Finał LM

  • Rozpoczynający wątek JamJestBandyta
  • Data rozpoczęcia

Kto wygra

  • Bayern

    Głosy: 14 28,0%
  • Inter

    Głosy: 36 72,0%

  • W sumie głosujących
    50
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Co nic nie piszecie o finale? W końcu finał już niedługo:p
 

DeletedUser17134

Gość
Gość
Wszyscy zamilkli, wiele od tego czasu czytałem na temat Bayernu i Interu i dowiedziałem się ciekawostki, że podobno Olic próbował dostać się do Interu ale Neazzuri jego nie docenił. Więc poszedł do Bayernu gdzie go "oszlifowali". A co do dyskusji na temat Barcelony i Interu, to czemu Ci najwięksi kibice Katalończyków zamilkli? Ten temat wciąż jest do obgadania:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zamilkli , bo rozpaczają. Barca to nie jest wielki klub. Coś nie idzie to nie zmienią stylu gry , graja tak samo i przegrywają. Z Sevillą 3:0 prowadzili , a w 2 min 2 bramki stracili. Katalończycy mają o tyle źle , bo mają niskich zawodników (wyjątki to Ibrahiomvic , Keita) i w pojedynkach powietrznych są bez szans. Mi sie podoba styl gry bayernu. Niby normalna piłka , ale skuteczna. Oni się nie bawią , inter też i dlatego widzimy ich w finale. Lubie ładny futbol , ale dlatego nie mamy w finale barcy , bo ona własnie taki gra. Jeśli nikt nie złapie kontuzji w Interze i Bayernie , to będzie emocjonujący mecz. Jedno mnie cieszy , to że dziki Ribery nie zagra w finale. Altintop jest od niego lepszy (przynajmniej wiosną) i zasłużył na grę w finale , mam nadzieje , że Louis Van Niespodzianka wystawi Olića w podstawowym składzie.
 

DeletedUser20327

Gość
Gość
Inter wygra na 10000000000000000000000000000000%
 

DeletedUser9512

Gość
Gość
niestety wygra inter... osobiscie bylem za barcelona ale po tym co pokazal inter w meczu z barcelona( a wedlug mnie mecz barca-inter byl finalem lm w tym roku) nie powinien miec problemow z bayernem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
niestety wygra inter... osobiscie bylem za barcelona ale po tym co pokazal inter w meczu z barcelona( a wedlug mnie mecz barca-inter byl finalem lm w tym roku) nie powinien miec problemow z bayernem.

Po 1 Bayern , a Barcelona to zupełne przeciwieństwo. Po 2 może nie oglądałeś poczynań bayernu , ale pomyśl , że ta drużyna gra coraz lepiej i tym podniesieniem sie z kolan w meczu z Manchesterem Utd pokazał ogromną determinacje i waleczność. W tym meczu nie można się niczym wzorować. Wygra ten , kto obmyśli lepszą taktyke , a mamy do czynienia z dwoma dobrymi strategami. Trzeba czekać , ale jestem za Bayernem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Inter wygra, bo jest lepiej zgrany. W Bayernie nie ma tak dobrej obrony, jak w Interze. W dodatku, Milito jest w świetnej formie. tylko czekać na finał;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie jest w świetnej formie , jest w normalnej. Na 2 okazje wykorzystuje jedna , to nie jest świetny. Bayern nie ma takiej złej obrony , jak to wygląda na papierku ;>
 

DeletedUser9512

Gość
Gość
William Gallas widac ze nie jestes obiektywny bo kibicujesz bayernowi. Ja nie kibicuje nikomu. Obstawiam mecze na bwin juz od dawna i calkiem niezle mi idzie, wiec mysle ze i teraz sie nie myle. Wedlug mnie to inter wygra ten mecz i bedzie on mniej emocjonujacy niz wizyta w barcelonie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kibicuje Bayernowi , ale jeśli wygra Inter nie zabije sie. Wole Bayern , ale obie drużyny zasłużyły na triumf. Bayern przez pokonanie Manchesteru , mimo iż przegrywał 3:0 , a Inter , za obronienie sie przed atakami Katalończyków w 10 , a to łatwe nie jest. Obie drużyny są na podobnym poziomie. Bayern lepszy atak , Inter lepsza obrona. Trenerzy porównywalni , ale ciekawe jak zagrają przeciwko sobie. Ciągle się bronić nie można , nawet Interowi to nie wychodzi , ale ile można atakować też nie wiadomo. No cóż , wygra lepszy.
 

DeletedUser9512

Gość
Gość
piszesz tak jakby sila interu byla tylko obrona... a ogladales pierwszy mecz z barcelona w mediolanie? ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oglądałem , ale prawde mówiąc inter nie zrobił nic wielkiego. 2 bramki padły bez asekuracji obroncow , a 3 padla przy pomocy obroncy (Brawo Keita). Inter ma dobry atak , ale od bayernu gorszy , za to obrone ma o wiele lepsza. Jeśli nie zagra Sneijder to mogą liczyć głownie na kontry.
 

DeletedUser17134

Gość
Gość
Póki co ro bardzo chciałbym aby Balotteli pokazał się w Interze bo to wielki talent piłkarski (on ma zaledwie 19 lat), Ale i tak od tego wolę aby Inter wygrał. Wiliamie trochę widać jak ciągniesz za Bayernem (nie mówię że to zabronione) mecz będzie wyrównany ale pomimo tego Mou i Drużyna zrobi swoje.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiesz , lubie Bayern. Ciężko nie być za nimi , ale cóż. Wygra lepszy. Tylko, żeby nie zdjeli kary z Riberyego;d Hamita Altintopa znacznie wole.
 

DeletedUser9512

Gość
Gość
No Panowie za 10 dni meczyk :) a ja proponuje zrobic male typowanie ;)

Wedlug mnie mecz zakonczy sie wynikiem 1:0 dla interu... Jestem pewien ze jezeli inter pozwoli bayernowi przetrwac 90 minut i dogrywki to karne wygra Bayern. Obstawiam 0:0 w 90 minutach. W dogrywce inter strzela gola i trzyma to do konca. Mecz konczy sie wynikiem 1:0 dla interu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hihihii , typowanie jest w specjalnym temacie Typer LM. Moim zdaniem mecz skonczy sie w regulaminowych 90 minutach +3 od arbitra. Będzie 3:2 dla bayernu. 0:0 przez 90 min to troche nie możliwe jak na te 2 drużyny xP
 

DeletedUser9512

Gość
Gość
no teraz dopiero zobaczylem ten temat typer lm :)
a co do 0:0 wedlug mnie to mozliwe :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Możliwe w futbolu jest wszystko , ale to nie gra Milan , Real , Barca itp. tylko 2 spragnione tytułu zespoły i będą walczyć do końca. Czuje , że finał 22 maja będzie przynajmniej 3x ciekawszy niż Finał Pucharu Europy. Dla przypomnienia było 2:1 Atletico Madryt , 2 gole Diego Forlana.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mecz ciekawy był? Jakoś mi się nie chciało oglądać... Szkoda trochę, że Fulham tytułu nie zdobył, tak dobrze im szło...;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry