InnoGames TV - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
A ja myślę, że te błędy są dodawane specjalnie. Dzięki nim programiści mają co do roboty do kolejnej aktualki. :D
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Totalna olewka , nie wiem po co zamieszczać ogłoszenie na forum TW jak w tym filmie nie ma nic o TW.

Ogłoszenie o pojawieniu się nowego odcinka IG TV pojawia się chyba na każdej z gier. Jest to takie "narzucenie" aby nawet jeżeli nie grasz w grę X, zobaczył jej zmiany i być może skusił się pograć.

A ja myślę, że te błędy są dodawane specjalnie. Dzięki nim programiści mają co do roboty do kolejnej aktualki. :D

Nie przesadzajmy już :) Zajęcia na pewno inne też mają, a że czasem się przytrafią im błędy, to już być może jest spowodowane dużą ilością kodu w grze i niedopatrzeniem któreś z linijek.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
To nie są czasem ;)
Ostatnia aktualizacja
- można było wysyłać fajerwerki
- niektórzy nie widzieli cyrku

Obecnie: niektórzy nie mają zadania powtarzalnego z plecionkami przyjaźni, niektórzy nie mają filmów w kinie. Były problemy z zakupem premium, szybko rozwiązany. Kanuto w innym temacie przedstawił inny błąd.

To nie jest czasami.

Wcześniej jak było zadanie z paradą christophera również był jakiś błąd z tym związany.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27311

Gość
Gość
No niestety ale tego nie przebiję.
Problem z kinem już chyba został wyeliminowany, przynajmniej u osób które ja się pytałem to filmy wróciły do kina.

Wracając do tematu samego filmu - nie wiem jak Wy, ale prezentacja eventu jaki dostanie Grepolis bardzo mnie zaciekawiła i chętnie bym zaczął tam grać :)
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
Aż się zalogowałem na grepolis, ale niestety ktoś podbił mi wszystkie wioski, a sojusz się rozpadł. :|
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak rzucę coś od siebie odnośnie ilości tych błędów.

Moim zdaniem jest to spowodowane sytuacją, że każdy z devsów robił/robi gre po swojemu. Nad fortami siedział zet, nad przygodami bodajże melkor, nad innymi kto inny. Skład się zmieniał. Pracownicy IG byli przerzucani do innych projektów, na ich miejsce pojawiał się ktoś inny. I pewnie ten ktoś nie był zorientowany w kodach gry jakie napisali poprzednicy. Wiecie...podobna sytuacja gdy przychodzą do Was jakieś mahery i pierwsze co od nich słyszycie to "Łooo Panie, kto to Panu tak...zepsuł?".
Któryś z devsów zmienia jakiś element gry i nie wie, nie widzi, że był on połączony z jakimś innym elementem (np: błąd grabarza gdy nic przy nim nie było robione). Nie twierdze, że zmiany w takich teamach są dobrym pomysłem. Są nawet bardzo złym, ale niestety się zdarzają, a każdy chce coś zrobić po swojemu bo łatwiej, lepiej itp...

Co do błędu z kinem, to podam Wam przykład z Elvenara. Dwa dni temu dodano czat bractwa. Pochodził jeden dzień i następnego dnia już wystąpił błąd. Ale co najlepsze nie u wszystkich. Część z graczy ma normalnie działający czat...mimo iż np ich partnerzy, którzy logują się na tym samym komputerze i na tej samej przeglądarce już mają problem.

Ja sam wiem, że błędy bywają irytujące, a tempo ich naprawy też pozostawia wiele do życzenia, ale musimy zaakceptować to, że się zdarzają i czasami wymagają trochę więcej czasu do naprawy.

Aczkolwiek sam też nie jestem zadowolony, że już od dawna nie było niczego ciekawego o TW w InnoGames TV (może nawet od samego początku kręcenia IG TV :D), ale gra nie upada.

PS. A jak upadnie to może ją ktoś odkupi jak w przypadku Lagoonii (co akurat nie było dobrym pomysłem :D). Tak więc jak trzeba będzie to weźmiemy i zrobimy zrzutę na The-Westa :p
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
No niestety ale tego nie przebiję.
Problem z kinem już chyba został wyeliminowany, przynajmniej u osób które ja się pytałem to filmy wróciły do kina.

Wracając do tematu samego filmu - nie wiem jak Wy, ale prezentacja eventu jaki dostanie Grepolis bardzo mnie zaciekawiła i chętnie bym zaczął tam grać :)

No cóż nadal filmów nie mam ;)

Nie nie Jimmy spoko. Każdy programista podpina jakieś powtarzalne zadanie do tej części kodu, przyszedł nowy, podpina gdzieś indziej. Rozumiem rotację, rozumiem naprawdę wiele. Ale widząc ile pojawia się błędów przy dodawaniu czegoś nowego, czy wgrywaniu zadań powtarzalnych, nie zastanowiło to tych programistów, którzy obecnie zajmują się TW, że coś w kodzie przeszkadza im do wgrywania wszystkiego bez problemów? Można różnymi metodami osiągnąć to samo, a jak ktoś wchodzi potem z innym sposobem to robi się "woda wodnista" sam tak miałem ale w innej sprawie.
Jednakże to nie może w pełni usprawiedliwiać tych osób. Kod chyba przejrzeć mogą (nie wiem jak to się odbywa, domyślam się że jest długi jak mur chiński) ale skoro się znają to mogą poszukać tych miejsc gdzie wrzucaja np. zadania powtarzalne i zobaczyć "z czym to się je".
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Nie przesadzajmy już :) Zajęcia na pewno inne też mają, a że czasem się przytrafią im błędy, to już być może jest spowodowane dużą ilością kodu w grze i niedopatrzeniem któreś z linijek.

czasami błędy ::DD:::DD:::DD:::DD:::DD:

duża ilość kodu ---- raczej burdelem w tym kodzie::D:::D:::D:


a reklam nadal nie mam.................. no tak weekend..............
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16467

Gość
Gość
Wracając do tematu samego filmu - nie wiem jak Wy, ale prezentacja eventu jaki dostanie Grepolis bardzo mnie zaciekawiła i chętnie bym zaczął tam grać :)

Strumień wazeliny się polał :D

Nic o TW niema a jak już coś jest to nic nie zmieniajacy w mechanice gry itp.

Nawet małej wzmianki czy programiści od TW nad czymś pracują czy mają coś w planach cokolwiek, rozumiem że o TW bedzie jak loteria będzie a programiści będą miesiące pracować nad okienkiem z nagrodami oraz nad wyglądem nowych setów.

W każdej grze coś robią tylko nie tutaj to jest najbardziej ciekawe, rzucili Przygody i koniec, kolejnych zmian dodatków niema , ba nawet nie dali Klasom postaci bonusów do Przygód.

Pewne jest jedno przed zamknięciem TW zrobią porządną loterię :D
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
No tak chociaż najmniejsza wzmianka by się przydała. A tak można snuć wnioski: nic nie zostało powiedziane, nad niczym nie pracują. Serio, ja taki wniosek wysnuwam.
Jak pisałem po jakimś tam kolejnym filmiku:
Gdzie zmiany z:
Rzemiosłem
Fortami
Pojedynkami
Przygodami
Gdzie nowe zadania (to zadanie z owieczkami to... sami dokończcie).

ZERO
No ale czekajmy na kolejny filmik, pewnie mówiący coś o loterii, ewentualnie o czymś tak małym jak zmiana ikonki dziennego celu, lub inne kosmetyczne zmiany, albo UWAGA! kolejne przedmioty tylko i wyłącznie za realny hajs ;)

Szkoda, że IG tak traktuję tą grę.
Tu błędów przez 4 dni naprawić nie mogą, kolejne zadania powtarzalne wchodzą z błędami, aktualizacje też mają błędy. No cóż.
Jak pisałem, czekajmy dalej, może coś zrobią co nas zaciekawi, może... ;)

//wycięto cytat usuniętego postu - lubrzan

A czy nasz TWT może coś zrobić z tym co się dzieje w IG? Są trzy wyjścia: albo nie mogą zrobić nic, albo robią, lecz nic to nie daje, albo nie robią nic ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
A czy nasz TWT może coś zrobić z tym co się dzieje w IG? Są trzy wyjścia: albo nie mogą zrobić nic, albo robią, lecz nic to nie daje, albo nie robią nic ;)

nic nie robią bo wiedzą iż jeżeli coś zrobią to nic nie da , bo nic nie mogą ::DD:::DD: haa zakręcone to ale każdy wie o co kaman ::DD:
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Strumień wazeliny się polał :D

Nawet małej wzmianki czy programiści od TW nad czymś pracują czy mają coś w planach cokolwiek, rozumiem że o TW bedzie jak loteria będzie a programiści będą miesiące pracować nad okienkiem z nagrodami oraz nad wyglądem nowych setów.

W każdej grze coś robią tylko nie tutaj to jest najbardziej ciekawe, rzucili Przygody i koniec, kolejnych zmian dodatków niema , ba nawet nie dali Klasom postaci bonusów do Przygód.

Już nie przesadzajmy z tym pierwszym. Nienawidzę podlizywania się i sam też tego nie stosuję. Dałem tam moje własne odczucie, bo faktycznie zaprezentowanie tej zmiany wydało się mi ciekawe. Nie gram w Grepolis już więc nie powiem czy faktycznie jest tak kolorowo jak wygląda na załączonym obrazku ale przynajmniej jest na czym oko zawiesić, ponieważ o TW informacji nie zobaczymy w tym odcinku, a szkoda.

Chyba wy się zrzucicie Leniwe Łosie z supportu aby otrzymać profity za nic nie robienie.

Każdy w Teamie coś robić musi, inaczej długo by nie był. Jak chcesz mieć jakiś bonus w grze za czas który poświęcasz, to w każdej chwili mozesz napisać podanie i być może się uda dołączyć do zespołu.

No tak chociaż najmniejsza wzmianka by się przydała. A tak można snuć wnioski: nic nie zostało powiedziane, nad niczym nie pracują. Serio, ja taki wniosek wysnuwam.
Jak pisałem po jakimś tam kolejnym filmiku:
Gdzie zmiany z:
Rzemiosłem
Fortami
Pojedynkami
Przygodami
Gdzie nowe zadania (to zadanie z owieczkami to... sami dokończcie).

ZERO
No ale czekajmy na kolejny filmik, pewnie mówiący coś o loterii, ewentualnie o czymś tak małym jak zmiana ikonki dziennego celu, lub inne kosmetyczne zmiany, albo UWAGA! kolejne przedmioty tylko i wyłącznie za realny hajs ;)

Szkoda, że IG tak traktuję tą grę.
Tu błędów przez 4 dni naprawić nie mogą, kolejne zadania powtarzalne wchodzą z błędami, aktualizacje też mają błędy. No cóż.
Jak pisałem, czekajmy dalej, może coś zrobią co nas zaciekawi, może... ;)

Większość osób chciałby zobaczyć zmiany w przynajmniej jednej z wymienionych wyżej kategorii. Możliwe że w kolejnym filmiku coś zostanie wspomniane... Ale pewności nigdy się nie ma i trzeba czekać cierpliwie na nowy odcinek.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Każdy w Teamie coś robić musi, inaczej długo by nie był. Jak chcesz mieć jakiś bonus w grze za czas który poświęcasz, to w każdej chwili mozesz napisać podanie i być może się uda dołączyć do zespołu.

::D:::D:::D:::D:::D:::D:::D:::D:.......... kawał roku...


no raczej TWT działa na innych zasadach bo 3/4 z Was nic nie robi a jakoś nikt im nie mówi papa....
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
"Cierpliwość jest cnotą"
Jednakże wszyscy tutaj piszą, że oprócz kolejnych loterii nic w tw się praktycznie nie dzieję. Ok wchodzą jakieś zadania, ale są one krótkie, łatwe i bez problemu można je wykonać w krótkim czasie, do tego nagrody w tych zadaniach są słabe. Rozumiem, że IG chce dać jak najwięcej zadań dla mniejszych poziomów by mogli coś robić, ale trzeba też się zatroszczyć o tych z wysokim poziomem. A dla nich takie zadanie jak to z owieczką czy obie części "Nieustępliwości" były po prostu banalne. W innych kwestiach się już wypowiedziałem. Ósmy miesiąc się wczoraj zaczął, a jedynie wprowadzenie ulepszeń przedmiotów można zaliczyć za pełnoprawną aktualizację.

Jeżeli kolejny filmik IG TV będzie mówił o loterii z okazji oktoberfestu oraz jakiś kosmetycznych zmianach np. zmiana jakiejś tam ikonki, lub odpowiedzi jakiegoś gostka, którego nie znam, na pytania które nie wiadomo skąd się wzięły, dla mnie będzie to porażką całego projektu TW.

Edit:
Jak już w jakimś temacie napisałem (być może nawet tutaj): Chcielibyśmy dostać nawet strzęp jakiejś informacji, jakieś screeny, mały "pokaz" podczas rozmowy z programistą. W takim przypadku już bym się cieszył jak małe dziecko na widok lizaka. Jeśli tego nie pokażą to wnioski nasuwają się same i z czystym sumieniem można je tutaj formułować. Brak pomysłów IG co do zmian w TW, brak zaangażowania w tworzenie czegoś nowego dla TW, lub zmian tych rzeczy które są w tejże grze fundamentalne. tylko pompowanie nowych (starych) loterii, nowych setów, coraz to wymyślniejszych, by "zamknąć usta" tym co narzekają na brak zmian.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24472

Gość
Gość
Jak się nie ma co do powiedzenia to się po prostu nie zamieszcza filmiku. I tak też zrobili zarządzający TW.
Zresztą jak nawet LCM wycofuje się ze zrobienia z nią wywiadu to znaczy że mają gdzieś graczy.

Ps. Kto usunął mój poprzedni post bo nie wiem do kogo pisać, napisałem do Nessu ale ta zbyt zajęta żeby odpisać choć siedziała na forum .Tak właśnie Bartosz86 pracują w TWT.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
taaaa odejrzenie fragmentu o tw dalo mi mniej wiecej tyle co przeczytanie 10 postow kynia, a w sumie zajelo nawet wiecej czasu bo 10 półlinijkowców czyta sie szybciej niz 2 min sluchania o tym, o czym juz wiemy od dawna hmpf
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Jak zwykle nic nie wnoszący, no bo jak głównym zajęciem ich w tej chwili będzie loteria Octoberfest

Jak nic... Dzięki temu wiemy, że są zmęczeniu wprowadzeniem rzemiosła, ciężko pracowali nad zadaniem które będzie we wrześniu (gracze je pisali...), a teraz nad kolejną loterią.
W reszcie gier wprowadzają naprawdę jakieś nowości... Nawet plemiona, które myślałem, że są już zapomniane dostały jakieś oblężenie zamku (coś podobne do naszego cyrku).
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Streszczenie fragmentu filmiku IG na temat TW:
NIC NOWEGO ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry