Event by Skamon - etap I

  • Rozpoczynający wątek Skamon
  • Data rozpoczęcia

Jak ci się podoba mój event?

  • Dobry

    Głosy: 32 36,0%
  • Nie najgorszy

    Głosy: 9 10,1%
  • Mógłby być lepszy

    Głosy: 13 14,6%
  • Zły

    Głosy: 22 24,7%
  • Nie mam zdania.

    Głosy: 13 14,6%

  • W sumie głosujących
    89
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Księgować będą pewnie w poniedziałek, a już raz przelewem kupowałem i trzeba czekać z tydzień do dwóch więc to potrwa niestety.

PS: Znalazłem opcje przelewy24 mam już 40 bryłek więc brakuje mi 20.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
teraz to juz chyba jest 50 bryłek :)
tylko ciekawe czy je w koncu dostaniemy.....
 

DeletedUser17134

Gość
Gość
Mam nadzieję że dostanę 50 bryłek a nie 5;P A i jeszcze jedno czy można w The-West odliczyć podatek? No wypełnimy te PIT'y i dostaniemy kasę albo bryłki?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Skamon! My chcemy bryłki! Przelew juz dawno dostałes!
 

DeletedUser

Gość
Gość
W ogóle to cieszcie się, że cokolwiek dostaniecie. Ja mogę czekać nawet do grudnia, chłopak się postarał, a że pewnie głupio mu rozdawać bryłki na lewo i prawo to na razie nie wysyła.
 

DeletedUser

Gość
Gość
W ogóle to cieszcie się, że cokolwiek dostaniecie. Ja mogę czekać nawet do grudnia, chłopak się postarał, a że pewnie głupio mu rozdawać bryłki na lewo i prawo to na razie nie wysyła.

Ano masz racje. Ale przypomniało mi się o temacie i żem napisał;), aże się postarał, to ie ulega watpliwosci, bo event spoko byl. Ale czekajmy;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ludzie... jak Skamon może Wam wszystkim przekazać bryłki naraz, skoro można przekazywać bryłki 3 razy? może nie ma po prosu dostępu do neta.
 
Zamykam temat. Tylko spam się szerzy. Jeżeli autor zechce, to go otworzę.
Poczekajcie na działania Skamona, chłopak się stara (a nawet traci na was kase), a wy mu w tym nie pomagacie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry