Jeńcy

  • Rozpoczynający wątek Szyman95
  • Data rozpoczęcia

Co myslisz o pomyśle?

  • Jestem na TAK

    Głosy: 99 50,3%
  • Coś bym zmienił ( napisz co)

    Głosy: 12 6,1%
  • Jestem na NIE ( dlaczego?)

    Głosy: 86 43,7%

  • W sumie głosujących
    197
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Jedno wielkie NIE!

1. Mogę logować się tylko raz dziennie około 16, nie mam żadnej szansy na ucieczkę tym durnym podkopem bo mi go znajdują nie pozostaje mi nic jak przeklinać i skończyć grę bo nie będę czekać przecież 2 tygodni na uwolnienie!
2. jeśli fort przejmie sojusznik to tez jestem jeńcem? MYŚLENIE NIE BOLI!
3. W latach wojny secesyjnej w których osadzona jest ta gra, nie brało się jeńców... Zabijało się ludzi na miejscu.
4. Proste bronie? TYMI ŚMIECIAMI CHCESZ WALCZYĆ?! JAK LUBISZ DOSTAWAĆ BATY TO ZAPRASZAM DO MNIE NA POJEDYNEK! W TAKIM RAZIE JEŃCÓW POWINNO PRZYPADAĆ 200 NA 1 STRAŻNIKA ŻEBY POWALIĆ GO TAKIM ŚMIECIEM JAK ROZBITY DZBAN!!

PS. Ten pomysł TAK BARDZO odbiega od wszystkich konwencjonalnych propozycji że nie udało mi się powstrzymać aby wpisać cie na czarna listę...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
niewiem skąd u was to przekonanie że nie brano jeńców w czasie wojny secesyjnej... poogladajcie troche filmów o tamtych czasach (ale historycznych) albo lepjej przeczytajcie jakąś sensowną książkę o tej tematyce!
 

DeletedUser

Gość
Gość
niewiem skąd u was to przekonanie że nie brano jeńców w czasie wojny secesyjnej... poogladajcie troche filmów o tamtych czasach (ale historycznych) albo lepjej przeczytajcie jakąś sensowną książkę o tej tematyce!

Filmy o wojnie secesyjnej były kręcone w XX wieku (przecież w 1800 nie było kamer!!) więc tam nie zabijają jeńców aby nie naruszać konwencji genewskiej i ludzkiej moralności.w Rzeczywistości było zupełnie inaczej.
 

DeletedUser19682

Gość
Gość
Wszystko byłoby fajnie , jak by nie ten głupi pomysł ! na nie !
 

DeletedUser

Gość
Gość
pomysł dobry ale mam poprawkę
a)do niewoli trafiali tylko obrońcy
b)zmniejszenie szans


inaczej nikt na forty nie pójdzie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ta niema to jak trafić do niewoli być tam 2tygodnie i pracować na rzecz oprawcy.Mimo że fajne to jednak na nie.Bez przesady z tym realizmem

NIE
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie kierujcie się liczbami.
to mogą być 2 tygodnie, to może być tydzień, lub 3 dni.
Właśnie dlatego te pomysły są tu zamieszczane, żeby je opracowywać i poprawiać błędy.
 

DeletedUser22138

Gość
Gość
ten pomysł jest bezsensowny. nie wiem kto powiedział to zdanie w jednym z innych tematów ale popieram go: ""Jestem na nie. Dlaczego? Po prostu nie podoba mi się. Uważam, że nie powinno być żadnych "ograniczeń wolności" gracza (poza banami oczywiście, ale to co innego).""
 

DeletedUser

Gość
Gość
Owszem po pewnych przemyśleniach dochodzę do wniosku, że to kiepski pomysł.
można zamknąć ten tema, chyba nie ma sensu tego dłużnej ciągnąc xD
 

DeletedUser

Gość
Gość
A będzie jakaś kaucja?

EDIT: Według mnie to świetne, a ty masz problem z samooceną. :)
P.S. Tylko się nie obrażaj!
P.S.2. No już wetowcy zadbali o temat.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
A będzie jakaś kaucja?

EDIT: Według mnie to świetne, a ty masz problem z samooceną. :)
P.S. Tylko się nie obrażaj!
P.S.2. No już wetowcy zadbali o temat.

Bynajmniej nie mam problemów z samo oceną ;p
Nie rezygnuje dlatego że ktoś powiedział ze to złe, po prostu przemyślałem to jeszcze raz i przeanalizowałem za i przeciw ;p
No i nawet jeśli to dobre, to tego nie wprowadzą. już to znam, ośli upór nie zmieni adminów ;p
 

DeletedUser12855

Gość
Gość
jeśli chodzi o pomysły urozmaicające grę to zazwyczaj jestem na tak, ale pod warunkiem, że te pomysły mają za zadanie polepszyć życie graczom, a nie skomplikować je do granic możliwości! Ale niestety: takie pomysły trafiają się w 90%! zamiast wymyślić np. nowy budynek w mieście który będzie dawał bonus do walk fortowych wy wymyślacie pojmania, więzienia, restart postaci w przypadku omdlenia itp. Nie rozumiem tych którzy piszą tutaj "świetny pomysł", bo jak może być świetnym pomysłem dwutygodniowa przymusowa praca, zahamowanie rozwoju postaci, brak możliwości pracy i wykonywania questów. Wiecie co to jest dwa tygodnie w The-West. Rozumiem, że można robić podkopy i bunty, ale wątpię, by jakiś robotnik z dzbanem pokonał pojedynkowicza ze złotą szablą! A podkopy? nie chce mi się wierzyć, by szefowie fortu zaniedbywali przydzielanie prac jeńcom i by ci mieli czas na robienie tych podkopów. Zostały ostatnio wprowadzone listy gończe, co powinno zaspokoić biednych nóbków, a takie pomysły nie mają nawet 0,001% szans na wprowadzenie.

zadko zagladam na to forum, wlasnie przez takie przygnebiajace pomysly.. ale widze ze wypowiadaja sie jszcze ludzie, ktorzy potrafia jeszcze sensowne myslec.
Brawo Leser z powołania, nic dodac nic ujac.. sam bym lepiej nie napisal, a przynajmniej nikt na mnie sie nie rzuci z mlotkiem ze zawsze krytykuje:pP

jestem na nie.. bitwy o forty niech beda urozmaicone ale pomysl aby karac ludzi za uczaeszczanie na bitwach fortowych.. i to nie na kilka godzin a az 2 tygodnie? czy ty myslales o tym co piszesz?? czy poprostu pisales bo wieksza kara lepiej brzmi ?

bawmy sie.. na fortach, w pojedynkach.. jest juz duzo zmian ostatnio.. niektore nie podobaja nam sie zbytnio ale sa wprowadzone.. i czekamy na nowe.. ale takie ktore urozmaica i ulepsza gre.. jak bede chcial bana na 2 tygodnie to juz zglosze sie do adminkow z prosba blokady konta:pP

na nie!!!!
 

DeletedUser20327

Gość
Gość
dobry pomysł. Tylko nie podziała to w bitwach dla bogaczy:!:::D:::DD:
 

DeletedUser

Gość
Gość
wielki nie same problemy z tego mniej bitew z obawy ze trafi sie do niewoli i napewno wiecej wólgarnych wiadomosci typu ze ktos sie odpłaci i łacina przy okazji poleci nie ma sensu::P:
 

DeletedUser10330

Gość
Gość
Jedyne czego mogę się doczepić to czas jakim jest się jeńcem. 2 tygodnie to za dużo. Mógłbyś zmienić na tydzień lub jakieś 6 dni.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jedyne czego mogę się doczepić to czas jakim jest się jeńcem. 2 tygodnie to za dużo. Mógłbyś zmienić na tydzień lub jakieś 6 dni.

Przecież pisał że ten czas można zmienić . Przykład jak ludzie czytają forum .
 
FACEPALM FACEPALM FACEPALM FACEPALM FACEPALM FACEPALM!!!

1.To tylko gra przeglądarkowa.
2.Zbyt skomplikowane.
3.Brak grafiki.
4.Pomysł prawdopodobnie poruszany i omawiany.
5.Za trudny.
6.Od pomysłów "dużych" są Niemcy, Niemcy i Niemcy!
7.Nie wejdzie.
8.Nie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja bym się lekko mówiąc zdenerwował gdyby moje 130k poszło do kasy fortu :)hmpf

na NIE:nie:
 

DeletedUser25093

Gość
Gość
Uważam że Powinniśmy urozmaicać The-Westa wraz z aktualizacją. Dział propozycje właśnie po to jest ! Dlaczego administracja ma tylko zarządzać mamy ten dział więc powinniśmy dotrzeć do wspólnego pomysłu który większość zaakceptuje i zostanie wprowadzony w życie ; - )
Tutaj parę poprawek i bd git.

Powinniśmy wprowadzać do The-west'a co raz więcej nowych rzeczy !

Moim zdaniem wtedy nigdy się nie znudzi i zawsze bd lepsza zabawa :I:


PS. No bo co to za gra kiedy od roku jest w kółko to samo a aktualizacje zmieniają tylko skórkę gry...
Jak dla mnie bezsens

Tak tylko nie od naszych adminków to zależy ale od Niemców :D To oni wybierają pomysły.

A co do pomysłu:
Nie ujmę tego lepiej od lesera więc po co się męczyć :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
No masz racje po co się męczyć lepiej pomyśleć 3 tygodnie a dobrze żeby był doby pomysł:/
Ja jeszcze na tak...^^
Pozdro dla Każdego:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry