Dzień niepodległości

  • Rozpoczynający wątek wujekSamotnik
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
a ja moze spytam czy bonus od zaprzegu zwiadowcy to jakis zart?

2 absorpcji to w zaleznosci od tego 'na ile strzalow jestes' rownowazne 2-8 umek w hp, a w przypadku zolnierza 1-4 umki

komus, kto to programowal pomylilo sie z np "+2 do obrony" czy powaznie tak zalosny 'bonus' pozostanie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
pozostawie to bez komentarza, każdy z tych zestawów jest siebie wart czyli nic.

a nie już wiem, bonusy zostały źle naliczone i za 3 msc z innych zestawów odejmą a tam dodadzą +3 do absorbcji
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Pojedyńcze części mogą jedynie służyć do stworzenia kolejnego "mieszańca" pod pracki


Ostatnie co się niemcom udało dobrze zaprojektować to mundury SS :D
 
aktualka już miała być , ale w IG ktoś zmarł podobno jakis game designer czy coś i przez to zapewne są małe opóznienia , ale to rzecz wiadoma i o to nie możemy mieć pretensji
 

DeletedUser31986

Gość
Gość
Ej, ale nieźle to zrobili nie? Dali nam kolejne badziewne sety. Nie cieszycie się? Bo ja bardzo. Przecież po co nam nowe mapki na fortach, nowe tryby na przygodach skoro możemy mieć nowe oczojebne miecze świetlne i kusze wzięte rodem ze Star Wars. Po co trzymać klimat Dzikiego Zachodu nie?
Do tego nam dają przecież za marne 800 bryłek możliwość zdobycia badziewnych itemków... No bo co ktoś z was wydawał na to fajerwerki? Przecież powinno się wydawać bryły tak samo jak teraz w sklepie...



Dla tych co nie pojęli do końca - mówię ironicznie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry