Dziwna gruda ziemi

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14107
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19899

Gość
Gość
Nice to know that the wounding doesn't have to be BOOOM.

On fellow on a German world did fishing in the hope to clean out the dirt.

A new item apeared which looks like that:

rvh5p2.jpg

ciekawe czy da się coś jeszcze z tym zrobić ?
Jakoś bardziej oczyścić ?może więcej wędkowania np 2h ? :confused:
 

DeletedUser13360

Gość
Gość
No, ciekawie, ciekawie.

Sam mam zamiar spróbować się z tym questem, ale na razie potrzebuję kilofa do tego...

Idąc tropem linków tutaj podrzucanych wygląda na to, że to może być ten Rewolwer 1890 i tak, jak Neoqueto napisał trzeba się obejść z tą bryłką.

Innego wyjścia i tak nie ma :)
 

DeletedUser10104

Gość
Gość
Zapowiada się bardzo ciekawie :rolleyes: Już widzę rzesze ludzi z kilofami transportujących amunicję :D Ciekawe tylko, jaki pistolet jest w tej kulce... Możliwe, że to Rewolwer 1890 ale liczę na coś już nam "znanego".

/edit:
brud.jpg

Znalazłem dziś na becie po wielu godzinach pracy. Jak widać musi być zranienie, ale nie musi być BOOOOM! Jestem otwarty na wszelkie propozycje co z tym fantem zrobić :D

Przecież pisało wcześnie żeby zapakować ten paprok do ekwipunku i startuj dopracy z wodą min 15 minut powinien z tego zrobić sie 2 paproch z widoczną bronią
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Pracowałem 15 min w wędkowaniu oraz 15 min w kopaniu studni i nic. Jutro spróbuję na dłużej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Może jest tak jak z "Morderstwem". Niektóre osoby znajdywały zakrwawiony kawałek materiału po 10min a inni po 8h (jak na przykład ja:D). Możliwe że czas jest kwestią przypadku.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może ktoś napisze taki plan, gdzie będzie pisało co trzeba zrobic najpierw w punktach od 1 do ilu tam sie chce
 

DeletedUser10545

Gość
Gość
Kolumbijczyk może spróbujesz obadać ten połów ryb o którym tam wspominają?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zaczynam poszukiwania :) Znalazł ktoś jeszcze lub odkrył coś więcej, czy tylko "Arizona i 5 serwer"?
 

DeletedUser

Gość
Gość
a może to kontynuacja morderstwa i trzeba coś pokombinować z zardzewiałym buntlinem którego dostajemy na koniec serii:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tam trzeba zrobić Połów Ryb, bądź wędkowanie z określoną liczbą pkt pracy. Później Kopanie Studni tak samo z określoną liczbą pp. A na koniec pilotowanie parówek z określoną liczbą pkt pracy.
Powinno się wyczyścić. Tak gdzieś przeczytałem :p
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
a może to kontynuacja morderstwa i trzeba coś pokombinować z zardzewiałym buntlinem którego dostajemy na koniec serii:p

Na becie zrobiłem tylko kawałek tego questu (do medalu).

@Enemy, znalazłem to na becie nie s5
 

DeletedUser11555

Gość
Gość
No ja to znalazłem na s10 po 2h pracy, miałem szczęście, a na s1 już 16h pracowałem i nic:/

dziwnagrudaziemi.jpg


Pracowałem już 30 min w spławie drewna i 30 min w wędkowaniu i nie udało mi się wyczyścić, teraz regeneruję siły :)
 

DeletedUser11555

Gość
Gość
Tak, miałem - nawet w opisie skały to jest napisane: "...odłupujesz ją kilofem i zabierasz ze sobą."

Teraz idę pracować 2h, tylko nie wiem do jakiej pracy ;p szkoda, że parowców nie mogę robić :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry