Grand Theft Auto

  • Rozpoczynający wątek Dark Rifleman
  • Data rozpoczęcia

Która z głównych części podoba Wam się najbardziej?

  • GTA1

    Głosy: 4 1,4%
  • GTA2

    Głosy: 1 0,3%
  • GTA3

    Głosy: 8 2,7%
  • GTA: Liberty City Stories

    Głosy: 1 0,3%
  • GTA: Vice City

    Głosy: 38 12,9%
  • GTA: VC Stories

    Głosy: 4 1,4%
  • GTA: San Andreas

    Głosy: 152 51,5%
  • GTA IV

    Głosy: 87 29,5%

  • W sumie głosujących
    295
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Jest to dość znana seria, więc przypuszczam, że wiele osób grało w którąś z części. Która podoba się Wam najbardziej? Czy ktoś przeszedł którąś na 100%? Ja grałem w gta3, Vice City, San Andreas i trochę w dwie pierwsze części. W Vice City przeszedłem całą fabułę, a w San Andreas i trójce kończę. Żadnej jeszcze nie udało mi się przejść na 100%. Czekam na Wasze opinie ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja grałem w:
-Vice City 100% wykonana
-San Andreas 100% wykonana
-Liberty City grałem pół godziny gówniana gra
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie tylko. Występuje jeszcze w GTA 4 i w pierwszej (jako jedna z plansz) i drugiej części. I oczywiście w Liberty City Stories.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gta Vice City przeszłem na 100% dwa razy. Najbardzej mnie dobikały wyścigi na stadionie i te na motorkach (pcj 600), ale jakos dałem radę je zrobić. W Gta3 i San Andreas przeszłem tylko misje z fabuły głównej, na 100% nie chciało mi się robić.
 

DeletedUser

Gość
Gość
San Andreas na 100% bez kodów 2 razy, z kodami też 2.
 

DeletedUser10308

Gość
Gość
100% bez kodów Gta sa i od nowa 45% i wykasowałem z kompa :)
Czasem pomykam w GTA 2
4 fun że się tak wyrażę :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja także 100$ Vice City i SA bez kodów. Szkdoa ze mam za słabego kompa na GTA IV.
Zaznaczyłem San Andreas bo około 150 godzin grałem w tą gierkę :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
hmm na pogrywałem w prawie wszystkie gta ..
DO gusty tylko przypadły mi
GTA 4 multi super
Gta san andreas -mp
Oraz gta4 the lost of diamonts
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmm... Ja praktycznie grałem wszystkie części oprócz GTA london
GTA2 - Pamiętam jak biłem tych ubranych na biało co chodzili w rzędzie ,mówiłem na nich karatecy :) Albo chodziłem i bekałem i pierdziałem xD .Wtedy nie robiłem żadnych misji po prostu 4Fun
GTA3 -Bardzo fajna zrobiłem wszystkie misje ^^
GTA Vice City -dobra, też zrobiłem wszystkie misje ,ale nic poza tym .
GTA San Andreas -Najfajniejsze misje ,bardzo przemyślane ,dobra fabułą . 100%
GTA Liberty City Stories -Najgorsza część Misje zrobione ,lecz większość była nudna ;[
GTA Vice City Stories - Bardzo fajna ,misje pomysłowe ogółem dobra .100%
GTA 4 -Chyba najlepsza część bardzo fajne misje , dobra fabuła ,wygrywa z resztą przez ten nowy silnik ;) Zrobiłem tylko misje i pozabijałem gołebie
 

DeletedUser

Gość
Gość
I - nie podchodziła mi może dlatego, że jeszcze byłem gówniarzem :)
II - nie podchodziła mi może dlatego, że jeszcze byłem gówniarzem :)
III - rewelacja + wyznaczenie nowego standardu i gatunku w tym podobnych późniejszych grach 10/10 CD-Action (abolutnie się zgadzam)
Vice City - absolutna klasyka, jedna z nielicznych gier która otrzymała w CD-Action 10/10 no i ten klimacik :/
SA - nie jest zła, ale do ideału jak na czasy w których została wykonana (Vice City i III na swoje czasy była swoistym "fenomem") daleko jej było. Moim skromnym zdaniem 8+/10
IV - niestety nie miałem okazji w nią jeszcze zagrać. Nie chce włączać jej na średnich detalach na obecnym komputerze dlatego zaczekam jeszcze miesiąc do kupna nowego i full detale :). Zatem w tej kwestii się nie wypowiem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
w liberty city stories fajna muzyka była ;p
ale najlepsza dla mnie jest SA
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na kompa :
GTA3 - Bardzo fajna. Nie przeszedłem całej bo wyszła Vice City i właśnie(w Vice City) zacząłem grać. To była jedna z największych rewolucji w świecie gier. Ogólnie jest bardzo dobra.
Vice City - Ta jest super. Całą przeszedłem. Klimacik i to wszystko ehhh... Czasami jeszcze sobie przypominam czasy jak w to grałem :D Ogólnie jest SUPER!!!
San Andreas - W tą grałem chwilkę, bo mi się nie podobało... Ogólnie(jak dla mnie) beznadzieja...!

Na PS3 :
GTA IV - W tą gram non-stop. Wszystkie misje zrobiłem. Teraz non-stop gram w necie. Jak na razie 6 na 10 lvli. Ogólnie - EKSTRA, SUPER. POLECAM!!! (Na PS3 nie wiem jak na PC)
 

DeletedUser

Gość
Gość
GTA2 - Pamietam , jak bylem maly, jak gralem w ta czesc :D
pol godziny szukalem miejsca zeby zapisac gre bo nie wiedzialem, gdzie trzeba i na mapce nie bylo :D
GTA3 - Gralem troszke, nawet fajne.
GTA Vice City -W ta czesc gralem naajwiecej, najlepsza mapka i w ogole :D
GTA San Andreas - Nie podoba mi sie, dziwnie sie celuje i strzela, misji chyba nie przechodzilem.
GTA Liberty City Stories - gralem na psp, tez uwazam,ze bardzo nudna.
GTA 4 - Gralem na xboxie, chyba najlepsza czesc ,grafika, misje zrobiłem wszystkie, ogolnie przeszedlem na jakies 85%
 

DeletedUser

Gość
Gość
San Andreas - W tą grałem chwilkę, bo mi się nie podobało... Ogólnie(jak dla mnie) beznadzieja...!

A co dokładnie Ci się w tym nie podobało? Według mnie to najlepsza z części (poza czwórką, w którą jeszcze nie grałem).

GTA San Andreas - Nie podoba mi sie, dziwnie sie celuje i strzela, misji chyba nie przechodzilem.

Mi się tryb celowania bardzo podoba. Jest o wiele wygodniejszy niż we wcześniejszych częściach.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Grałem w VC, SA i 4 na Xbox. Powiem tak niezłe i godne uwagi wszystkie, ale najbardziej polecam Vice City. Zafascynował mnie tam klimat, jak ci słońce waliło w oczy, niezłe to było, ale muzyka mmmmmm piękność. Wszystko lata 80 i parę piosenek z 70.
pozwolę sobie wymienić niektóre z nich:
The Outfield - Your Love
Wang Chung - Dance Hall Days (polecam)
Yes - Owner of a Lonley Herart
Cutting Crew - I Just Died in In Yours Arms
Brayan Adams - Run To You
The Bugles - Vider Killed The Radio Stars
Foreigner - Waiting For A Girl Like You
Jan Hammer - Crockett's Theme (niezłe)
Hall And Oates - Out Of Touch
John Waite - I Ain't Missing You
Laura Branigan - Self Control
Mr.Mister - Broken Wings (piękność)
Michael Jackson - Billy Jeans
Talk Talk - Life's What You Make It (wyśmienite)
Iron Maiden - 2 Minutes To Midnight
Motley Cure - Too Young To Fall In Love (dają czadu:) )
Twisted Siter - I Wanna Rock

Jest Ich Jeszcze Wiele, ale to tylko niektóre z FlashFm i VRock

Kontakt ze mną na ten temat GG: 4367238
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Chyba w żadnej grze nie doświadczymy takiego znakomitego klimatu jak w Vice City,
A do tego ta ścieżka dźwiękowa. Cód miód i orzeszki :)
Dzięki Opeth, że mi przypomniałeś te cudowne chwile :)
Pozdro
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zdecydowanie San Andreas (innych nie miałem) przeszedłem tylko jakieś 80 % gry. Nigdy nie mogłm znaleść wszystkich ostryg, grafiti, fotografi itp.
 

DeletedUser12188

Gość
Gość
ja grałem w vice city i san andreas i wole vice city
 
Status
Zamknięty.
Do góry