Finał LM

  • Rozpoczynający wątek JamJestBandyta
  • Data rozpoczęcia

Kto wygra

  • Bayern

    Głosy: 14 28,0%
  • Inter

    Głosy: 36 72,0%

  • W sumie głosujących
    50
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Sam nie wiem, spotkają się dwa świetnie zorganizowane kolektywy. Z jednej strony Van Gaal, z drugiej strony jego uczeń - The special One. Nie sądzę aby nerrazurri zagrali tak jak dzisiaj, finał będzie bardziej otwary. Moim faworytem będzie Inter, dlaczego ?. Mourinho potrafi ułożyć świetny plan taktyczny, Inter jest również drużyną złożoną z doświadczonych zawodników, gracze tacy jak : Lucio, Sneijder czy Cambiasso z niejednego pieca chleb jedli.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Obie drużyny świetne , dwóch świetnych trenerów , to będzie mecz. Stawiałbym raczej na Bayern , bo kibicuje im od 1/4 Finału. Ciekawe co pokaże Hamit Altintop.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Myślę, że Inter. To co pokazali z Barcą nazwałbym antyfutbolem, ale rozumiem ich. Mieli wbrew pozorom niewielką zaliczkę bramkową, a Barca grała u siebie. W finale z pewnością pokażą piękny futbol. A Bayern? Bez Ribery'ego może być ciężko. Z Lyonem się uporali, ale Internazionale to inna, wyższa półka. Liczę na świetny mecz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie nawidzę Interu za to że Barcelona o nich odpadła

Więc stawiam na Bayern Monachium
 

DeletedUser

Gość
Gość
Myślę, że Inter. To co pokazali z Barcą nazwałbym antyfutbolem, ale rozumiem ich. Mieli wbrew pozorom niewielką zaliczkę bramkową, a Barca grała u siebie. W finale z pewnością pokażą piękny futbol. A Bayern? Bez Ribery'ego może być ciężko. Z Lyonem się uporali, ale Internazionale to inna, wyższa półka. Liczę na świetny mecz.

Bez Ryber'ego bedzie im łatwiej , nie ma formy ostatnio , w dodatku ma zryta psyche teraz , a Hamit Altintop dobrze go zastepuje. Swietnie panuje nad piłką i rozgrywa.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale mimo wszystko to dobry piłkarz... No cóż, zobaczymy. Inter też przecież zagra osłabiony.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja sądzę ze wygra bayern. Oglądałem we wtorek 2 półfinał na n sporcie miedzy bayernem i lyonem. I mysle ze Ivica Olic w finale pokaże na co go stać
 

DeletedUser

Gość
Gość
O ile zagra w finale.. Louis Van Gaal może znów go poniżyć nie wystawiając go do składu. Mimo wszystko Bayern ma lepszy skład , na początku Ligi Mistrzów nikt by tych drużyn o finał nie podejrzewał , ale największe zaskoczenie to Bayern , mysle , ze oni wykorzystaja tą szanse.
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie wystawić Ivicy ?. Gracz który strzela 7 bramek w LM, jest zdrowy i trener go nie wystawia w finale ?. Bez przesady, Olić strasznie dużo biega, wręcz w końcówkach meczów jest to bezproduktywne, kiedy on sam biegnie a reszta zostaje na swojej połowie. Ale mimo wszystko to zawodnik kompletny, przeszdeł długą drogą od czasów gry w CSKA Moskwa.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Louis Van Gaal podejmował nie raz dziwne decyzje. Wszystko jest możliwe
 

DeletedUser17134

Gość
Gość
Myślę, że Inter. To co pokazali z Barcą nazwałbym antyfutbolem, ale rozumiem ich. Mieli wbrew pozorom niewielką zaliczkę bramkową, a Barca grała u siebie. W finale z pewnością pokażą piękny futbol. A Bayern? Bez Ribery'ego może być ciężko. Z Lyonem się uporali, ale Internazionale to inna, wyższa półka. Liczę na świetny mecz.

Mic to nie jest "antyfutbol" To jest perfekcyjna taktyka The Special One. Wykorzystał on to co najlepsze w Interze- OBRONĘ. Inter ma jednych z najlepszych obrońców na świecie. Inter miał zaliczkę z poprzedniego meczu i bronił jej tak jak potrafił.
Zaliczka nie była niewielka bo było to aż 3:1.
Więc powtarzam to nie jest antyfutbol tylko pokaz jak powinna grać obrona! Tylko był jeden błąd podczas golu Pique kiedy to 3 obrońców Interu stanęło w miejscu aby pokazać że był spalony. Spalony był ale minimalny(długość stopy).

FORZA INTER
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Osobiście nie odgwizdał bym ręki Yaya Toure - przecież on nie pomógł sobie...

Pokaz gry obronnej, to jest wg. Ciebie wybijanie piłki przed siebie ?.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oczywiście, że wczorajsza gra Interu była antyfutbolem :) Genialny, skuteczny, świetnie przygotowany, będący jedyną taktyką, jaka może przynieść sukces, ale jednak antyfutbol :) Nie mów mi, że miałeś jakąkolwiek przyjemność z oglądania ich wczorajszej gry...
 

DeletedUser

Gość
Gość
stawiam na bayern bo nienawidzę interu bo wyeliminował barcę .BAYERN DO BOJU !!!!!!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zagrali mądrzej to wyeliminiwali "Waszą" Balugrane... nie widzę powodu żeby go nienawidzić, widać jaki macie stosunek np. do Realu, Espanyolu ...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przez miesiąc to moze się dużo zmienić, forma może spaść w dół, gracze mogą nie zagrać przez kontuzję itp.
Moim zdaniem mecz będzie średnio ciekawy a wygra go Inter, za którym nie przepadam bo kibicuje "La Magica":cool:
 

DeletedUser17134

Gość
Gość
stawiam na bayern bo nienawidzę interu bo wyeliminował barcę .BAYERN DO BOJU !!!!!!

Ci co najwięcej krzyczą to są tzw. "Kibic na rok". Dlaczego:
- Najwięcej krzyczy że ta drużyna która wygrała to cieniasy, mieli farta, nienawidzę ich itp. zamiast mówić że byli lepsi lub formy nie mieli i za rok wygrają.
-Od razu ukazują swą nienawiść gdzie się da, bez kultury, bez poszanowania.
-Za rok będzie kibicował innej drużynie.
Może są tacy którzy tak kibicują swej drużynie od kilku lat ale to już nie jest kibicowanie. Sam wiem ponieważ jestem zarejestrowany na stronie swej ukochanej drużyny Interu i tam wiele kibiców Barcelony zarejestrowało się aby powiedzieć "Że Inter jest słaby" itp., ale jest też wielu z różnych klubów którzy gratulują zwycięstwa. A więc zastanów się jakim Ty jesteś kibicem!
 
Status
Zamknięty.
Do góry