Dziwna gruda ziemi

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14107
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Chyba większe szczęscie przy mniejszej ilości PP.
Ja przez 10 dni szukałem grudnki, a gdy zdjąłem ubranie miałem mniej PP i odrazu znalazłem.
 

DeletedUser15126

Gość
Gość
tak, potwierdzam to, trzeba mieć 100 sprawności manualnej, bo gdy nie miałem tej sumy zadania też nie było, po reskilu na 100 sm, zadanie się pokazało ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
ludzie co z tym wydobyciem ropy ?
zrobiłem reskill, mam sukno w aktywnych produktach i juz 3 dzień nic... :(
sa jeszcze do tego jakies wymagania?
 

DeletedUser11166

Gość
Gość
Nie, praca przy wydobyciu ropy. Sukno w miejscu produktu i szczęście. Oczywiście rozumiem,że masz zakurzony rewolwer w plecaku :)
 

DeletedUser12954

Gość
Gość
praca musi zakończyć się między 18, a 20. Nie gwarantuje to oczyszczenia (ta informacja nie jest pewna!!)

Chciałbym obalić tę informację, oczyściłem grudę o godzinie (dokładnie) o 21:16 po długich godzinach pracy w połowie ryb (motywacja 68%), chyba że ktoś już to zgłosił.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przecież napisał, że ta informacja nie jest pewna. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
 

DeletedUser

Gość
Gość
a jak chce juz wydobycie ropy robic to musze miec sukno w miejscu na laske? czy wsystarczy ze mam ja w plecaku? bo jak ja zakladam dzentelmena to moge robic, ale jak juz sukno to jeszcze 35 pkt mi brakuje -,-
 

DeletedUser11649

Gość
Gość
a jak chce juz wydobycie ropy robic to musze miec sukno w miejscu na laske? czy wsystarczy ze mam ja w plecaku? bo jak ja zakladam dzentelmena to moge robic, ale jak juz sukno to jeszcze 35 pkt mi brakuje -,-

Musisz mieć w produkcie,tam gdzie laska
 

KozaK69

Elitarny Tester
Nie obalona tylko po aktualce (1.29) godziny czyszczenia wydłużyli. Teraz działać można od 18. do 22.
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
Świat 7
Wczoraj W dniu 21.10.2010r. o godzinie 19:49 zakończyłem zadanie na Złotego Colta.


123wq.jpg
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiecie czemu po wystawieniu grudki na sprzedarz i po zakończeniu aukcji(nikt nie wygrał) :p straciłem ją??



A po za tym czym są nowe przedmioty na tw??Czyżby nowy quest??A może to na halloween jak myślicie??
smellingfish.png

candyorange.png

coyoteheart.png

toadblood.png

crystallball.png

sheriffpaper.png

phantomdrawing.png


Może ten quest jest już dostępny,próbuje zbierać pomarańcze,oczywiste wydaje mi się jeszcze rozkładanie plakatów,połów ryb lub wędkowanie,polowanie na kojoty,(toadblood)kopanie grobów lub coś w tym stylu,może w ghost town coś będzie bo (phantomdrawing) jest w nazwie ghost,kryształowa kula to może polana,bo nic innego z nią nie kojarze.

Po nazwach wywnioskowałem,że jednak chodzi o hallowen :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
kilof

a gdzie znalesc kilof w wydobyciu żelaza od tygodnia szukam i nic .?
 
Status
Zamknięty.
Do góry