Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Oglądałem do początku dogrywki , a potem ostatnie 5 min dogrywki. Powiem ci tak. Mecz nie był ciekawy. Dużo nie dokładności. 1 gol prawdopodobnie z minimalnego spalonego , drugi gol w zupełności nie zasłużony , podarowany od Boga. Ostatni gol ładny , ale centymetry dały przewage Atletico. Nie było dużo emocji , chyba że Aguerro dryblował. Fulham nie miało szans wygrać. W ogóle nie atakowali , a jak już atakowali to jedno podanie i odrazu akcja zwolniona. Mam nadzieje , że finał LM bedzie o wiele lepszy.

Gość
choć byłem za bayernem to musze przyznac ze inter dobrze gra :D polubiłem ten klub:D 2:0

DeletedUser

Gość
Gość
Mecz w porównaniu z półfinałami trochę nudny. Inter grał konsekwentnie, nastawił się na kontry i to się opłaciło. Bayern grał nieźle, ale nie potrafił stowrzyć sobie dogodnej sytuacji. Druga połowa nudna, szczególnie końcówka. Odniosłem wrazene, że po drugim golu Bayern się poddał.

DeletedUser9512

Gość
Gość
Tak jak pisalem bez dogrywek wygrana interu :)
Bayern byl o wiele slabszy. Co bylo widac w meczu.
Dziekuje dobranoc;]

DeletedUser

Gość
Gość
przeciętny mecz... szkoda że na początku drugiej połowy Muller nie strzelił gola, byłoby może ciekawiej :D poza tą właśnie akcją Bayern nie pokazał nic ciekawego... kilka strzałów zza pola karnego Robbena i to wszystko :p Inter pokazał jak grać szybkie akcje, a Millito przy drugiej bramce całkowicie ośmieszył obrońców Bayernu :p
brakowało mi w tym meczu walki i zaangażowania do końca jakim mogliśmy się fascynować chociażby w 2005 czy 2006 roku :D

DeletedUser

Gość
Gość
Zasłużone zwycięstwo... Jednak obrońcy trochę zawalili przy obu bramkach. Obrońcy Interu by się myślę w takich sytuacjach nie dali zrobić Olićowi, Mullerowi, czy nawet Robbenowi. Szkoda, że nie zagrał Ribery, chociaż kara nałożona na niego za ten faul zdecydowanie zasłużona. Przede wszystkim szkoda, że Bayern nie strzelił bramki na początku, bo wtedy Inter by musiał zaatakować i mecz byłby dużo ciekawszy (a podejrzewam, że w takiej sytuacji Inter i tak by wygrał). Mourinho, chociaż go nienawidzę, po raz kolejny udowodnił, że jest genialnym trenerem i w przyszłym roku walka Barcelony i Realu w La Liga (mam nadzieję, że również w LM) zapowiada się bardzo ciekawie.