Gallifrey II

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser16467

Gość
Gość
To wstepnie już mogę napisać że bitwa odbędzie sie w Niedziele tak chcemy, najprawdopodobniej o 20.00.

Pewne na 100% że w ataku będą Zawadiacy/Ppecy w obronie Wojacy/Boby/Nowicjusze

Njalpeiej 140 na 140 a jak nie to 140 na 120 :p

Nad nagrodami się zastanawiamy :D
 

DeletedUser182

Gość
Gość
@ogii można :p
@Mumin to się zastanówcie i daj znać tak do jutra wieczora, żeby te 2 dni było wcześniej wiadomo, że jest bitwa.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
To ja mam pytanko odnośnie nagród.

Przypuśćmy że za bitwę dostaje wygrany 75 obligacji więc jak by była możliwość że np. za te 75 obligacji otrzymujemy 1/8 napoju zapomnienia.


I tak po każdej bitwie dostawało by się 1 część do zebrania całego napoju ,(oczywiście można by zrobić że zbieramy części innego przedmiotu ze sklepu)
Polegało by to trochę tak jak na zbieraniu mapy skarbu albo kawałków kartki z historiami.
Tu byłby wybór czy np. jeśli chodzi o eliksir na każdej bitwie konkretną część ponumerowaną zbieramy czy robi się to bez numerków.
Ja bym wolał jeśli już by doszło do wejścia w życie czegoś takiego aby było zrobionych 8 bitw i na każdej otrzymywałoby się odpowiednio 1 , 2,...,8 część napoju. Kto opuści bitwę musi czekać na kolejny taki event aby zdobyć brakującą część.

I teraz właśnie pytanie czy jest to możliwe do wykonania.
Takie coś na pewno by przyciągnęło ludzi na bitwy.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Nie da się dostać 1/8 napoju zapomnienia, tak jak nie można wejść do sklepu i poprosić 1/8 soku.
Przecież można sobie uzbierać obligacje. Po to Fenicjanie wymyślili środek płatniczy, żeby nie trzeba było kombinować z 1/8 towaru przy barterze.

//edit
Co do tych fortów o których Tajmi z Muminem gadali. Problem polega na tym, że na zdominowanym świecie (a takich sporo) głównie maluch są wypowiadane, bo tam jeszcze jest szansa na przejęcie.
Na malucha nowy gracz nie wejdzie, choćby nie wiem co. Nie ma HP=nie dostaje gwiazdki, czy będzie online czy off. Koleś z 2K HP nawet jak będzie online to ciężko (niemożliwe) będzie mu się załapać.
Wejdzie prędzej offline z 18K HP. Nie ukrywajmy postoi 18/2 = 9 rund dłużej. Taka jest prawda. Bitwy obecne z przedziałem poziomów wymyśliłem ja i proszę pretensje ewentualne kierować wyłącznie do mnie.
Myślę, że nikomu nie zaszkodzi jedna taka bitwa raz na jakiś czas a kto wie, może nawet jakiś Wasz członek sojuszu się ucieszy bo w końcu dostanie się na bitwę i nie będzie musiał rywalizować o gwiazdkę
ze starszymi lvlem kolegami. Słuchajcie całe życie przed nami i może następną sobie zrobimy 120-150 dla wyjadaczy a może sobie zrobimy żołnierz vs żołnierz i będzi mordobicie koxów a może PP vs PP i będzie gra
niewidzialności albo zaw vs zaw i będzie gra kto więcej dmg zada. Bitwy są na tyle często, że dla każdego znajdzie się jakaś fajna.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Nie da się dostać 1/8 napoju zapomnienia, tak jak nie można wejść do sklepu i poprosić 1/8 soku.
Przecież można sobie uzbierać obligacje. Po to Fenicjanie wymyślili środek płatniczy, żeby nie trzeba było kombinować z 1/8 towaru przy barterze.

Za to da się popylać na rybie czy innym żółwiu.
Ja wiem że można sobie uzbierać obligacje ale może ktoś na bieżąco korzysta z obligacji i ciężko mu uzbierać na taki napój.


Mi nie chodzi o to że 1/8 cześć coś by dawała ale po uzbieraniu 8 części otrzymywała by ta osoba cały napój.
Przecież można by zbierać składniki do tego napoju.

Chyba że mechanika gry nie pozwala na coś takiego wtedy trzeba by było od razu to napisać.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Za to da się popylać na rybie czy innym żółwiu.
Ja wiem że można sobie uzbierać obligacje ale może ktoś na bieżąco korzysta z obligacji i ciężko mu uzbierać na taki napój.

Wiesz no to jest taki argument że ja na bieżąco wydaję pensję i nie mogę odłożyć na pralkę. Proszę pracodawcę, żeby mi nie płacił pensji co miesiąc, tylko po 2 miesiącach kupił pralkę?
Bez sensu zupełnie.

Mi nie chodzi o to że 1/8 cześć coś by dawała ale po uzbieraniu 8 części otrzymywała by ta osoba cały napój.

A czym to się różni od tego, że sobie zapiszesz w zeszycie, że 75 obligacji masz nie wydawać, tylko jest to część przeznaczona na napój?
Nie widzę różnicy żadnej. Miałbyś jakieś wirtualne, kupon na 1/8 napoju, to masz obligacje. Traktuj, że ich nie masz i że są one przeznaczone na napój.

Chyba że mechanika gry nie pozwala na coś takiego wtedy trzeba by było od razu to napisać.

Mechanika nie pozwala, ale mechanikę można zmienić, ale w tym wypadku akurat nie widzę takiej potrzeby a nawet uznaję, że byłaby ona zbędna skoro (patrz wyżej o zeszycie i obligacjach)
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Wiesz no to jest taki argument że ja na bieżąco wydaję pensję i nie mogę odłożyć na pralkę. Proszę pracodawcę, żeby mi nie płacił pensji co miesiąc, tylko po 2 miesiącach kupił pralkę?
Bez sensu zupełnie.

To kup sobie na raty przecież to też ludzie wymyślili.

A czym to się różni od tego, że sobie zapiszesz w zeszycie, że 75 obligacji masz nie wydawać, tylko jest to część przeznaczona na napój?
Nie widzę różnicy żadnej. Miałbyś jakieś wirtualne, kupon na 1/8 napoju, to masz obligacje. Traktuj, że ich nie masz i że są one przeznaczone na napój.
Ale przecież można ze zwykłych bitw zbierać obligacje na co innego a ta taka eventowa bitwa powinna się czymś różnić i czemu nie można by poprzez takie właśnie bitwy uzyskać napoju.
Ktoś może kupować na bieżąco wzmocnienia w shopie na bitwy aby wspomóc sojusz na walkach mając na uwadze dobro sojuszu a nie swoje.
Przecież to zachęca graczy a nie ich odpycha od fortów.


Mechanika nie pozwala, ale mechanikę można zmienić, ale w tym wypadku akurat nie widzę takiej potrzeby a nawet uznaję, że byłaby ona zbędna skoro (patrz wyżej o zeszycie i obligacjach)

No czyli jednak można, z tym czy ty możesz takie rzeczy robić w mechanice czy to już IG musi wprowadzać takie zmiany ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
może zamiast up,nagroda? umka lub cecha? lub napój dający doświadczenie w grze 1%
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Wiesz no to jest taki argument że ja na bieżąco wydaję pensję i nie mogę odłożyć na pralkę. Proszę pracodawcę, żeby mi nie płacił pensji co miesiąc, tylko po 2 miesiącach kupił pralkę?
Bez sensu zupełnie.


Buhaha to było dobre :D Pralke na cześci najpierw obudowa potem bęben :D

Kanuciak ty już nie wymyślaj :D Zaraz dojdzie że za 1/8 napoju można bedzie cofnąc 15 um :D

Co do bartłomieja UM I CECHY ODPADAJĄ !!! Moja osoba się na to nigdy nie zgodzi, dlaczego ?? Bo na taką bitwę nie każdy wejdzie niema możliwosci nadawania * więc chetny Online nie amjacy czasu siedzieć na TW ciągle moze się na bitwe nie dostać i 4 um mu przepadną których w żaden inny sposób nie odrobi.

Um powinne być dostępne dla każdego, s10 to nie świat bryłkowy jak BF gdzie um się kupuje i tak ma pozostać.

Jakbyś miał awarie kompa nagle dopiero w niedziele wieczorem masz działający komp zapisujesz sie a tu pech miejsca zajęte co robisz ?? krytykujesz że jakieś offy wpadły a ty nie, że ty chdozisz codziennie na bitwy a tu ziomal wpadł raz na miesiac na bitwe i zyskuje coś co ty juz nigdy nie dostaniesz :D

Ps jesli chdozi o niskie lvl to problem lezy tylko i wyłącznie w dowodzących :p Najlepiej ich wymienić lub organizować 2 bitwy dla wyoskiego hp i dla mniejszego :D


Ale z tą pralką to wymiatacie :D
 

DeletedUser16974

Gość
Gość
Onufry jeżeli jest taka możliwość, że na forcie Gallifrey po walce np w sobotę o 20 która skończy się powiedzmy o 21:30 zainicjować kolejnej walki na niedziele (bez czekania 24 h od zainicjowania walki) która zaczęłaby się np. o 21:40 w niedzielę to to rozwiązałoby może problem miejsca dla wszystkich graczy świata, bo robimy w sobotę walkę dla np wszystkich do 50 lvl, a w niedzielę od 50 lvl, Tydzień później odwrotnie w sobotę o 20:00 dla tych powyżej 50 lvl, a w niedzielę o 21:40 do 50 lvl. Oczywiście z rewanżem czyli zamianą stron klasami.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
A kim jest Twoja osoba? Bo gram również na s10 i nie przypominam sobie żebym mianował Cie moim zwierzchnikiem. Zapomniałeś chyba, że masz do powiedzenia tyle co każdy inny gracz:oops:

W tej sprawie nie :D Ja organizuje bitwe więc ja decyduje :D

A kolejnym arzem jak znów MOD/Admin skieruje posta w moją stronę niech użyje argumentu np dlaczego Um powinny byc nagrodą :D

PS Widze team wymieniony większość z s1 są :D

Technix gracz z s10 całe 5 bitew rozegranych na s10 :D Synku litości.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser182

Gość
Gość
Dobra, dajcie te dane do bitwy bo się znowu zakręcimy w spamie, OT, flame i innych tego typu a czas nagli skoro to ma być niedziela wieczorem.

PS Widze team wymieniony większość z s1 są :D

A skąd mają być, z niemieckiego s8? Skoro gram na s1, to tam znam ludzi a nieznajomych nie przyjmuję :)
A Technix w teamie to jest już ładnych kilka miesięcy. Ogranij Mumin :)

(mówiłem że się OT zrobi znowu :D )
 

DeletedUser31032

Gość
Gość
Zwracam honor, nie przeczytałem spamu na forum BF. W takim razie kontynuuj farsę dalej :I:
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Dane proste

Niedziela 20.00

W ataku Zawadiacy/Ppecy
W obronie Wojacy/Boby/Nowicjusze

Nagrody : w toku :p Do wieczora mam niby czas :p przed 17.00 no 18.00 bedzie wszytsko ajsne

To trzymaj swoich ziomków z dala od mnie jak nie potarfią argumentować zcegokolwiek i po chiwli piszą ze nie chca pisac :p Myślałem że Team to osoby z doświadczeniem znjący się na zreczy ale jak w Polityce :p bez OT

Ps onufry a gdzie nie ogarnięty Mumin pisał cokolwiek o stażu Technixa w teamie ?? Napsiałem ogólnie że większosc z s1 sa nowi tym bardziej
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24472

Gość
Gość
Buhaha to było dobre :D Pralke na cześci najpierw obudowa potem bęben :D

Kanuciak ty już nie wymyślaj :D Zaraz dojdzie że za 1/8 napoju można bedzie cofnąc 15 um :D

Co do bartłomieja UM I CECHY ODPADAJĄ !!! Moja osoba się na to nigdy nie zgodzi, dlaczego ?? Bo na taką bitwę nie każdy wejdzie niema możliwosci nadawania * więc chetny Online nie amjacy czasu siedzieć na TW ciągle moze się na bitwe nie dostać i 4 um mu przepadną których w żaden inny sposób nie odrobi.

Um powinne być dostępne dla każdego, s10 to nie świat bryłkowy jak BF gdzie um się kupuje i tak ma pozostać.

Jakbyś miał awarie kompa nagle dopiero w niedziele wieczorem masz działający komp zapisujesz sie a tu pech miejsca zajęte co robisz ?? krytykujesz że jakieś offy wpadły a ty nie, że ty chdozisz codziennie na bitwy a tu ziomal wpadł raz na miesiac na bitwe i zyskuje coś co ty juz nigdy nie dostaniesz :D

Ps jesli chdozi o niskie lvl to problem lezy tylko i wyłącznie w dowodzących :p Najlepiej ich wymienić lub organizować 2 bitwy dla wyoskiego hp i dla mniejszego :D


Ale z tą pralką to wymiatacie :D

Nie wymiatacie a Onufry wymiata z tą pralką
Mumin gdzie ja napisałem że za 1/8 można coś zrobić ? Cały czas pisze że zbierałoby się 8 części i dopiero wtedy dostaje się napój lub coś tam innego.

Z tym popsutym kompem to pojechałeś, równie dobrze ktos może mieć pretensje że ma nocne zmiany albo że pojechał do cioci na imieniny i nie może na bitwy chodzić.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Ps onufry a gdzie nie ogarnięty Mumin pisał cokolwiek o stażu Technixa w teamie ?? Napsiałem ogólnie że większosc z s1 sa nowi tym bardziej

Nowi jak nowi. Generalnie z nowych z s1 to tylko Mentos i Vid są w wiki, ale to akurat sobie Harlion dobierał nie ja.

Myślałem że Team to osoby z doświadczeniem znjący się na zreczy

No akurat kula w płot, bo kto jak kto ale Technix na grze się zna a stażu małego nie ma.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Nie wymiatacie a Onufry wymiata z tą pralką
Mumin gdzie ja napisałem że za 1/8 można coś zrobić ? Cały czas pisze że zbierałoby się 8 części i dopiero wtedy dostaje się napój lub coś tam innego.

Z tym popsutym kompem to pojechałeś, równie dobrze ktos może mieć pretensje że ma nocne zmiany albo że pojechał do cioci na imieniny i nie może na bitwy chodzić.

Nie pisałes nic , ale dałem przykład co zaraz moze gracze wymyślą dla tego 1/8 napoju :D

Jesli chdozi o 2 czesc to jeden z przykładów z popsutym kompem nawet z braku obecnosci itp dlatego UM nie powinny brac udziały w takiej bitwie w nagrodzie.

Um są z questów dostepna dla każdego a nie dla WYBRAŃCÓW.

Wiesz mi to tam lata ja wiem ze wejde ale co z innymi ?? Dlatego sprawiedliwie będzie że nagrodą nie będa UM których potem nikt nie odrobi sobie w żaden sposób. s10 to stary swiat nie bryłkowy co BF tam mzoe by to przeszło ale na s10 ??


Nowi jak nowi. Generalnie z nowych z s1 to tylko Mentos i Vid są w wiki, ale to akurat sobie Harlion dobierał nie ja.



No akurat kula w płot, bo kto jak kto ale Technix na grze się zna a stażu małego nie ma.

Gościa nie znam nie wnikam na ilośc lat grania, ale czasem czytając wypowiedzi wydaje mi się MI tylko MI pisze w swoim imieniu że patrzą pzrez pryzmat s1 na wszystko:p

Ale nie o tym mowa wazne żeby stali z dala od mnie :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser182

Gość
Gość
No dobra, wróćmy do meritum, bo już drugi wątek żeśmy zaspamowali.
 
może zamiast up,nagroda? umka lub cecha? lub napój dający doświadczenie w grze 1%

Cechy i umki to zbyt duże nagrody. Biorąc pod uwagę jednorazowość i losowość tego wydarzenia, szczęściarze i aktywniejsi mieliby przewagę nad resztą serwera. (jeśli sądzisz inaczej, poproś support o odjęcie tobie jednej umiejki lub cechy)

1% XP jeszcze ujdzie, ale jednak wolałbym niezależną od lvla premię doświadczenia (np. 2000 XP).

Nagrody w sumie mogłyby być zbliżone do cyrku... tylko bez wzmacniających sierpów etc., oraz znane oczywiście przed bitwą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry