InnoGames TV - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser19611

Gość
Gość
to spora aktualizacja będzie teraz :
- 1 seria zadań
- event letni i z tego co mówili w filmie pracują nad 1-2 seriami.

oby takich więcej :I:
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
No ale się napracowali . Nowa seria zadań , naprawdę wymaga nie lada wysiłku i poświęcenia temu czasu.

Nieco ponad minutka poświęcona TW . Żeby czasem się nie przemęczyły od gadania ::DD:

Czemu nie ma tam czegoś w stylu "Pozdrawiamy wiecznie wkur...... graczy z Polski "

Przecież oni tam pracują non stop nad loteriami i na to poświęcają 75% czasu a jak coś uda się w pozostałych 25 % to będzie taki bonus , który i tka będzie trzeba za kilka dni naprawiać.


Ps. Wojcieszy działasz szybciej niż Nasz support. Zaczynamy odliczanie kiedy oficjalnie pojawi się ogłoszenie o tym filmiku.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wojcieszy

Papatki bobaski
Ps. Wojcieszy działasz szybciej niż Nasz support. Zaczynamy odliczanie kiedy oficjalnie pojawi się ogłoszenie o tym filmiku.

Bo ja mam już wakacje... Zanim Pani CM dostanie tekst (przetłumaczony lub nie), znajdzie czas by go wstawić itp. to trochę czasu zajmie ;)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Przynajmniej dowiedzieliśmy się nad czym pracują. W sumie kilka nowych zadań się przyda :)

Jimmy z całym szacunkiem... bez przesady, że im serie zadań tyle czasu zajmują... jak wspomniał Kanuto, większość czasu poświęcają na tworzeniu nowych przedmiotów do loterii, loterii nowych wymyślać nie muszą, bo jest to samo (z tymi samymi obrazkami, mechaniką itp.) jak rok temu, więc wystarczy wklepać nowe itemy do kodu. Nie wiem ile to zajmuje czasu, ale z pewnością zdecydowanie mniej niż tworzenie czegoś od nowa (mało tego większość przedmiotów, wygląda jak z poprzednich loterii, tylko zmienili kolorek lub dodali jakieś inne wzorki).
Wejdzie nowa seria, kontynuacja nieustępliwości, a to zadanie można spokojnie zrobić w 2-3 dni... strasznie trudne.
Robią kolejne serie, spoko, super, no ale już nie przesadzajmy, że tak wolno oni to piszą. Jeśli nie mają pomysłu na zadania, widać, że kadra się "wypaliła". Ich szybkość można porównać do człowieka który idzie o kulach ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24472

Gość
Gość
Bo ja mam już wakacje... Zanim Pani CM dostanie tekst (przetłumaczony lub nie), znajdzie czas by go wstawić itp. to trochę czasu zajmie ;)

Jakbyś nie zauważył to w TWT CM ma ponad 20 osób do pomocy z czego zapewne kilka z nich tez ma już wakacje.
Bo przecież nie jest obowiązkiem aby to CM wstawiał ogłoszenia ( czasy Onufrego gdy Doko zamieszczał cześć ogłoszeń ).
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
No jak widać nikt z TWT o tym nie wiedział, lub nie mieli czasu wstawić. Choć moim skromnym zdaniem takie informacje powinno IG przekazywać wcześniej do CM'ów przed pojawieniem się filmiku na Youtube (przecież można ustawić tam datę i godzinę publikacji filmu) ;)
Ale to tylko takie moje przemyślenia ;)
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Jakbyś nie zauważył to w TWT CM ma ponad 20 osób do pomocy z czego zapewne kilka z nich tez ma już wakacje.
Bo przecież nie jest obowiązkiem aby to CM wstawiał ogłoszenia ( czasy Onufrego gdy Doko zamieszczał cześć ogłoszeń ).

Chciałem być miły z okazji tak pięknego dnia jak 26 czerwca... To, że jest 20 osób to nie znaczy, że wszyscy mogą wrzucać... Tak, za czasów Onufrego to Dako często wrzucał ogłoszenia (i to mi się podobało). Teraz jest nowa CM, która może sobie życzy (lub zmiana polityki IG) by to ona, i tylko ona publikowała takie informacje.

No jak widać nikt z TWT o tym nie wiedział, lub nie mieli czasu wstawić. Choć moim skromnym zdaniem takie informacje powinno IG przekazywać wcześniej do CM'ów przed pojawieniem się filmiku na Youtube (przecież można ustawić tam datę i godzinę publikacji filmu) ;)
Ale to tylko takie moje przemyślenia ;)

Internety to trudna rzecz. Człowiek się gubić w tych opcjach :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jimmy z całym szacunkiem... bez przesady, że im serie zadań tyle czasu zajmują... jak wspomniał Kanuto, większość czasu poświęcają na tworzeniu nowych przedmiotów do loterii, loterii nowych wymyślać nie muszą, bo jest to samo (z tymi samymi obrazkami, mechaniką itp.) jak rok temu, więc wystarczy wklepać nowe itemy do kodu. Nie wiem ile to zajmuje czasu, ale z pewnością zdecydowanie mniej niż tworzenie czegoś od nowa (mało tego większość przedmiotów, wygląda jak z poprzednich loterii, tylko zmienili kolorek lub dodali jakieś inne wzorki).
Wejdzie nowa seria, kontynuacja nieustępliwości, a to zadanie można spokojnie zrobić w 2-3 dni... strasznie trudne.
Robią kolejne serie, spoko, super, no ale już nie przesadzajmy, że tak wolno oni to piszą. Jeśli nie mają pomysłu na zadania, widać, że kadra się "wypaliła". Ich szybkość można porównać do człowieka który idzie o kulach ;)


Ale ja fusku ich nie usprawiedliwiam. I tak sam się obawiałem, że znów będą odpowiedzi na durne pytania. Ciesze się, że wreszcie choć tyle nowości :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale ja fusku ich nie usprawiedliwiam. I tak sam się obawiałem, że znów będą odpowiedzi na durne pytania. Ciesze się, że wreszcie choć tyle nowości :)

nowości.. serie zadań ok ale teraz kiedy sami mamy sobie robić serie zadań to najlepiej takie jak to jedno po 750h. w danej pracy :D wtedy by nam starczyło na rok nie mówię że nie ;)

Szczerze kaszana totalna... forty się sypią a to głównie o nich chodzi w tw a z tym nic nie robią.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Ale ja fusku ich nie usprawiedliwiam. I tak sam się obawiałem, że znów będą odpowiedzi na durne pytania. Ciesze się, że wreszcie choć tyle nowości :)

Musiałem pogrubić :D
Rzeczywiście aż tak dużo tego jest. No jeśli porówna się to z poprzednimi filmikami to tak, ale ogółem jest, delikatnie mówiąc- słabo

Ps. Wojcieszy działasz szybciej niż Nasz support. Zaczynamy odliczanie kiedy oficjalnie pojawi się ogłoszenie o tym filmiku.
Ja już mu napisałem kiedyś na miastowym czacie "Działasz lepiej niż ruski wywiad." To się sprawdza! :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Woaaa, obejrzałem filmik. Tyle nowości w The West, że cofałem z 10x i musiałem je sobie spisać na kartce, bo nie obejmuję tego rozumem.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Miazga filmik na temat TW, seria zadań którą sami sobie zrobimy :D Super pytanie czy oni tam są zacofani czy niemeickim dzieciom podoba się TW taki jaki jest czyli ustawiac prace i koniec :D

Raczej nie przewiduję żeby TW się rozwijał a raczej zostanie zepchnięty a zastąpią go nowe gry :D

Nowością będzie loteria i kolejne świetlne bronie na dzikim zachodzie :D
 

DeletedUser30622

Gość
Gość
Ciesze się, że zostaliśmy o tych jakże wielkich zmianach, które były dla mnie zaskoczeniem. Zapewne nie jest w tym osamotniony, że zarówna na loteria jak i seria zadań są nowościami o których nie mieliśmy pojęcia.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Nie ma loterii to nie ma wzmianki o The-West w nowym InnoGames TV :kak:

Totalna olewka , nie wiem po co zamieszczać ogłoszenie na forum TW jak w tym filmie nie ma nic o TW.

W nasennym odcinku Zdzisio i Krzysio pokażą nam przygotowania do nowej loterii, a Eleonora zrobi łaskę i odpowie na kilka pytań nie mających nic wspólnego z grą.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Smuci to :( Programiści od TW nic nie robią? No tak... 3 dni męczą się z naprawieniem zadania z plecionkami, a dwa dni z kinem ;)
No ale nie zapomnijcie, że na dniach była aktualizacja, która zwiększyła nam limit zadań które mamy pobrane no i dali "jakże trudne i wymagające" nowe zadanie, nie pamiętam jak się nazywa, skończyłem je tego samego dnia co zacząłem :D Weszło przez to kilka błędów jak brak ikonki cyrku u niektórych, brak ikonki dziennego celu czy pojawienie się ponownej możliwości wysyłania rakiet, ale przemilczmy to ;)


KANUTO
Muszą podawać te filmiki w końcu TW należy do IG i pewnie mają obowiązek zamieszczania tego tutaj.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13128

Gość
Gość
A już we wrześniowym odcinku będziemy mogli ujrzeć TW.
Będziemy mogli zobaczyć m.in poczynania nad kasacją TW, oraz jak programiści się z tego cieszą.
Mamy nadzieje, że go zobaczycie, pozdrawiamy
:gwizd:

Nie zdziwił bym się, bo chyba już programistów więcej nie stać jak zmienienie ikonki dziennych zadań, czy dodanie jakże "DŁUGIEGO" zadania z owieczką.
O błędach już nie wspominam :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry