Event by Skamon - etap I

  • Rozpoczynający wątek Skamon
  • Data rozpoczęcia

Jak ci się podoba mój event?

  • Dobry

    Głosy: 32 36,0%
  • Nie najgorszy

    Głosy: 9 10,1%
  • Mógłby być lepszy

    Głosy: 13 14,6%
  • Zły

    Głosy: 22 24,7%
  • Nie mam zdania.

    Głosy: 13 14,6%

  • W sumie głosujących
    89
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
To jest zadanie tylko na 7 świecie a ja szukam jak głupi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
... wow :D
To ile czasu juz robisz tego eventa? :D
Na którym s?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Parę godzin łaziłem i szukałem bo na świat nie popatrzałem.A rządy sprawuje na pierwszym. :p
 

DeletedUser13855

Gość
Gość
Skamon to rozdaj po 5 bryłek i będzie ok ;] Pomijając oczywiście Spartakusa, który nie spełnił warunków etapu I , został zakwalifikowany przecież tylko po to aby było więcej ludzi na drugi etap ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
BlackM4mba, żal mi takich ludzi jak Ty. No ale jak tak bardzo zależy Ci na tych bryłkach to weź sobie i moje 5 :p I tak dla ścisłości: spełniłem warunki etapu I i dlatego zakfalifikowałem się do rundy II. Więc nie pisz mi tu kurde ze zostałem przepchany bo ludzi nie było
wykrzyknik.gif
.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13855

Gość
Gość
BlackM4mba, żal mi takich ludzi jak Ty. No ale jak tak bardzo zależy Ci na tych bryłkach to weź sobie i moje 5 :p I tak dla ścisłości: spełniłem warunki etapu I i dlatego zakfalifikowałem się do rundy II. Więc nie pisz mi tu kurde ze zostałem przepchany bo ludzi nie było
wykrzyknik.gif
.

Sam siebie okłamujesz ;] Jak to jest możliwe, że zdobyłeś piryt mając poziom postaci równy 1lvl ? ;] widzisz tu Cię mam chciałbym zobaczyć Twojego screena z pirytem w ekwipunku ;p Trzeba mieć co najmniej 4lvl postaci by zdobyć piryt ;] TAK DLA ŚCISŁOŚCI ! xD
 

DeletedUser

Gość
Gość
I niestety tutaj muszę Cię rozczarować mój kolego :)
SCREEN

Na przyszłość: zanim cos powiesz zastanów się kilka razy :p
 

DeletedUser13855

Gość
Gość
Proszę Cię nie rób ze mnie teraz idioty :) teraz może masz 6 lvl ale wtedy gdy trzeba było do niedzieli wysłać zgłoszenie nie miałeś pirytu racja? :) przyznaj się bo mam wiadomości od Ciebie więc dowody są. Przecież pisałem w tej sprawie do Ciebie na PW tak czy nie? :) oj dzieci...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chyba to jest jakieś nie porozumienie , Skamon powinien powiedzieć kto jest sprawiedliwie kto nie ? osoby które chciały brać udział w evencie , a nie miały konta na św.7 skąd miały wytrzasnąć piryt ? Jeżeli Skamon sie zgodził na odpowiedź tego typu to Ty nie powinieneś mieć nic do powiedzenia , aczkolwiek to moje osobiste zdanie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Marian ale ja mialem piryt. Zaraz (okolo 16) dam screena)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Skamon napisz co z tym eventem bo sztucznie utrzymuje postać na 7 świecie
 

DeletedUser13855

Gość
Gość
Marian ale ja mialem piryt. Zaraz (okolo 16) dam screena)

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie :] Dlaczego?

Skamon może sam wypowiesz się na ten temat czy Spartakus miał wtedy piryt czy nie. Sprawa będzie rozwiązana, bo jak narazie Spartakus nie umie się przyznać ;] na dotatek teraz kłamie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13855

Gość
Gość
nie chce mi się z tobą kłócić :) wiem jak było tylko nie chcesz się przyznać :) nie wiem dlaczego. Dopóki skamon się nie wypowie sprawa otwarta. Skamon pytał się mnie jeszcze czy nie mam nic przeciwko temu byś przeszedł do 2 etapu do ciebie też pisałem tak czy nie? Może wstaw screeny tych wiadomości ode mnie oraz twoje odpowiedzi. zrobisz to? Odpowiedz tylko na moje pytania :) bo jak narazie się wykręcasz wszyscy to widzą :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmm.. więc.. pierwszego czy drugiego dnia eventu pisałes ze nie zakfalifikuję się bo nie mam produktu. Skamon juz mnie zapisał ale nie wiem dlaczego cos zacząłes do niego sapać. Więc zebys nie mial juz zadnych wątów znalazłem ten glupi piryt i napisałem ponownie do Skamona. Jak widać na załączonym wyżej obrazu Skamon na moje pytanie czy wchodzę do II etapu odpowiada:

Braman Johnny napisał:
Nie wiem o co Ci jeszcze chodzi. Dałem czego chciałes a Ty dalej swoje.. Głupio ci sie przyzać, ze się myliłeś czy jak?
 

DeletedUser13855

Gość
Gość
oj dziecko zakończmy tą dyskusję :) tak będzie najlepiej .
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dokonam przelewu za chwilę ponieważ muszę zdobyć parę bryłek które wydałem na s12, jak szybko zaksięgują go tak szybko je dostaniecie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Napisz jak wyślesz :)
Ten temat bym przypadkowo ominął :D
A jestem w 2 etapie :)
Szkoda że nie ma dalej... :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry