III-eci konkurs na Użytkownika Miesiąca

  • Rozpoczynający wątek Neoqueto
  • Data rozpoczęcia

Wybierz Uzytkownika Miesiąca na lipiec!


  • W sumie głosujących
    309
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
III-eci konkurs na Użytkownika Miesiąca Forum The-West


!Konkurs rozpoczętY!

Kandydaci:

Aniol22
Binox
Damoner
Lubrzan
Neoqueto
Pawel.k1
Skamon
Wlochaty11




O co w tym chodzi?
8 osób jest wystawione w ankiecie. Każdy inny użytkownik będzie mógł w niej zagłosować na swoich ulubieńców.

Zasady:


  1. Ankieta będzie publiczna, z opcjami pojedynczego wyboru.
  2. Kandydaci nie będą mogli głosować na samych siebie.
  3. Osoba, która głosowała na siebie samą będzie miała -1 punkt mniej.
  4. Kandydaci będą mogli głosować na siebie nawzajem.
  5. Głosy zostaną podliczone 31 lipca.
  6. Osoba z najwyższą liczbą głosów w ankiecie będzie mogła do końca sierpnia nosić zaszczytny tytuł Użytkownika Miesiąca, a możliwe, że coś więcej
  7. Zwycięzca konkursu będzie mógł wziąć udział dopiero za rok.
  8. Jeśli brałeś udział w poprzedniej edycji ale nie jesteś zwycięzcą masz pełne prawo do zgłoszenia swojej kandydatury.
  9. Kandydat nie może należeć do "Kolorowych" użytkowników i nie może być oskalpowany.
  10. Ban nie wpływa na przebieg konkursu; kandydat może dostać bana w trakcie, po którym zostanie poinformowany o ew. zwycięstwie; jeśli ban jest stały tytuł otrzymuje użytkownik na drugim miejscu pod względem ilości głosów. Głosy na zbanowanego użytkownika są liczone.
  11. Kandydat musi wykazywać wyraźną aktywność w danym miesiącu w działach innych niż "Bizonie placki". Jeśli tego nie zrobi zostanie podjęta decyzja o unieważnieniu wszystkich jej/jego głosów w przeszłości, teraźniejszości i przyszłości bieżącego miesiąca.
  12. Zwycięzca może zgłosić do 2 osób, jeśli tego nie zrobi, zostaną dodane 2 kandydatury ze zgłoszeń.
  13. W tym wątku nie wolno offtopować, należy wypowiadać się tylko na temat swojego głosu, złożyć ewentualne gratulacje itp. Akceptowane są również komentarze na styl "sportowy" np. "Użytkownik2 wysuwa się na prowadzenie mijając Użytkownika4 o trzy głosy". Do ogólnego wypowiadania się na temat konkursu proszę skierować się do tematu Użytkownik Miesiąca - dyskusja. Posty niezgodne z tematem będą usuwane.
  14. Nie wolno się zrzekać.





Kryteria:
Przy wyborze użytkowników zaleca się uwzględnianie takich kryteriów jak:

  • Nick
  • Avatar
  • Podpis
  • Charakter
  • Istotność postów
  • Poprawność polszczyzny
  • Talent artystyczny
  • Przyjacielskość
  • Własne upodobania
  • Pomoc innym


[FONT=&quot]❧[/FONT]Zapraszam do głosowania i życzę powodzenia![FONT=&quot]❧[/FONT]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Mój głos dla Binox'a za całokształt, chęć pomocy i poprawność postów.
 

DeletedUser11924

Gość
Gość
Głosuję na Binoxa, ponieważ sam go namawiałem aby wziął udział w tym konkursie, bardzo często widzę jego posty na forum, pomaga innym
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oddaje głos na binoxa.. w każdym temacie są jego posty.. i najczęściej pomocne:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja oddałem swój głos na lubrzana :)

Za każdy oddany głos na mnie serdecznie dziękuje ;)
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Ja głos oczywiście na puszatka (wlochaty11). KOALICJA MIŚKÓW,WŁOCHATYCH I INNYCH PUSZATKÓW ! ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja się wstrzymuje z głosowaniem do końca lipca.
Mam ogromny dylemat pomiędzy włochatym a Neoqueto.. z obydwoma można pogadać na każdy temat. Po prostu jeśli zajdzie taka potrzeba, to pomogę któremuś wbić na lepsze miejsce (Neoqueto najpewniej 1, a włochaty 3).
Powodzenia wszystkim życzę. :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja tam głosuje na kudłatego :)
O wszystkim można z nim pogadać ;]
 

DeletedUser12954

Gość
Gość
A ja zagłosowałem na neokweto, bo częściej widziałem jego posty w działach przeglądanych prze ze mnie. Chociaż Binox ma codziennie urodziny... ale jednak neokweto.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja zaglosowalam na Pawła bo mi strasznie pomogl wczesniej i teraz:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmm.. paweł jest oskalpowany.:eek:

Co do Włochatego i Neoqueto.. zrobiłem wyliczankę i wypadło na Neo. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Mój głos dla Binox'a, widzę że pomaga innym.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Głos na Binox'a we wszystkich działach widziałem jego posty w tym około 65% pomocnych:D
 

DeletedUser11649

Gość
Gość
Zagłosowałem oczywiście na Binoxa :D Posty bardzo pomocne , no i .... codziennie ma urodziny :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zagłosowałem na gracza Binox. Zdążyłem go trochę "poznać" na forum, pisał w moich tematach, jest bardzo aktywny. :) Według mnie należy mu się tytuł użytkownika miesiąca. :D
 

DeletedUser7529

Gość
Gość
teraz na włochatego ostatnio na Pawła głosowałem choć kilku innych tez zasługiwało na mój głos ale jednak.. włochaty jest taki puszysty hihi
 

DeletedUser

Gość
Gość
no ja już też wróciłem :) widze, że Binox i piotrekk mieli też bana - heh takiego przebiegu wydarzeń się nie spodziewałem :D
 

DeletedUser7299

Gość
Gość
miałem dylemat kogo wybrać, pawel.k1 czy nequento, ale jak zobaczyłem ten program do robienia prac, stworzony przez nequenta, to już niemiałem wątpliwości:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry