Event by Skamon - etap I

  • Rozpoczynający wątek Skamon
  • Data rozpoczęcia

Jak ci się podoba mój event?

  • Dobry

    Głosy: 32 36,0%
  • Nie najgorszy

    Głosy: 9 10,1%
  • Mógłby być lepszy

    Głosy: 13 14,6%
  • Zły

    Głosy: 22 24,7%
  • Nie mam zdania.

    Głosy: 13 14,6%

  • W sumie głosujących
    89
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Event by Skamon - s7


[FONT=&quot]Furiat[/FONT]


[FONT=&quot]- Gdzie jest ten furiat – Wymamrotał szeryf
- Nigdy go nie ma jak jest potrzebny! – Odpowiedział Barman
- Z resztą nieważne – Odezwała się tancerka – Nic już nie poradzi
- Ale on jest naszą ostatnią deską ratunku, bez Niego nigdy nie dowiem się kto zabił pastora – krzyknął Barman
- Chodźmy do Bankiera może on coś wie… - Odezwał się Barman
- Tak on na pewno to wie, co taki stary i głupi wariat może cokolwiek wiedzieć? A z resztą ta jego stara chata co on ją Bankiem nazywa się zaraz rozleci, tyle pieniędzy ma a porządnego banku sobie nie zbuduje – Powiedział szeryf
I to trzeba było mu przyznać, bankier nie był szczególnie obdarzony jakąkolwiek inteligencją, jedyna na czym się znał to wszelkiego rodzaju błyskotki, nic go nie interesowało tylko to jak można by zdobyć wszystkie kosztowności tego świata, ale jedyna jego cechą przydatną było to że wiedział wszystko o wszystkich, wszystkim. Jeśli nikt nic nie wiedział to on to wiedział nie wiadomo skąd. Jednak nigdy nikomu nie zaszkodziło pójście do niego po jakąś informacje, ewentualnie jego kieszeni. Więc poszli z nadzieją że on coś wie.
- Witaj! – Powiedziała cała trójka chórem
-Czego? – Odezwał się Bankier
-Na pewno wiesz gdzie jest ten wariat? – Zapytał Barman
- Skąd ja mam to niby wiedzieć? – Zapytał ironicznie bankier
Barman pogrzebał chwilę w kieszeni i wyciągnął sakiewkę, po czym rzucił ją na stół przy którym siedział bankier.
- Hmm… Pomyślmy – Bankier otworzył sakiewkę i przeliczył zawartość – Z tego co pamiętam wczoraj koło 23 pojechał do swojego mieszkania w Missisipi po jakieś rzeczy nie chciał powiedzieć po co, widać było to coś bardzo cennego.
- Czy on oszalał? Vogue mu się zachciało! – Krzyknął szeryf
- No cóż – powiedział Barman - musimy wysłać kogoś kto powiadomi go o całej sytuacji, myślę że zdecyduję się szybko wrócić pastor był jego dobrym przyjacielem.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Odszukaj bankiera i dowiedz się jak nazywa się „Furiat”, oczywiście bankier nie powie ci tego za darmo, daj mu coś cennego, coś co on ceni najbardziej.

[/FONT]
[FONT=&quot]Wymagania:[/FONT]
[FONT=&quot] Screen własnej postaci posiadającej w aktywnym ekwipunku przedmiot o który nas proszono[/FONT]
[FONT=&quot] Screen własnej postaci stojącej w poszukiwanym mieście[/FONT]
[FONT=&quot] Nick Bankiera i Furiata[/FONT]
[FONT=&quot] Do Skamon (Mnie ) na forum wyślij wiadomość zatytułowaną „Furiat” (Tylko taki tytuł bierze udział w zabawie) w treści zawarte ma być Nick „Furiata”, Bankiera i oba screeny[/FONT]


[FONT=&quot]Nagroda:[/FONT]


[FONT=&quot] I. [/FONT][FONT=&quot]Miejsce: 15 bryłek[/FONT]

[FONT=&quot] II. [/FONT][FONT=&quot]Miejsce : 10 bryłek[/FONT]

[FONT=&quot] III. [/FONT][FONT=&quot]Miejsce : 5 bryłek

[/FONT]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Przyznam,że to trochę trudne i raczej się nie połapie co i jak.
 

DeletedUser

Gość
Gość
kompletnie nie czaje tego eventu... zreszto skad mamy wiedziec jaki ma nick skoro nic w tekscie nie ma o nim ani o tym na jakim swiecie on obowiazuje.. nagroda fajna poza tym ze z tego tekstu nie wynika nic poza tym ze bankier jest chciwy a koles ktory cos wie pojechal do Missisipi ;/ i wogole ten nick to ma byc typu " wszystkowiedzacy ", " omnibus " czy jakis " gfdgdsafds13435 " ;/?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zapomniałem dodać serwer eventa, musicie pomyśleć, to jest typu zagadka tekstowa, wszystko jest w tekście
 

DeletedUser

Gość
Gość
no dobra a jesli mysle ze np. nick to : hehehe0hahaha to jesli to jest dobra odpowiedz to znajde ten nick w rankingu na tym swiecie ? no bo takie myslenie to podstwawa - myslisz i szukasz
 

DeletedUser

Gość
Gość
" Do Skamon (Mnie ) na forum wyślij wiadomość zatytułowaną „Etap I – Furiat” (Tylko taki tytuł bierze udział w zabawie) w treści zawarte ma być Nick „Furiata” i oba screeny"

chyba nick "Furiata" i Bankiera nie? :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
i wogole ta cenna rzecz to ma byc produkt, ubranie ? dla mnie cenny bylby ten swiecacy colt bunline a dla drugiego 2 whiskey...
 

DeletedUser

Gość
Gość
powodzenia - skamon sam wymyslales xDD ? jesli tak to brawo pomyslu bo jakbym tego nie potrzedl to nie mam pojecia jak to wymslic
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja też nie rozumiem... Poza tym Misissipi to rzeka(ewentualnie stan) :p Poza tym jest to napisane troche chaotycznie(ich rozmowy).

Znów muszę stwierdzić, że admini robią lepsze eventy... no ale coż- może ja też spróbuję zrobić event? Trzeba dogadać się z administracją ;)

EDIT: Mam chyba bankiera i przedmiot, ale nie jestem pewien czy dobry. Jesli tak, to nie każdy ma równe szanse(produkt).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja też nie rozumiem... Poza tym Misissipi to rzeka(ewentualnie stan) :p Poza tym jest to napisane troche chaotycznie(ich rozmowy).

Znów muszę stwierdzić, że admini robią lepsze eventy... no ale coż- może ja też spróbuję zrobić event? Trzeba dogadać się z administracją ;)

EDIT: Mam chyba bankiera i przedmiot, ale nie jestem pewien czy dobry. Jesli tak, to nie każdy ma równe szanse(produkt).

ja mam kilka typow ale kazdy jest niemozliwy do zdobycia dla slabej postaci a wiec to mnie eliminuje z tego eventu
 

DeletedUser

Gość
Gość
Będą 3 etapy, do następnego przejdzie PIERWSZE 30 osób, później odpadnie 20 i na koniec zostanie 10
 

KozaK69

Elitarny Tester
Do kiedy można wysyłać rozwiązania?
I czy ten poszukiwany produkt jest bardzo trudny do zdobycia? ;>
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kurcze czy nie mogły być trudniejsze?
Nie mam konta na s7 ale musisz sie postarać do 3 etapu.Musi być bardzo trudny.To jest 1 przedmiot z szóstki najcenniejszych.
http://pl.weststats.com/Items/yield/
Srebro
Złoto azteków
Złota figura
Cwierćdolar
Piryt
Kamienie szlachetne
PS.albo w mieście wpłacic jakiejś money :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czas zgłaszania jest do kiedy nie zgłosi się 30 osób
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na razie 0 slownie zero, chyba zatrudny zrobilem ale poczekam :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry