Dziwna gruda ziemi

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14107
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Sprzedam złoty pył na 10 świecie cena do uzgodnienia
 

DeletedUser26432

Gość
Gość
Brakuje jeszcze Złotej Szabli i Złotej Strzelby!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bardzo przepraszam że odświerzam dosyć stary temat ale mam problem :(
robię wszystko tak jak jest napisane , mam już całkowicie oczyszczony rewolwer , i teraz mam 10 pirytów w plecaku i oczyszczony rewolwer w eq , pracuję w transporcie amunicji , zbiłem motywacje do 0 % i dalej nie mam rewolweru :(
Dlaczego ? to jakiś błąd gry czy może ja coś źle robie ? albo trzeba mieć koniecznie 67 lvl ? (ja mam 66) Bardzo was proszę o pomoc

Pozdrawiam assassins098
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bardzo przepraszam że odświerzam dosyć stary temat ale mam problem :(
robię wszystko tak jak jest napisane , mam już całkowicie oczyszczony rewolwer , i teraz mam 10 pirytów w plecaku i oczyszczony rewolwer w eq , pracuję w transporcie amunicji , zbiłem motywacje do 0 % i dalej nie mam rewolweru :(
Dlaczego ? to jakiś błąd gry czy może ja coś źle robie ? albo trzeba mieć koniecznie 67 lvl ? (ja mam 66) Bardzo was proszę o pomoc

Pozdrawiam assassins098
Ja mam tak samo, mimo iż mam 79lvl
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
@up Sam jechałem na motywacji 0% przez 4 dni zanim znalazłem. Znalazłem przerywając 2-godzinna pracę po upływie połowy czasu. Trzeba pracować, aż się znajdzie. To samo tyczy się wcześniejszych znalezisk.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dzięki! A propos bardziej opłaca się po 2 godz. czy krócej? Ktoś to sprawdzał?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja skończyłem połów ryb o 18.06 i miałem oczyszczoną grudę ziemi więc to jest pewne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry