Dziwna gruda ziemi

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14107
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
tak w wydobyciu zelaza. trudno zlanezc bo 1% szansy masz na znalezienie go. ja na 4 szukam ponad 3tyg i tez nic :/
 

DeletedUser17595

Gość
Gość
w punkcie 3 w zadaniu złoty bród/grudka pisze że trzeba mieć 100 pkt sprawności manualnej i wtedy wskakuje zadanie złoty rewolwer, czy jak przyjmę to zadanie to żeby je móc wykonać muszę mieć nadal te 100pk na spr.manual.? chodzi mi o to że później trzeba wydobywać ropę a jak nabiję tyle na spr.manual to tego zadania nie wykonam. Mogę pierw se nabić spr.manual. następnie przyjąć zadanie a potem te punkty nabić na ropę i dopiero wydobywać? trochę zagmatwałem ale może któs zrozumiał o co pytam
 

DeletedUser10545

Gość
Gość
Punkty sprawności manualnej są potrzebne tylko do tego questa więc zaraz po jego wykonaniu możesz spokojnie zrobić sobie reskilla na wydobycie ropy.
 

DeletedUser21608

Gość
Gość
Miałem identyczna sytuacje nie miałem 100SM kupiłem ubranka reskil i potem na rope działa jestem szczęśliwym posiadaczem colta
 

DeletedUser

Gość
Gość
A z tymi pkt umiejetnosci - sprawność manualana to pewne??
az 100 trzeba miec?
 

DeletedUser

Gość
Gość
ale ja miałem pecha przy ostatniej części zadania :/
złotego Colta znalazłem dopiero przy 6% motywacji :/

kk1x.png


ale i tak sie ciesze :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam pytanie
Czy trzeba transport amunicji wykonywać (by uzyskac grude)w określonych godzinach , tak jak w zadaniu z złotą szablą? tzn. np. od 20-24?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mam pytanie

Dziwną grudę ziemi muszę mieć tylko w ekwipunku czy w slocie na produkty
 

DeletedUser

Gość
Gość
a jak wyglada sprawa z wydobyciem ropy? trzeba walic w to do skutku czy wystarczy 10 minut?
 

DeletedUser

Gość
Gość
prosze was o pomoc mam juz 100pkt w spr.man bez bonusow i młotek ale dalej nie ukazuje mi sie zadanie u barmana,czy wie ktos dlaczego??o_O
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dokładnie, grudę ziemi masz ? jeśli nie, to zakładaj kilof i jazda do transportu amunicji !! :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
jasne ze mam zakurzony rewolwer juz:I:

Zdecyduj się masz to czy to
Zabrudzony przedmiot

* młotek (z naprawy płotów) w ekwipunku

* minimum 100 pkt sprawności manualnej

* quest u barmana



Zakurzony rewolwer


* sukno (z handlu) w ekwipunku

* wydobycie ropy
 
Status
Zamknięty.
Do góry