Jaka klasa postaci jest najlepsza?

  • Rozpoczynający wątek CRonaldo11
  • Data rozpoczęcia

Jaka klasa najlepsza?

  • Poszukiwacz przygód

    Głosy: 67 34,2%
  • Zawadiaka

    Głosy: 51 26,0%
  • Robotnik

    Głosy: 17 8,7%
  • Żołnierz

    Głosy: 61 31,1%

  • W sumie głosujących
    196
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
I można go łatwo pokonać w pojedynku:D

Ja ci polecam żołnierza:ind:

Nie zawsze bob musi mieć wszystko w budowanie, że można go łatwo pokonać w pojedynku ;)

Co do tematu wybrałbym zawadiakę albo poszukiwacza przygód.
 

DeletedUser20037

Gość
Gość
a na dakocie jest najwięcej zawadiaków chyba :p
 

DeletedUser19562

Gość
Gość
Ja bym głęboko się zastanowił nad zawadiaką. Zalety zawadiaki :zawadiaka fajne questy ma i dostaje niezłe ciuchy. A te przydają się zarówno do pojedynków jak i do questów. Po za tym krytyki w bitwach o fort nie coś pięknego u zawadiaków.
 

DeletedUser27511

Gość
Gość
zawadiaka na 23 lvlu potrafilem co godzine lvlowac. i w 3h zrobilem z 23 na 26. a expa nie trzeba malo bo z 600-700 na lvl.
 

DeletedUser12361

Gość
Gość
Nie ma czegoś takiego jak najlepsza klasa postaci.Każda ma swoje wady i zalety.Musisz pograć różnymi klasami wtedy przekonasz się co Ci odpowiada
 

DeletedUser27624

Gość
Gość
Jasne ze poszukiwacz

1. większa szansza na drop(mi raz 3 rzeczy dropneły pod rzad)

2.w byle jakim miescie morzna spac w hotelu za free do 2 lvlu(hotelu)

3. Wybrałem tak juz nie zmienie dla mnie to jest najlepsza klasa postaci pif paf


pzdr. Wentress :eek:kul::I:
 

DeletedUser

Gość
Gość
zależy jakim jesteś typem gracza agresywnym czy spokojnym
agresywny- zawadiaka
spokojny-poszukiwacz
 

DeletedUser27624

Gość
Gość
Nasze miasto ma 5 gwiazdkowy hotel pif pafpif pafpif paf
 

DeletedUser19750

Gość
Gość
Moim skromnym zdaniem zawadiaka jest jako 2 pod forty,ponieważ ma bonus do krytyka...:eek:kul:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chyba najbardziej uniwersalną postacią jest żołnierz , dlaczego?
Żołnierz może być i fortowcem i pojedynkowiczem , ale także może szukać rzeczy w pracach :I:

Zawadiaka jest tylko dla expiarzy i tych co szukają skrzynek . Co do boba , bob jest tylko potrzebny do fortów i rozbudowy.

Ale wiadomo , każda postać/klasa ma swoje wady i zalety . Nie ma idealnej postaci :gwizd:
 

DeletedUser27647

Gość
Gość
Kolego, tak jak już wielu powiedziało, każda klasa ma swoje zalety i wady.
Musisz się zastanowić, co będziesz w grze robił najczęściej.
Pojedynkował się, czy walczył o forty, czy też budował, albo pracował.

Oczywiście każdą postać można poddać takiej funkcji, jak reskill.
Czyli np. boba(budowanie) możesz przerobić, aby móc się nim pojedynkować. Jednak prawdziwą klasą do pojedynków jest zawadiaka, gdzie masz jeszcze bonusy do takowych pojedynków.
 

DeletedUser

Gość
Gość
mam żołnierza orka na 11 :D nie zmieniłbym go za zawadiake za nic! nawet za boba ze wszystkimi unikatami :p powiem prosto - jest the best jak sie umie grać :) 3k hp 3xx siły uderzenia git :p
 

DeletedUser27511

Gość
Gość
ciekawe od kiedy zolnierz lepszy niz zawadiaka jako pojedynkowicz...

bonus 30 min atk bez marszu bije wszystkie klasy pojedynkowe na pysk, i nie dorownuje temu nawet to ze zolnierz moze broni uzywac 6 lvli w dol.

ofc z premium
 

DeletedUser25893

Gość
Gość
Polecam żołnierza. Gram osobiście zawadiaką ale żołnierz ma bonus do taktyki i hp co za tym idzie forty albo pojedynki są wskazane...
 

DeletedUser

Gość
Gość
To zależy kim chcesz być fortowcem, pojedynkowiczem itp. Wszystko zależy od ciebie. :I:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ciekawe od kiedy zolnierz lepszy niz zawadiaka jako pojedynkowicz...

bonus 30 min atk bez marszu bije wszystkie klasy pojedynkowe na pysk, i nie dorownuje temu nawet to ze zolnierz moze broni uzywac 6 lvli w dol.

ofc z premium

Chodzi o bonusy wpływające na wynik pojeydnku, a te ma lepsze żołnierz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Klasy postaci

Każda klasa postaci ma swoje zalety i wady, lecz preferuje zawadiakę, gdyż jest najlepszym pojedynkowiczem i świetnym fortowcem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry