III-eci konkurs na Użytkownika Miesiąca

  • Rozpoczynający wątek Neoqueto
  • Data rozpoczęcia

Wybierz Uzytkownika Miesiąca na lipiec!


  • W sumie głosujących
    309
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
ale rozumiem, że jak konkurs sie skonczy i Binox dalej bedzie mia bana i najwięcej głosów to nie wygrywa...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Teram ma 76 głosów, a czy ktoś pamięta ile miał zanim dostał bana? Bo ludzie na niego głosują i nikt tego nie zauważa, że te głosy nie powinny się liczyć :p

Czytaj dyskusję, Binoxa głosy nie będą się liczyć do odbanowania, ma wciąż 71. W podobnym przypadku od razu będę wykluczał z konkursu, ale ze względu na okoliczności Binox nie został wykluczony; zasadę wprowadzono podczas jego bana.
 

DeletedUser13268

Gość
Gość
ja głosowałem na Pawel.k1 jak wszyscy by byli tacy jak on to by to była świetna gra
 

DeletedUser

Gość
Gość
No Paweł 2 jak dogonisz Binoxa będziesz mnie na rękach nosił:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wygrasz?! Ty wygrasz?! Weź mnie nie rozśmieszaj!

no i to sie nazywa rywalizacja :) myślałem, ze juz sie poddałeś ale widze, że walczysz do końca - fajnie bo coś się bedzie chociaż działo ;)

no nic, zostało mi życzyc Ci powodzenia :) do 31 lipca! :d
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ehh... szkoda że pokasowali posty bo nie widziałem całej dyskusji..

Co do mojej osoby, to tak czy siak - REZYGNUJĘ z konkursu. Dlatego najpewniej od razu gratuluję Pawłowi zwycięstwa. A tą informacją pewnie uszczęśliwię bandę zawistnych, dwulicowych, pryszczatych gości, o których nigdy bym nie pomyślał, że tak za plecami mogą mnie obgadać.

Jakie szczęście że dostałem bana, nie wiedziałem że na forum jest tylu dwulicowych ludzi, z doko na czele. Ile to ja razy zostałem nazwany spamerem? 10? 20? 100!? Ja staram się pomagać ludziom, a że niektóre dzieci tego nie rozumieją, to też najlepiej nic nie będę pisał. Ciekawe czemu dokuś nie powie nic złego na Pawła? Skoro ma więcej postów ode mnie - toż to dopiero spamer (użyłem ironii:)). Ale przecież Paweł jest w LD i skoro dokuś też jest w ich miastach, to Paweł jest w porządku. (sorry Paweł, że użyłem akurat Twojego nicku, z osób które mają więcej postów ode mnie i uczestniczą w konkursie, Ty jesteś jedyny).
Już nie będę nic pisał o innych o których bym złego słowa nie pomyślał, a tylu obgadywało mnie za plecami.

I to był mój ostatni post na forum (czasem coś w bizonich plackach napiszę:p). Skoro to tylu osobom przeszkadza, a nie potrafią choć 5 słów na PW napisać bo im się to nie podoba, to ich uszczęśliwię po raz drugi i nic nie będę pisał.

//Wycięto przez LadyLauran ze względu na zakaz dyskusji na forum o banach.

Jeszcze raz gratulacje dla zwycięzcy (najpewniej Pawła), a to mój ostatni post. Bo chyba po tym poście znów "nie wyjdę żywy". ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
ja głosuje na Neoqueto ponieważ ma wielę pomysłów i często widzę go na forum.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Skasowałem 27 postów z OT.
Kolejny konkurs proszę założyć w bizonich, skoro dyskusja jest prowadzona nie tam gdzie powinna być. Tu miało być głosowanie z krótkim uzasadnieniem a dyskusja miała być w bizonich.
 

DeletedUser

Gość
Gość
głos na Wlochaty11 ponieważ czesto go "słychac" na West Box i mozna z nim pogadac

a sam to sie chyba ze wstydu spale 9 głosów :(
 

DeletedUser10308

Gość
Gość
Po miesiącu przyglądania się forum oddaje głos na Lubrzana ponieważ ma 90% to posty pomocne nowym userom i do tego nie spamuje

swoją drogą dziwie się dlaczego go nie doceniliście
 

DeletedUser

Gość
Gość
Propozycja onufrego dot. moozliwosci nie kandydowania osob ktore raz wygrały jest jak najbardziej zasadna :) niech maja szanse wygrać osoby mniej znane ktore nie maja takiej charyzmy jak niektorzy i ciezko im sie wybic :)

a może by zrobić tak, że kto zdobędzie 2 razy tytuł to otrzyma użytkownika roku? po co robić kolejne wybory, przecież i tak wyglądały by one na tej samej zasadzie co teraz :)
Dziwnym zbiegiem okolicznosci juz masz jeden tytuł i jesteś blisko 2 tytułu...

ahaha nie wiem co bym musiał zrobić żeby dogonić Binoxa :) jak Binoxowi nie zdejmą bana do konca konkursu to wtedy wygram a jak zdejmą to trudno
:)

Do tego reklama swojej osoby w swoim podpisie... "zmień forum na lepsze oddaj na mnie głos"

Paweł nic do ciebie nie mam to wiesz bo juz z toba niejednokrotnie rozmawiałem ale moim zdaniem przekroczyłes pewna granice... te wybory maja wyłonić obiektywnie najlepszego uzytkownika forum, ty poprzez swoje działania pokazujesz ze traktujesz ten konkurs zbyt serio... jaka kolejna granice przekroczysz zeby zdobyć głosy? bedziesz ofiarował bryłki?
Nie rozumiem rowniez dlaczego probujesz na siłe wygrać dyskredytujac dokonania Binoxa tylko dlatego ze jest(był) zbanowany
Miałes bana w roku 2009 to wg. pewnej logiki ktora probujesz zasotosować do binoxa nie moglbys zostac uzytkownikiem roku bo miales bana

dlatego moim zdaniem pomysł Onufrego powinien zostać wprowadzony zanim sie tu niektorzy pozabijaja azeby tylko zostać uzytkownikiem miesiaca

PS Binox osobiscie ci kibicuje i mam nadzieje ze twoja "rezygnazja" byla wyrazem dezaprobaty dla pewnych zachowań anizeli faktycznym stanem :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Dobrze, temat można zamknąć, Paweł, już Ci medalu przysyłać nie będę ^^. Albo może odświeżony ^^.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jestem osobą pokręcona, zwariowaną, szaloną, szaleje ostatnio na forum jak krowa z wielką muchą na zadzie, przestałem pisać normalne posty, ale jestem osobą honorową jak obiecałem że do póki nie wygram to będę brał udział, więc zapytuję się kiedy następny konkurs?
 
Status
Zamknięty.
Do góry