floret atosa

  • Rozpoczynający wątek Cozman
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Mam coś na tropie...

Dobrze słyszałem dęb i woda to wszystkie mi się łączy sprawdziłem inne światy ale tylko na 11 to znalazłem nie wiem z jakiej przyczyny co zrobiłem i ten teges ale wyglądało to jakoś tak...
-Weszłem rano ok 6.30
-Weszłem w pojedynek i wyzwałem kmiota (z gazetą w ręku)
-i tak znalazłem quest i nie wiem do czego prowadzi

Poszukiwanie skarbu (Bardzo osobliwy list)

Maria Roalstad: Dostałam list z Nachlass od mojego kochanego wujka Karla. Zmarł niedawno – Panie świeć nad jego duszą. Karl uwielbiał zagadki i obawiam się, że przed śmiercią ułożył dla mnie jeszcze jedną zagadkę. Tu jest list. Możesz przeczytać.

Droga Mario,
jeżeli czytasz ten list, to znaczy, że ja nie żyję. Nie bądź smutna i podaj mi butelkę zimnego piwa. W końcu skarb czeka na ciebie.
Twój Karl.

Hmm, z tym piwem przypomina mi się nasze wspólne wędkowanie w Cold River. Chłodziliśmy butelki piwa w zimnej rzece. Chodź, idziemy na ryby!

ok skombinowałem rybki i dalej ...

Poszukiwanie skarbu (Stare drzewo)

Maria Roalstad: Pamiętam takie stare, sękowate drzewo w lesie. Jego gałęzie wyglądały jak ramiona z rękami, które coś trzymają. Bardzo możliwe, że Karl tam ukrył kolejne wiadomości. Potrzebujemy skrzynki z narzędziami, żeby obciąć gałęzie.

Chyba nie wyskoczy wiewióra która pokona mnie orzeszkiem co ?!

ja myślę że to to tylko wiatraki mam close
 

DeletedUser

Gość
Gość
a no teraz sobie zdałem sprawę ale właśnie on może naprowadzać na cel w końcu sami widzicie :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
na becie jeden gracz znalazł go w plądrowaniu;]
screen:

i to floret Athosa, nie atosa.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Atosa, z tego co wiem jesteśmy w Polsce i u nas jest Atos, Portos i Aramis (a nie Athos), poza tym betą bym się nie sugerował, chociaż po tej aktualce patrząc na rewolucje w pracach wszystko może być możliwe.
 

DeletedUser14524

Gość
Gość
no i widzicie? kupcie premium, przy plądrowaniu trochę pkt w SM i macie floret, po co robić questa? temat do zamknięcia
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja MAM TEN FLORET NA 7 Swiecie go mam
ChomikImage.aspx
 

DeletedUser

Gość
Gość
mogłbym prosić o odpowiedź jak zdobyć dbs...?ktoś mi pisał że w czwartek o 10,bez broni z gazetą w okienku na produkty i ukończone zadanie z Bilim...tak zrobiłem i nic sie nie pojawiło
 

DeletedUser10568

Gość
Gość
Sorry ale nie wiem jak inni ale ja ci nie podam :p, dlatego że było już kilka tematów i postów jak go zdobyć. Mogę Ci tylko podpowiedzieć, że się godzina zmieniła.
 

DeletedUser

Gość
Gość
mogłbym prosić o odpowiedź jak zdobyć dbs...?ktoś mi pisał że w czwartek o 10,bez broni z gazetą w okienku na produkty i ukończone zadanie z Bilim...tak zrobiłem i nic sie nie pojawiło

Zmienili godzine i rozmawiamy o florecie atosa.
 

DeletedUser

Gość
Gość
wow, ile punktów pracy i jaki pułap cenowy masz na niej?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mysle że to jest związane z eksplouracją kontynentu, bo przecież atos schhował to we francji xD
 

DeletedUser

Gość
Gość
A może nie ma żadnej misji i można dostać go tylko z procy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A może nie ma żadnej misji i można dostać go tylko z procy.

raczej wątpię, to byłoby jednak zbyt niesprawiedliwe w stosunku do posiadaczy broni palnej i DBSa i w gruncie rzeczy bez sensu bo zazwyczaj gdy możemy już zdobyć Floret Atosa w pracy to nie jest on już tak potrzebny, bo na ten lvl można kupić lepszą broń. Wydaje mi się, że do zdobycia Floretu wymagania muszą być podobne jak do DBSa, a przynajmniej do niego proporcjonalne jeżeli chodzi o trudność, czyli nie będzie potrzeby możności wykonywania jakiejś pracy, tak jak przy DBSie w końcu nie trzeba było być przy budowie dworca, Myślę, że do zdobycia Floretu może być konieczność wykonania tak jak w przypadku DBSa zadania Ofiara losu, również brak broni, a jedyną różnicą jest inny produkt w ekwipunku i ewentualnie inna godzina i dzień, choć niekoniecznie. Są to oczywiście moje domysły nie poparte żadnymi dowodami, ale myślę, że w tym co piszę jest trochę prawdy. A tak swoją drogą to jaka jest właściwie nowa godzina do zdobycia DBSa bo nie wiem?:(
 

DeletedUser18063

Gość
Gość
A więc podsumuję wszystko co narazie mamy:
musimy stać albo przy budowie trumien, albo wyrównywaniu koryta rzeki, albo budowie mostów,
musimy mieć zdiętą broń,
musimy mieć w okienku na produkt albo skrzynkę z narzędziami, albo młotek, albo młot kowalski,
musimy mieć skończoną serię zadań "Poszukiwanie Skarbu",
musi być <nieznany dzień>, godzina <nieznana godzina>.


to wszystko pasuje ponieważ wymagania podobne do DBS, a z odpowiednikami:
DBS = FA
HDS = Revolver Youngers. Czemu? niedość że mają prawie identyczne obrażenia to jeszcze - HDS=3 częsci kartki - Revolver Youngers=3 klucze. Wszystko wg. mie pasuje :)
Pistolet Granmonda = Sztylet Cody'ego :)

a reszta niewiadomo czy istnieją :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
wydaje mi się że chyba jest inaczej - poszukiwanie skarbu jest od 47 lvl a ofiara losu od 40 i w dodatku jest trudniejsze znacznie, produkt też odpada bo gazetę moze zdobyć każdy a te co piszesz niekoniecznie, to musi być łatwy produkt
 
Status
Zamknięty.
Do góry