I-szy Konkurs na Użytkownika Miesiąca

  • Rozpoczynający wątek Neoqueto
  • Data rozpoczęcia

Wybierz Uzytkownika Miesiąca na maj!


  • W sumie głosujących
    232
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Konto premium to zły pomysł.. za dużo wspomnianych "noobków" by chciało wystartować. To jest forum a nie gra, dlatego wystarczy chyba sam tytuł użytkownika miesiąca ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Lepiej chyba zmienić nazwę... Da się?

da się zmienić nazwe tematu, edytujesz pierwszego posta, następnie Zaawansowane opcje i tam będzie mozna zmienić nazwe tematu :)

PS. jednak lepiej bedzie załozyć drugi temat, bo w tym nie bedzie mozna juz głosować od nowa...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
da się zmienić nazwe tematu, edytujesz pierwszego posta, następnie Zaawansowane opcje i tam będzie mozna zmienić nazwe tematu :)

PS. jednak lepiej bedzie załozyć drugi temat, bo w tym nie bedzie mozna juz głosować od nowa...


Skasować tematy do słów od zwycięzcy, lub skasować wszystkie oprócz tego posta i I-szego zamknąć temat ale żeby można było zobaczyć wyniki głosowania i założyć nowy.
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
Głosować będzie się dało od nowa, ale zostaną nicki tych, którzy głosowali wcześniej i kilka innych problemów się wytworzy :p

Najlepszym rozwiązaniem wg mnie jest zamknięcie tematu przez jakieś modka i założenie nowego. O wiele prościej, szybciej i łatwiej :p
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Nowy temat a ten się zamknie a potem skasuje najwyżej.
 

DeletedUser

Gość
Gość
o boze pawel ma prawie trzykrotna przewage glosow od osoby w drugim miejscu :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
heh i nawet admin zmienił mi range :p fajnie, ale powiedz Neoqueto na jakiej zasadzie bedzie ten drugi konkurs ;)
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
te reguły były sprawiedliwe :) ale trzeba ustalić reguły do II konkursu, no chyba że zostaną te same :)

Jeżeli zostaną to te same :p Mi chodzi o to, że w konkursie mogą wziąć udział tylko szybkie osoby, a preferowałbym, by mogły wziąć udział wszyscy,a nie tylko pierwsza 10 :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeżeli zostaną to te same :p Mi chodzi o to, że w konkursie mogą wziąć udział tylko szybkie osoby, a preferowałbym, by mogły wziąć udział wszyscy,a nie tylko pierwsza 10 :p

no nie wiem, moze dać dwa rózne pomysły i niech ludzie głosują co im bardziej przypasuje, :) moze ktoś też będzie miał jakis ciekawy pomysł ;) sie jeszcze zobaczy
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
no nie wiem, moze dać dwa rózne pomysły i niech ludzie głosują co im bardziej przypasuje, :) moze ktoś też będzie miał jakis ciekawy pomysł ;) sie jeszcze zobaczy

Rozumiem, że mój pomysł jest nie do zaakceptowania, czy po prostu go nie zauważyłeś? Sry za mały spamik, ale i tak temat pójdzie do kosza, więc co to za różnica? :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Rozumiem, że mój pomysł jest nie do zaakceptowania, czy po prostu go nie zauważyłeś? Sry za mały spamik, ale i tak temat pójdzie do kosza, więc co to za różnica? :p

tego nie powiedziałem, po prostu obie wizje co do konkursu są ok :) pomysł widziałem i nie mam nic przeciwko, ale to uzytkownicy lub admini forum niech zadecydują na jakich zasadach chcą zeby się odbył konkurs :)
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
tego nie powiedziałem, po prostu obie wizje co do konkursu są ok :) pomysł widziałem i nie mam nic przeciwko, ale to uzytkownicy lub admini forum niech zadecydują na jakich zasadach chcą zeby się odbył konkurs :)

To niech ktoś założy nowy temat z sondą :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry