam prawie 40 poziom i zapas rakiet już jakiś posiadam.

sorry, nie wiem jakim cudem ci wyszło 40lvl, jiśli event trwa od 5 dni, to 120h, więc dzielać przez 4h wychodzi 30lvl, anie doliczam że co lvl poziom wzrasta.
ja na 12 lvl mam przwie 6h, więc na dobę mogę max 4 razy. Więc z czystej matematyki nie może ci wyjść bez wspomagaczy wyjść 40lvl, nawet ci nie wyjdzie 30
 

DeletedUser30377

Gość
Gość
"Jakie prace najlepiej opłaca się robić, 15s, 10min czy 1h? "
 

DeletedUser

Gość
Gość
Śmieszy mnie fakt że można dropnąć "skrzynie premium" za 800brył czy 48k rakiet skoro z niej lecą śmieci. Już lepiej mieć unikatową lub unikatową wartościową skrzynie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie no to jest kompletna porażka, i totalne naciąganie, trafiasz lsniace skrzynie premium a tam jakies ***** na 100lvl i lezysz. natudziles sie na 48k fajek, albo wywaliles w bloto 800bryl
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
sorry, nie wiem jakim cudem ci wyszło 40lvl, jiśli event trwa od 5 dni, to 120h, więc dzielać przez 4h wychodzi 30lvl, anie doliczam że co lvl poziom wzrasta.
ja na 12 lvl mam przwie 6h, więc na dobę mogę max 4 razy. Więc z czystej matematyki nie może ci wyjść bez wspomagaczy wyjść 40lvl, nawet ci nie wyjdzie 30

Może, może. Mam 30 level mimo że uciekł mi cały pierwszy dzień. Jedyny dopalacz to zapieczone fasolki.
 

DeletedUser

Gość
Gość
to powiedz mi jak to jest możliwe jeśli od początku loterii mineło 141h, czyli 25lvl poziomów w loterii, a tym masz 30? może pora nauczyć się podstaw matematyki.
Jeśli 1 poziom masz za 4h budowy, to później potrzebujesz 4.1-4.2-4.3-4.4-4.5-5h itd.

jeśli każda rozbudowa zajmowała po 4h to na 30lvl byś potrzebował 120h, a mineło już 140h.

więc sorry ale nie wciskajcie mi kitu, no chyba że losujecie za fajki z innych poziomów. bo jak wiadomo poziom zielony daje 2 pkt, niebieski 3pkt a najwyzszy 4.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
więc sorry ale nie wciskajcie mi kitu, no chyba że losujecie za fajki z innych poziomów. bo jak wiadomo poziom zielony daje 2 pkt, niebieski 3pkt a najwyzszy 4.

No chyba po to się zbiera te rakiety żeby sobie losować także z innych kategorii.Przecież nie dali tych rakiet do skracania czasu tylko.
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie no wtedy to spoko, ja myślałem o tych losowaniach za 1pkt
 
Status
Zamknięty.
Do góry