Finał LM

  • Rozpoczynający wątek JamJestBandyta
  • Data rozpoczęcia

Kto wygra

  • Bayern

    Głosy: 14 28,0%
  • Inter

    Głosy: 36 72,0%

  • W sumie głosujących
    50
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Oczywiście, że wczorajsza gra Interu była antyfutbolem :) Genialny, skuteczny, świetnie przygotowany, będący jedyną taktyką, jaka może przynieść sukces, ale jednak antyfutbol :) Nie mów mi, że miałeś jakąkolwiek przyjemność z oglądania ich wczorajszej gry...


Ja miałem przyjemność z oglądania gry , bo tak na prawde tam nie było rozpaczliwych interwencji. Nie wiem ile było w tym prawdy , ale Jose Murinho mówił , że oni specjalnie oddawali im piłke. To była ciągła obrona , przez to , że Sergio wymusił kartke dla Motty. Barca pokazała jak gra przeciwko obronie z prawdziwego zdarzenia , krasnoludki przy normalnych zawodnikach są deptane jak karaluchy (Messi)
 

DeletedUser17134

Gość
Gość
Odpowiem na kilka pytań:
- Ten mecz nie był nudny (ilość bramek nie oznacza ciekawości meczu),
- Mecz pokazał prawdę o Barcelonie, że potrafią przejść przeciętnych obrońców i strzelić, ale lepszym (Lucio, Zanetti, Maicon, Samuel, Cordoba, Chivu, Cambiasso i chociażby Eto'o który praktycznie grał też na obronie) nie dadzą rady. Na taką ilość posiadanej piłki (+75%) powinno być oddanych strzałów minimum 30 i jaka ogromna ilość bramek a było ponoć tylko 10 i jeden gol obrońcy.
- To była taktyczna gra The Special One dowodem jest na to chociażby rzót rożny kiedy to jeden wrzucał a tylko 2 wbiegało, a Barcelona jeden wrzuca 6 wbiega, więc to była taktyka. I jeszcze jedno Cesar dostał informacje że ma wybijać jak najdalej i najlepiej w stronę Milito aby ten starał się robić akcje dwójkowe z Snejderem czy Eto'o (do 26 minuty).
UP: Zgadam się Messi gra dobrze tylko z średniakami piłkarskimi. A przy okazji złota kula powinna choć raz trafić do obrońcy jest tak wielu niedocenionych obrońców, mi aż ŻAL jest FIFA. I jeszcze jedno to najczęściej obrońcy decydują o losach spotkania.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Jasne, Messi jest cienki, bo kiedy tylko ma naprzeciw siebie 9 obrońców, to wymięka...
W 2006 Złotą Piłkę dostał Cannavaro(to chyba obrońca?)
 

DeletedUser19702

Gość
Gość
W 2006 roku obrońca Juvenstusu Fabio Cannavaro zdobył złotą piłkę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobra, zmieńmy może temat i pogadajmy o finale ;P Dajecie Bayernowi jakieś szanse? :D
 

DeletedUser17134

Gość
Gość
Jasne, Messi jest cienki, bo kiedy tylko ma naprzeciw siebie 9 obrońców, to wymięka...
W 2006 Złotą Piłkę dostał Cannavaro(to chyba obrońca?)

Może wczoraj miał 9 ale w zeszły wtorek miał tyle co zazwyczaj 4 obrońców, więc nie wmawiaj mi tutaj, że to wina ilości.

Jasne w 2006 roku dostał kulę Cannavaro i to był tylko przebłysk ich "litości", później to już żaden obrońca nie został nawet nominowany do zdobycia tej piłki. A 10 lat wcześniej zdobył ją też obrońca. I co FIFA ma dawać złotą piłkę obrońcy co 10 lat. Dzisiaj jak widzę to każdy dzieciak mówi moim idolem jest Messi, Eto'o, Torres czy inny, mało jaki dzieciak mówi, że jego idolem jest obrońca. A to wina FIFA bo nie pokazuje, że będąc obrońcą też można zdobyć "szlachecki tytuł". I dziennikarzy bo nie powiedzą o fenomenalnej obronie lub obrońcy tylko powiedzą o słabym ataku dobrej drużyny i do tego usprawiedliwią jeszcze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Moimi idolami są piłkarze tacy jak Ivica Olić , Hamit Altintop , Maicon , W.Samuel itd. mam wielu takich , cenie ich nie za sławe , tylko za determinacje , wole walki. Ja daje Bayernowi dużo szans , według mnie będzie wynik 4:3 dla Bayernu , teraz nie ma Manchesteru i nikt w doliczonym czasie gry nie powinien strzelic 2 bramek (1999r.) :D
 

DeletedUser19702

Gość
Gość
Szanse są niezwykle wyrównane, być może przebłysk geniuszu któregoś z piłkarzy (Robben,Snejder,Olić,Eto) mogą przesądzić o wygranej ale chyba Inter wygra może 1:0
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie sądzę aby było aż 4:3 ;p. Chyba że któraś z drużyn szybko otworzy wynik.

Bayern oczywiście ma szanse, z tym że nie są tak ograni jak "włosi".

Messi jest słaby, tak ?. Umie grać przeciwko średniakom ?. Oj, oj pooglądaj torszkę ligi hiszpańskiej i więcej pucharów, a nie tylko 1 mecz w tygodniu pokazywany na polsacie.


Chwalicie tak Mourinho, że poukładał zespół itp. A jednak nie potrafi sobie poradzić z 20 latkiem Balotellim... Gdyby takie sytuacje były w drużynie Pep'a czy SAF'a naepweno szybko by to ukrócili.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja oglądałem wiele meczy i sam siebie nie słyszysz. Hiszpańska liga? Może jednak Liga Barcy , Realu i ew. Valencii? To nie jest liga. Messi jest szybki , bo w hiszpani są słąbe zespoły. Jedna Barcelona ma najwiecej reprezentantow i wychowankow i dlatego wygrywa. Z interem w 10 nie może sobie poradzić , no cóż.

Balotelliego ktoś inny by już wyrzucił, a może jak dostanie szanse w finale zapewni zwycięstwo? Co wtedy powiesz?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Taaak liga trzech zespołow... Nie doceniasz Sevilli; Villarreal'u z poprzednich sezonów, czy chociażby Atletico 08/09. Zresztą we Włoszech wcale lepiej nie jest, Inter, Roma, Milan... dopiero potem grupa zespołów walczacych o 4 pozycję. Inter obecną pozycję zawdzięcza przełomowi w 2006 roku, wtedy przygarnęli Ibre, który stał się trzonem.

Boletelli na boisku ?. Nie oglądasz Serie A ?. Nie widzisz że kibice mają w tej chwili balotellego za ***** ?. Dla tych 80tysięcy fanów na Giuseppe Meazza jego przygoda z nerrazurri się skończyła.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Stawiam na Inter, mimo iż mam spore przeczucie że wygra Bayern. Miałem świeczki w oczach przy 2 golu FCB, no ale cóż pokibicuje w tym układzie Interowi, na zasadzie "będzie lżej na sercu że barce pokonał zwycięzca LM" :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Taaak liga trzech zespołow... Nie doceniasz Sevilli; Villarreal'u z poprzednich sezonów, czy chociażby Atletico 08/09. Zresztą we Włoszech wcale lepiej nie jest, Inter, Roma, Milan... dopiero potem grupa zespołów walczacych o 4 pozycję. Inter obecną pozycję zawdzięcza przełomowi w 2006 roku, wtedy przygarnęli Ibre, który stał się trzonem.

Boletelli na boisku ?. Nie oglądasz Serie A ?. Nie widzisz że kibice mają w tej chwili balotellego za ***** ?. Dla tych 80tysięcy fanów na Giuseppe Meazza jego przygoda z nerrazurri się skończyła.

Właśnie , Sevilli Villarrealu z tamtych sezonów. W tym grają słabo.
A czy na Giuseppe Meazza jest finał ligi mistrzów? Nie , jest na Santiago Bernabeu. Każdy trener wie co dla zespolu najlepsze. Louis Van Gaal trzymał Mullera , ktory ma kompletny brak formy i psuł każdą akcję do czasu. W finale zaliczył asyste przy 1 golu. Na Old Trafford tez mial asyste przy 1 golu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Nie , ale oceniam ten sezon , inne mnie nie obchodza. W tym sezonie Messi grał świetnie , bo dotychczasowe obrony mu na to pozwalały (przynajmniej w Lidze mistrzów). Mam na myśli Stuttgart , Arsenal. Podbiegało do niego 4 rywali , a on ich dryblował. W interze nie potrafi przedryblowac jednego. Chłopcy z mężczyznami przegrywają , life.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie potrafił jednego ?... Nie oglądałeś meczu ?! Czy miałeś klepki na oczach ... ?. Okej ten sezon, weź też pod uwagę 08/09 - wtedy dostał nagrodę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Taka prawda , jesli przedryblowal jednego (rzadkość) to padał na drugim. Oddal jeden celny strzał w meczu i nic nie zrobil , pokazal tylko , że jest karaluchem i potyka sie o każdego obrońce , a jeśli nie ma piłki przy nodze to zaczyna faulowac , np. Maicona.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17134

Gość
Gość
UP: Za faul na Maiconie (ewidentne popchnięcie na bandę) powinien dostać żółty kartonik. Uważacie go za cudotwórcę bo media go takim stworzyły. Mówicie, że nie gra aktorsko na boisku, może nie udaje że go boli ale się przewraca(no ale w końcu jaki piłkarz tego nie robi). Uważacie, że jest sympatyczny, a nawet nie przeprosił (publicznie) Maicona za wybicie zęba i przytoczę inny przykład gdy popchną go na bandę to tylko lekko go klepną a widział, że leży. I było tam jeszcze chyba 2 faule na Maiconie przez Messiego. Zbieg okoliczności? Nie ponieważ w akcjach z "białymi" nie grał aż tak nie fair-play.

Nie sądzę aby było aż 4:3 ;p. Chyba że któraś z drużyn szybko otworzy wynik.

Bayern oczywiście ma szanse, z tym że nie są tak ograni jak "włosi".

Messi jest słaby, tak ?. Umie grać przeciwko średniakom ?. Oj, oj pooglądaj torszkę ligi hiszpańskiej i więcej pucharów, a nie tylko 1 mecz w tygodniu pokazywany na polsacie.


Chwalicie tak Mourinho, że poukładał zespół itp. A jednak nie potrafi sobie poradzić z 20 latkiem Balotellim... Gdyby takie sytuacje były w drużynie Pep'a czy SAF'a naepweno szybko by to ukrócili.

Kowboju nie brykaj tak gdybyś choć trochę znał jego dzieciństwo to byś inaczej gadał. A więc w kilku słowach streszczę Ci to:
Rodzice tego gracza są z Ghany ale on sam urodził się we Włoszech (emigranci). Ponieważ jego rodzina była bardzo biedna pozostawiła go na pastwę losu. Na szczęście państwo Balotelli (odziedziczył po nich nazwisko) zaopiekowali się nim. A więc został on zaadoptowany dodatkowo fakt rozjusza to, że Włoch nie są za bardzo tolerancyjne a więc wychował się w rasistowskim Środowisku. Moim zdaniem to powinniśmy go cenić a nie wyzywać od śmieci, że z takiego środowiska się wyrwał i dąży dalej ponieważ chce pokazać swą siłę nie w klubie ale w reprezentacji, chce pokazać, że każdy może się wyrwać nawet z takiego syfu. A co do Special One to po prostu wie jaka jest reakcja kibiców i nie wystawia go ponieważ wie, że nie zagra on dobrze podczas takiej atmosfery. Pomimo tego wszystkiego chce on zostać w klubie po to aby pokazać się reprezentacji Włoch i zostać powołanym do kadry, a najłatwiejszą drogą jest do tego gra w najlepszym klubie tego kraju.

PS: Powiem to do wszystkich, jak widzę jacy wy jesteście podatni na media to mnie gardło ściska i płakać mi się chce. Powiedzcie coś od siebie a nie to co mówi Borek, czy sport.wp.pl bo to świadczy o Was.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Troche odeszliśmy od tematu ;p. Jaki skład typujecie na te mecze?

Ja taki :

Inter :

Bramkarz : Julio Cesar

Obrońcy : Maicon , Lucio , Samuel , Chivu

Pomocnicy : Cambiasso , Zanetti , Pandev , Sneijder

Napastnicy : Samuel Eto'o , Diego Milito

Bayern :

Bramkarz : Butt

Obrońcy : Demichelis , Van Buyten , Contento , Badstuber

Pomocnicy : Robben , Altintop , Schweinstaiger , Van Bommel

Napastnicy : Olić , Gomez
 

DeletedUser17134

Gość
Gość
1:4:3:3 INTER:
Bramkarz: CESAR
Obrona: MAICON, LUCIO, SAMUEL, CHIVU
Pomoc: ZANETTI, CAMBIASSO, STANKOVIC
Atak: MILITO,SNEIJDER, ETO'O

Taktyka ofensywna bo przy takiej obronie to niema co się bać, choć i tak Murinho na pewno zmieni skład wyjściowy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry