floret atosa

  • Rozpoczynający wątek Cozman
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ten pierwszy wpis ze wczoraj bardziej kojarzy mi się ze skrzynią(kluczami). Drugi może mieć związek z floretem.

Co do zadania z rewolwerem - pojawiło się info o tym w temacie o DBS'ie.
 

DeletedUser10665

Gość
Gość
Ja bym wziął młot kowalski i poszedł trumny budować...
Powód? Dębową skrzynią może być trumna, tym bardziej, że historia zna przypadki, kiedy to chowano oręż razem z wojem ;)
Poza tym jeśli zakładamy, że DBS i FA mają się wzajemnie równoważyć, to prace potrzebne do ich zdobycia powinny być w miarę zrównoważone... Budowa trumien i budowa dworców mają podobne trudności ;)

Skąd młotek? Jak pisałem wcześniej, obstawiam, że chodzi o młot kowalski, bo to mi się najbardziej kojarzy jeśli sobie pomyślę o zgubieniu młota przy strumieniu... Budowa mostów jest wodną pracą, a młot kowalski z niej wypadający jest... młotem ;)

triglav77 ma absolutną rację... twittery z W4 w nazwie dotyczą eventu na angielskim świecie 4 i nie oznacza to "czekać na..."(!) :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Poza tym jeśli zakładamy, że DBS i FA mają się wzajemnie równoważyć, to prace potrzebne do ich zdobycia powinny być w miarę zrównoważone... Budowa trumien i budowa dworców mają podobne trudności ;)

Do zdobycia DBS nie jest potrzebna budowa stacji kolejowej
 

DeletedUser18989

Gość
Gość
Jest potrzebna. Trzeba się przy tej pracy znajdować, aby odblokować quest.
 

DeletedUser10665

Gość
Gość
Gdzie tu masz offtop? I co mieliby ludzie wyszukiwać? W końcu to dyskusja...

I tak obstawiam te trumny... Tak mi się kojarzy cały czas ta dębowa skrzynia... Bo poszukiwanie skarbu to raczej trochę zbyt wysokie wymagania... A i mowa jest o zakopywaniu.
 

DeletedUser13360

Gość
Gość
Panowie ! I Panie ! :)

Nie wiem kto wam różnych dziwnych rzeczy nagadał, ale do zadania z DBS NIE potrzeba ani być przy budowanie dworca, ani mieć założonego naszyjnika miłości. Wystarczy mieć gazetę, być bez broni i mieć zakończone zadania z Billym :)

Co do floretu Athosa... Myślę, że wraz z następna aktualizacją powinien wejść, aby zrównoważyć Deringera Belle Star. I dać szansę na zdobycie kolejnej świecącej broni :)

Kto wie, może ten quest już jest aktywny na becie ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja na wszewlki wypadek byłem przy budopwie dworca z gazetą i bez broni ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ty jak idziesz do banku z mamą czy tam sam to zostawiasz ubranie? :D
masz poczucie humoru lub nie wiesz od czego służy bank, jak by sie dawało tam zostawiać ubrania to by ta gra była żenująca

Jeżeli będą dziuple do chowania przedmiotów to gra będzie wyglądała tak:

Dawno dawno temu gracze the westa nosili konie w plecakach.Potem uzmysłowili sobie że przecież można chować osły w dziupli!I kilkaset tysięcy graczy poszło do swojej dziupli schować swojego osła.

A wogóle to myślę że jeżeli chodzi o unikaty to każda biała np Miecz Hernanda de Soto będzie miała palny odpowiednik.
 

DeletedUser

Gość
Gość
miecz hernanda juz ma odpowiednik w precyzyjnym colcie buntline (jest minimalnie gorszy co rownowazy to ze mozna go kupic w sklepie a HDS jest zdobyc bardzo trudno i nie ma w sklepie zadnej broni bialej tak dobrej precyzyjny buntline) wiec jesli by zrobili by jakas lepsza bron palna byloby to niesprawiedliwe
 

DeletedUser19956

Gość
Gość
Wg mnie odpowiednikiem HDSa jest S&M model 1 younger, a chociażby lepszy od buntlina jest S&M jessego jamesa , który już został dropnięty
 

DeletedUser

Gość
Gość
1. younger nie jest odpowiednikiem. jest lepszy i nie daje podobnych bonusow.

2. ja tam jessiego jamesa nie widzialem. podaj nick i swiat tego kto ma. nie polskie serwy sie nie licza ;] a jesli juz gdzies jest to widzicie- juz jest nie fair ;]
 

DeletedUser18989

Gość
Gość
Ta bitwa też była ustawiona jak ta na 9 świecie?
Hmm... Był na niej Onufry :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17490

Gość
Gość
Tak :)
Trzeba było mieć przynajmniej 2tys.
No był Onfury w 1 rundzie padł
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dlatego że Onufry przyszedł że paść, chciałbym zobaczyć aferę kiedy wypadłaby mu taka zabawka :)

No i nie rozrzucać dyskusji na kilka tematów, to temat o przypuszczeniach na temat floretu i tak niech zostanie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gdzie tu masz offtop? I co mieliby ludzie wyszukiwać? W końcu to dyskusja...

I tak obstawiam te trumny... Tak mi się kojarzy cały czas ta dębowa skrzynia... Bo poszukiwanie skarbu to raczej trochę zbyt wysokie wymagania... A i mowa jest o zakopywaniu.


Gdy to czytałem skojarzył mi się Miecz Henryka de soto(czy jakoś tam)bo w queście o mieczu było o zakopaniu miecza.Może te podpowiedzi są o dalszej części tego questa?Trzeba coś zrobić np:ubrać dębową skrzynie zniszczyć miecz i za to odblokuje się quest z FA?
 

DeletedUser

Gość
Gość
To co piszesz jest bez sensu - zniszczyć lepszą broń żeby dostać gorszą?:D
 

DeletedUser17134

Gość
Gość
Jedyne co jest już bardziej prawdopodobne jest to, że dostaniesz od Łupiego dzidę (obrażenia 90-210) w końcu Indiańce dzidami się lały:p

Nie no bez jaj co najwyżej można dostać broń palną np pieprzniczkę albo coś innego, ale w to też wątpię.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Jedyne co jest już bardziej prawdopodobne jest to, że dostaniesz od Łupiego dzidę (obrażenia 90-210) w końcu Indiańce dzidami się lały:p

Nie no bez jaj co najwyżej można dostać broń palną np pieprzniczkę albo coś innego, ale w to też wątpię.
Dzide to byś musiał sam wystrugać brzytwą :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry