Jaka klasa postaci jest najlepsza?

  • Rozpoczynający wątek CRonaldo11
  • Data rozpoczęcia

Jaka klasa najlepsza?

  • Poszukiwacz przygód

    Głosy: 67 34,2%
  • Zawadiaka

    Głosy: 51 26,0%
  • Robotnik

    Głosy: 17 8,7%
  • Żołnierz

    Głosy: 61 31,1%

  • W sumie głosujących
    196
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Nie dość, że piszesz bzdury, to jeszcze taką czcionką...
Zawadiaką masz fajne bonusy ułatwiające wyzywanie na pojedynki. Dodatkowo na fortach ładne krytyki się strzela.
Żołnierz dzięki bonusowi do hp, to świetny wybór dla ORka lub fortowca. Co więcej, charyzmatyk również znajdzie plusy tej postaci dzięki bonusowi do taktyki.
Bob w obronie z odpowiednim hp zapewni parę skrzynek za uniki, celność też ma dobrą. Można również zaoszczędzić parę dolarów przy wpłatach do banku.
Poszukiwacz - dłużej na forcie poexpisz, przydasz się do blokowania sektorów, lub czasem jak się zapomnisz, to masz szanse przeżyć. Bonus przy wypadaniu przedmiotów/produktów jest słabo zauważalny w rozgrywce. Przy pojedynkowaniu możesz się za darmo zregenerować w obcym hotelu.

KAŻDĄ klasą możesz robić te same/wszystkie prace. KAŻDA klasa ma takie same szanse w ataku(żołnierz może jest trudniejszy do omdlenia przez hp). KAŻDA klasa zrobi wszystkie zadania(oprócz tych nie swojej klasy ;).
 

DeletedUser

Gość
Gość
PP jest moim zdaniem najlepszy, ale do wszystkiego, a do fortów i pojedynków to ZAWADIAKA.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po co przez 3 strony każdy pisze to samo?! Wystarczy napisać raz, a nie prowadzić wojny xP
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dokładnie, kolega wyżej ma rację. Każda klasa postaci jest dobra zależy do czego, a to już trzeba samemu wiedzieć kim się zagra i z jaką klasą postaci jest najlepiej :D

pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
Popieram perzedmówców :I: ::D:


(huhuhuhuhu, uwielbiam nabijać posty ::D:)
 

DeletedUser5325

Gość
Gość
Polecam poszukiwacza. Gram nim od 3lat i jest super. Bonusy na lepsze zarobki czy dropy dawają rade. duzo kasy idzie nabić.
 

DeletedUser25442

Gość
Gość
Każda postać jest dobra do czegoś
PP-Znajdowanie przedmiotów i prace
Zawadiaka-Pojedynki
Żołnierz-Forty i HP
Bob-Rozbudowa fortów i miast

Ale według mnie najlepszy jest Poszukiwacz :I:
 

DeletedUser26861

Gość
Gość
Wszystko zależy ,którą postacią ci się najlepiej gra. Ja osobiście preferuje żołnierza ze względu na to ,że jest bardzo uniwersalny. Na fortach z dwoma bonusami naprawdę sobie dobrze radzi i jest zawsze potrzebny ,choć każda postać jest ważna i ma swoje plusy . Na pojedynkach jeśli spojrzysz na ranking to pierwsze miejsca w większości zajmują żołnierze dzięki bonusowej taktyce . Jeśli chcesz tylko szukać przedmiotów to oczywiście radze poszukiwacza ,ale taka monotonia szybko się nudzi ,a jeśli chodzi o zadania to każda profesja może je robić i żadna profesja nie ma jakiegoś ułatwienia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jesli moge tu dodac 3 grosze to powiem tak : gralem wszystkimi postaciami ale naj fajniej i na luzie gra mi sie poszukiwaczem Kasy na itemki nigdy nie brakuje .....

Pojedynkowiec - fajny i ekscytujacy, ale jak masz szczescie i trafiasz na przeciwnikow z kasa , na pewnym levelu tak ok 40 zaczyna sie kryzys, bo gracze ktorych atakujesz to juz nie newbie i z wieksza kaska nie chodza

Bob - wszystko fajne budujesz w miescie podatkow nie placisz ( jesli placisz uciekaj z tego miasta) sporo kasiornych pracek Tyle ze jak juz miasto rozbudujesz a nie macie fortu to jestes 5 kolem u wozu (ponoc miasta maja ulegac entropi to boby beda znowu potrzebne )

Zolniez - oooo to nie dla mnie, tu trzeba goscia co ma jaja ze stali i laduje tylko w HP, ascety co zadowoli sie tylko malo ciekawymi prackami ... Podziwiam i szanuje ale to nie dla mnie

Poszukiwacz - szczesliwa istota co lata z kwiatka na kwiatek , ekwipunek peka od masy najlepszych itemkow Moze sie pojedynkowac calkiem niezle, na fortach tez sobie radzi , zbija kasiore za lukratywne pracki i sprzedaz produktow na targu
Na dobra sprawe miasto mu niekoniecznie potrzebne. Wedruje sobie ten Jasiu Wedrowniczek od miasta do miasta i skupuje najfajniejsze itemki. Exp mu dosyc szybko leci Questy to sama przyjemnosc...Zyc nie umierac :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Każda postać jest dobra do czegoś
PP-Znajdowanie przedmiotów i prace
Zawadiaka-Pojedynki
Żołnierz-Forty i HP
Bob-Rozbudowa fortów i miast

Ale według mnie najlepszy jest Poszukiwacz :I:

Tu bym się kłócił.
Każda postać może być najlepsza w każdej dziedzinie,jak dobrze poprowadzisz.
Nigdzie nie jest powiedziane ani udowodnione że zawadiaka to najlepszy pojedynkowicz,jak bobowi dobrze umiejki rozdasz to też będzie i tak z każdą klasą.
Nie lubie się powtarzać,ale nie ma czegoś takiego jak najlepsza klasa postaci.
 

DeletedUser27903

Gość
Gość
Robotnik - prace
Poszukawicz - zadania
Żołnierz - defender
Zawadiaka - offender

Najlepszym graczem z jakim grałem był Canto, grę chyba zakończył i grał robotnikiem. Ja sam grałem wszystkimi postaciami. Na 60-75 Top30 zdobyłem robotnikiem bez premium! Nie pamiętam dokładnie, ale na dodatek rozbudowywałem miasto! PP na blackfoot max Top 450. Zawadiaką chyba top 200, może lepiej, nie pamiętam. Teraz Żołnierzem na Huronie i jakoś drętwo to wszystko wygląda, lekko lepiej niż top 300.

Wszystko zależy jaki styl gry preferujesz. Najpierw zadaj sobie pytanie, po co zaczynasz grać.
Bardzo dużo zależy od szczęścia, bo czasem możesz zostać przez kilka dni codziennie usypiany i już spadasz. Znajdujesz produkty i robisz zadania. Trafiasz do lepszego miasta to jesteś bezpieczny i zgarniasz dużo expa z bitw fortowych. Jeśli ranking doświadczenia jest wyznacznikiem to robotnik :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
robotnik - prace
poszukiwacz - prace, zadania
żołnierz - pojedynki, forty
zawadiaka - pojedynki
(patrząc na korzyści)

Przy wyborze klasy postaci masz wypisane korzyści, etc.
Jednak, również zależy jak rozdasz umiejętności np. jeśli przy żołnierzu, zawadiace dasz wszystko w budowanie, pod prace to ani w pojedynkach ani w bitwach fortowych dobrze nie wyjdziesz, ale będziesz dobry w pracach,rozbudowie,
albo przy poszukiwaczu czy robotniku zaczniesz rozdawać umiejętności dopasowane pod pojedynki to będziesz niezły w pojedynkach.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jestem żołnierzem ta klsa mi najbardziej przypadła do gustu.
 

DeletedUser21120

Gość
Gość
To oczywiście zależy co chcesz robić.
Dla kogoś kto lubi forty żołnierz to super klasa postaci bo daje bonus do hp, a dla innego ta klasa jest do d**y bo poza fortami ma słabe bonusy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak dla mnie najlepszy jest żołnierz. Polecam bulid ork oraz DBS'a do 67 lvl i jedziemy każdego zawadiakę pif paf
 

DeletedUser23275

Gość
Gość
Powiem krótko każda postać jest dobra to tylko zależy od tego jak rozłożymy punkty umiejętności i cech.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niema najlepszej klasy, każdy może być każdym, wszystko tkwi w umiejętnościach.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Poszukiwacz - szczesliwa istota co lata z kwiatka na kwiatek , ekwipunek peka od masy najlepszych itemkow Moze sie pojedynkowac calkiem niezle, na fortach tez sobie radzi , zbija kasiore za lukratywne pracki i sprzedaz produktow na targu
Na dobra sprawe miasto mu niekoniecznie potrzebne. Wedruje sobie ten Jasiu Wedrowniczek od miasta do miasta i skupuje najfajniejsze itemki. Exp mu dosyc szybko leci Questy to sama przyjemnosc...Zyc nie umierac :)

Opisałeś dokładnie moją postać ! ::DD:

Poszukiwacz przygód to fantastyczna profesja.
Robimy co chcemy, kasa i exp leci.
Miasto może być, ale nie musi. :ind:
Dawno temu miałem pod opieką dwa miasta, sojusze, wojny itp.
Ale żarło to taką masę czasu i energii, że miałem dosyć i poszedłem w świat.
Podróżuję sobie spokojnie , śpię gdzie mi się podoba, co jakiś czas wchodzę do miasta ,
żeby np coś kupić , wpłacić kasę bez gigantycznej prowizji i po 1-2 tygodniu znowu ruszam w trasę.

Ale jeśli ktoś lubi akcję , adrenalinkę to polecam żołnierza.

Jeśli ktoś jest niepokornym indywidualistą , który lubi robić wszystko po swojemu to PP jest wymarzoną profesją.

..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam.... Ja gram od stosunkowo niedawna. Wybrałem Poszukiwacza i nie narzekam. W pojedynkach z innymi graczami też mi idzie niezle.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tu bym się kłócił.
Każda postać może być najlepsza w każdej dziedzinie,jak dobrze poprowadzisz.
Nigdzie nie jest powiedziane ani udowodnione że zawadiaka to najlepszy pojedynkowicz,jak bobowi dobrze umiejki rozdasz to też będzie i tak z każdą klasą.
Nie lubie się powtarzać,ale nie ma czegoś takiego jak najlepsza klasa postaci.


Jednak żołnierz full HP ze swoim bonusem do HP + premka może trochę przewyższać innych na fortach :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry