Event by Skamon - etap I

  • Rozpoczynający wątek Skamon
  • Data rozpoczęcia

Jak ci się podoba mój event?

  • Dobry

    Głosy: 32 36,0%
  • Nie najgorszy

    Głosy: 9 10,1%
  • Mógłby być lepszy

    Głosy: 13 14,6%
  • Zły

    Głosy: 22 24,7%
  • Nie mam zdania.

    Głosy: 13 14,6%

  • W sumie głosujących
    89
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Zaszalałem pewnej ciepłej letniej nocy i ku[iłem z 50 bryłek i ich nie wykorzystałem XD Ale to co napisałem to przeice jest tu:
Skamon napisał:
[FONT=&quot]Odszukaj bankiera i dowiedz się jak nazywa się „Furiat”, oczywiście bankier nie powie ci tego za darmo, daj mu coś cennego, coś co on ceni najbardziej.[/FONT]
 

DeletedUser13855

Gość
Gość
Zaszalałem pewnej ciepłej letniej nocy i ku[iłem z 50 bryłek i ich nie wykorzystałem XD Ale to co napisałem to przeice jest tu: Napisał Skamon
Odszukaj bankiera i dowiedz się jak nazywa się „Furiat”, oczywiście bankier nie powie ci tego za darmo, daj mu coś cennego, coś co on ceni najbardziej.

No tak, tylko nie wszyscy umieją czytać ze zrozumieniem ;]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
BlackM4mba, tak bardzo zależy Ci na kilku bryłkach? Daj spokój... to tylko gra :rolleyes:
 

DeletedUser13855

Gość
Gość
gdyby mi tak bardzo zależało na bryłkach to bym już dawno zakupił sobie, a nie czekał na jakikolwiek event, czy tez konkurs ;] Chodzi mi tylko o to, że taki event traci później na uroku skoro odpowiedź zostaje nam podana prosto na tacy ;p spójrz na poprzednie eventy, tam nikt nikomu nie podpowiadał ;] samemu rozwiązać zagadkę, to jest coś i ta satysfakcja ;] pozdr
 

DeletedUser

Gość
Gość
Macie racje ale mój event przyciągnął uwagę bo ma już ponad 2000 odsłon! Ale niestety mało osób się zgłosiło więc chciałbym żeby było trochę więcej. Zrobiłem na 7 bo niektórzy się buntowali że na 1 już był a jak przypominam on wygrał w 1 turze, więc odjąłem te serwery na których eventy już był i ten był najwyżej, może nie było to najrozsądniejsze posunięcie bo widzę że świat 7 cieszy się mała popularnością, ale i tak jestem z siebie dumny że coś takiego przeprowadziłem. Sam również czekam na eventy administracji bo jednak jest dużo większa presja żeby zdążyć bo więcej osób bierze udział, a także mimo wszystko nagrody są lepsze :( (Mała prośba do Niedźwiedzia i rafstego zróbcie event na moich macierzystych światach czyli 5 i 6, będę miał jakieś szanse wygrać bo mam już tam dużo prac itd. :D)

PS: Strasznie się rozpisałem ale cała moja mądrość dotycząca TW i wszystko tego dotyczące "wyjąłem" ze swojej głowy i przelałem tutaj (Będę miał więcej miejsca na naukę, bo mam gorsze oceny ostatnio, ale to inna historia, jak ktoś czegoś nie rozumie to niech pisze, wytłumaczę.)
 

DeletedUser17134

Gość
Gość
A to aby przejść pierwszy etap trzeba:
-Screen z aktywnym przedmiotem w ekwipunku.
-Wysłanie wiadomości do bankiera.
-Screen z obecną swą postacią w mieście.
Pytanie:
-Czy musi być screen z przedmiotem czy wystarczy żeby był tylko aktywny?
-Czy trzeba dać screen czy wystarczy sam pobyt.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A to aby przejść pierwszy etap trzeba:
-Screen z aktywnym przedmiotem w ekwipunku.
-Wysłanie wiadomości do bankiera.
-Screen z obecną swą postacią w mieście.
Pytanie:
-Czy musi być screen z przedmiotem czy wystarczy żeby był tylko aktywny?
-Czy trzeba dać screen czy wystarczy sam pobyt.

no przeciez jest napisane ze maja byc te 2 screeny
co za problem screena zrobic?
 

DeletedUser17134

Gość
Gość
Nie chodziło mi tylko o wymagania temte pytania, żebym nie popełnił błędu bo wszystko wiem tylko póki co szukam przedmiotu. Te pytania tylko dla ułatwienia pracy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ale skoro sam mowisz ze problem dojsc a nie zrobic screen to po likwidowac robienie screena? przeciez to ani nie jest trudne ani czasochlonne
 

DeletedUser17134

Gość
Gość
A Ty już to zrobiłeś? Fajny event:) A bryłki można dostać na inny świat?
 
Status
Zamknięty.
Do góry