Dziwna gruda ziemi

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14107
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser14107

Gość
Gość
Jak zdobyć Dziwną grudę ziemi?

  • kilof w ekwipunku

  • transport amunicji

  • zranienie (nie gwarantuje ono znalezienia grudy ziemi)

  • łut szczęścia
dziwnagrudaziemi.png


Jak wstępnie oczyścić Dziwną grudę ziemi?

  • grudka ziemi w ekwipunku

  • połów ryb do skutku

  • praca musi zakończyć się między 18, a 22. Nie gwarantuje to oczyszczenia (ta informacja nie jest pewna!!)
zabrudzonyprzedmiot.png


Jak oczyścić Zabrudzony przedmiot?

  • młotek (z naprawy płotów) w ekwipunku

  • minimum 100 pkt sprawności manualnej

  • quest u barmana
zakurzonyrewolwer.png


Jak całkowicie oczyścić Zakurzony rewolwer?

  • sukno (z handlu) w ekwipunku

  • wydobycie ropy
zotyrewolwer.png


Jak zdobyć Złotego Colt'a?

  • złoty rewolwer w ekwipunku

  • 10 x piryt (z wydobycia złota) w plecaku

  • transportowanie amunicji z motywacją poniżej 30%
colt.png


Wielkie dzięki wszystkim za pomoc ::D:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
z tego co wyczytałem przy wybuchu znajdujesz trochę brudu ... to teraz robić transport ammo i czekać na boom
 

DeletedUser

Gość
Gość

DeletedUser14524

Gość
Gość
zakładaj to ... (coś) i sprawdzaj questy to może coś się odkryje
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Jak wspomniałem w pierwszym poście, znalezisko mam z bety, z Dev's Forum. Czyli nie ja to znalazłem. Co ciekawe gracz, który udostępnił screena, edytował posta usuwając zdjęcie i pisząc coś o DBS. Kolega wyżej ma na myśli próbować z kilofem w miejscu na produkty.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam prośbę do moderatoratorów. Przenieście temat do Saloonu, niewiele graczy zagląda do Bizonich Placków, a temat jest nadzwyczaj ciekawy. Mamy potwierdzenie tego co wielu się spodziewało; Zdobywanie nowych przedmiotów przez wykonywanie pracy z odpowiednich produktem w aktywnym ekwipunku.
 

DeletedUser10104

Gość
Gość
Znajdują tą kulkę na wszystkich światach(nie tylko beta ale zagranicznych) i piszą że nawet kilkanaście godzin tego szukają .Przedmiot wymaga szczęścia i czasu.Zobaczymy kto pierwszy w 4 RP :D
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Dirty item z pewnością jest kontynuacją bryłki brudu. Teraz tylko pytać szczęśliwca, który znalazł o zadanie jakie mu się odblokowały :)
 

KozaK69

Elitarny Tester
A ja dodam jeszcze, ze nie dość że musimy mieć szczęście żeby się zranić to jeszcze musimy mieć więcej szczęścia żeby znaleźć kamyk :D
 

DeletedUser20030

Gość
Gość
jeśli dobrze widzę to w tym nowym itemie jest jakaś broń, moim zdaniem to Rewolwer 1890
http://tw-db.info/
zakładka secret and rumored
 

DeletedUser

Gość
Gość
jeśli dobrze widzę to w tym nowym itemie jest jakaś broń, moim zdaniem to Rewolwer 1890
http://tw-db.info/
zakładka secret and rumored

Co to jest za czeska stronka?

Wracając do tej kulki, skoro ktoś znalazł ją całkiem przypadkiem z odpowiednim przedmiotem w okienku to można twierdzić, że takich przedmiocików jest jeszcze więcej... i więcej...;)
 

DeletedUser10104

Gość
Gość
ty to znalazłeś? ten bród

Nie to nie ja,wszystko znalezione na becie.Ktokolwiek ma 1 bród niech idzie do prac z wodą trzeba ją umyć wtedy wpada 2

There are only 2-3 posibilities to get water or to do something with water.
I think if I tell more everyting will desapear from here.
I worked 15 min.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Nie to nie ja,wszystko znalezione na becie.Ktokolwiek ma 1 bród niech idzie do prac z wodą trzeba ją umyć wtedy wpada 2

There are only 2-3 posibilities to get water or to do something with water.
I think if I tell more everyting will desapear from here.
I worked 15 min.

I don't think your info would be deleted from here. Look at the screens above. ;) They are telling us very much already. So why not telling us the proper job.
 

DeletedUser

Gość
Gość
I think that everything depends of 2agusia'a, Frytex's and John's Fish will. The thread we're posting on lies in "Ogólnie" section, so we are able to write almost everything according to the board rules. He don't have to tell, just guess which job related with water we need to work in to clean up the lump of dirt, just experiment. I think that one of these 2-3 jobs is "Wędkowanie", the most basic with water.

Czyli - pracujcie w pracach związanych z wodą, a najprawdopodobniej w wędkowaniu, bo tam jest najwięcej tej całej wodności. Albo - szukać w pracach z dużym współczynnikiem pływania, może to nawet zależy od punktów pracy, wyjaśniam:

Wędkowanie - wystarczy parę PP, aby oczyścić do pokazania się pistoletu;
Budowa studni - z 50 PP - 100 PP, aby oczyścić niemal całkowicie;
I trzecia, np. Spław drewna, pilotowanie parówek - 100 PP - 200 PP, aby lśnił. Nikt nie mówił, że to łatwe zadanie.

Może nawet pordzewieje i jeszcze się to przedłuży :p.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14107

Gość
Gość
Zapowiada się bardzo ciekawie :rolleyes: Już widzę rzesze ludzi z kilofami transportujących amunicję :D Ciekawe tylko, jaki pistolet jest w tej kulce... Możliwe, że to Rewolwer 1890 ale liczę na coś już nam "znanego".

/edit:
brud.jpg

Znalazłem dziś na becie po wielu godzinach pracy. Jak widać musi być zranienie, ale nie musi być BOOOOM! Jestem otwarty na wszelkie propozycje co z tym fantem zrobić :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Nice to know that the wounding doesn't have to be BOOOM.

On fellow on a German world did fishing in the hope to clean out the dirt.

A new item apeared which looks like that:

rvh5p2.jpg
 
Status
Zamknięty.
Do góry