III-eci konkurs na Użytkownika Miesiąca

  • Rozpoczynający wątek Neoqueto
  • Data rozpoczęcia

Wybierz Uzytkownika Miesiąca na lipiec!


  • W sumie głosujących
    309
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
miałem dylemat kogo wybrać, pawel.k1 czy nequento, ale jak zobaczyłem ten program do robienia prac, stworzony przez nequenta, to już niemiałem wątpliwości:)

chyba neoqueta;)

mój głos na Binoxa bo najczęsciej go widzę na forum i pisze z sensem
 

DeletedUser

Gość
Gość
Neoqueto! Ileż razy można powtarzać?

Wow.. nequento, piotrek.k1

moze niedługo będzie antal22, bixon, domaner, labrzun, simon albo wąsaty11?

ludzie nauczcie się czytać, to nie takie trudne :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
HEHE
Ja oddałem na PIOTREK.k1 i to jest mój FAN jak i nequeta,ale jednak PIOTREK:rolleyes:
 

DeletedUser182

Gość
Gość
ja się wtrącę z administracyjnego punktu widzenia i dodam od siebie tyle (nie wiem czy dobry temat), ale proponuje aby osoby które już mają użytkownika miesiąca nie kandydowały więcej. Nie dostaną kolejnego wpisu w nicku od nas. Przy okazji proponuję aby po zakończeniu roku wybrać użytkownika roku. Teraz będzie tam koło 6 ludzi z każdego miesiąca, później 12. Tytuły w nickach skasujemy i zostanie jeden z tytułem forumowicza roku. Tak to będzie wyglądało z naszej strony, nie wtrącamy się w zasady konkursu, jedynie mówię jak to z naszej strony jest ustalone z tymi tytułami przy nickach. 12 różnych w ciągu roku kalendarzowego (teraz mniej bo konkurs nie jest od stycznia). Po zakończeniu roku jeden tylko.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja się wtrącę z administracyjnego punktu widzenia i dodam od siebie tyle (nie wiem czy dobry temat), ale proponuje aby osoby które już mają użytkownika miesiąca nie kandydowały więcej. Nie dostaną kolejnego wpisu w nicku od nas. Przy okazji proponuję aby po zakończeniu roku wybrać użytkownika roku. Teraz będzie tam koło 6 ludzi z każdego miesiąca, później 12. Tytuły w nickach skasujemy i zostanie jeden z tytułem forumowicza roku. Tak to będzie wyglądało z naszej strony, nie wtrącamy się w zasady konkursu, jedynie mówię jak to z naszej strony jest ustalone z tymi tytułami przy nickach. 12 różnych w ciągu roku kalendarzowego (teraz mniej bo konkurs nie jest od stycznia). Po zakończeniu roku jeden tylko.

a może by zrobić tak, że kto zdobędzie 2 razy tytuł to otrzyma użytkownika roku? po co robić kolejne wybory, przecież i tak wyglądały by one na tej samej zasadzie co teraz :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
a może by zrobić tak, że kto zdobędzie 2 razy tytuł to otrzyma użytkownika roku? po co robić kolejne wybory, przecież i tak wyglądały by one na tej samej zasadzie co teraz :)

Nie, to nie fair względem innych
Ktoś wystąpi w 1 konkursie, wygra, w 2 będzie miał przerwę, a w 3 znowu wygra, dopiero 3 miesiąc a juz użytkownik roku..? Bezsens..
 

DeletedUser

Gość
Gość
no a to nie fair że użytkownik wystąpi tylko w jednym konkursie na użytkownika roku i juz użytkownik roku...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przecież jeśli wygrasz w jednym miesiącu, to po co 2 zwycięstwo itd? daj szanse innym, a występować możesz ile chcesz, no chyba ze wygrales juz taki konkurs
 

DeletedUser

Gość
Gość
gdybym ja nie wystąpił to zwycięstwo było by jasne, więc nie wiem po co trzeba było by czekać na ogłoszenie wyników do konca miesiąca... a jak widzisz, różni ludzie występują w tych konkursach, w tym narazie prowadzisz...

Zobaczymy Co Onufry na to...
 

DeletedUser

Gość
Gość
no a to nie fair że użytkownik wystąpi tylko w jednym konkursie na użytkownika roku i juz użytkownik roku...

z tego jak ja zrozumialam Onufrego to w konkursie na uzytkownika roku beda brali udzial zwyciezcy edycji miesiecznych. tak wiec w tym roku bedzie ich w ankiecie 7,a w przyszlym 12.
byloby w ankiecie np 1. XXX - uzytkownik miesiaca V, 2. YYY - uzytkownik miesiaca VI, itd.
to nie fair?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Sorka Paweł ale nie zauważyłem że też jesteś i zagłosowałem na lubrzana...
Co do wyborów to wreszcie będzie jakaś walka( o 2).Ciekawie się zapowiada Paweł czy neo..Zobaczymy:)
 

DeletedUser9156

Gość
Gość
Głosuje na Neoqueto, ponieważ jest spoko, i zrobił program WM
 

DeletedUser182

Gość
Gość
z tego jak ja zrozumialam Onufrego to w konkursie na uzytkownika roku beda brali udzial zwyciezcy edycji miesiecznych. tak wiec w tym roku bedzie ich w ankiecie 7,a w przyszlym 12.
byloby w ankiecie np 1. XXX - uzytkownik miesiaca V, 2. YYY - uzytkownik miesiaca VI, itd.
to nie fair?

No ja tak myślałem żeby zrobić.
Pokasowałem kłótnie, bo to raczej się nadaje do dyskusji a nie tu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Yeah! Znowu jestem drugi ^^ !! Łeb w łeb, Paweł, co nie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Binox ma 71 głosów. A że ma bana, to lubią go pokrytykować. Mam jego e-mail, powiem mu o wszystkim :D.

CO DO TEMATU, to mimo dwóch
0banan06.gif
wciąż jest na prowadzeniu. Cóż, chyba pozostaje nam (btw, w takim wypadku "nam" pisze się z wielkiej litery?) walczyć o drugie miejsce, nie Paweł? Powodzenia ;).

heh no raczej tak, bo chyba żaden z nas przez te 10 dni nie uzyska ponad 28 głosów ;) chociaż? gdyby Binox dostał bana na dwa tygodnie :D ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry