Jeńcy

  • Rozpoczynający wątek Szyman95
  • Data rozpoczęcia

Co myslisz o pomyśle?

  • Jestem na TAK

    Głosy: 99 50,3%
  • Coś bym zmienił ( napisz co)

    Głosy: 12 6,1%
  • Jestem na NIE ( dlaczego?)

    Głosy: 86 43,7%

  • W sumie głosujących
    197
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
to na 100 % urzeczywistniwszy to co się działo kiedyś na preriach na tak
 

DeletedUser5455

Gość
Gość
Pomysł jest niezły i mógłby przejść.Ja jestem osobiście za tego typu rozbudową gry-to ubarwia grę:)
 

DeletedUser10994

Gość
Gość
Pomysł niby fajny.Mógłby urozmaić grę i ją popsuć więc ja wstrzymuję się od głosu ale bardziej jestem na NIE niż na TAK:oops:
 

DeletedUser18469

Gość
Gość
Oczywiście możecie się ze mną nie zgodzić, ale myślę , że jest to
przebarwianie tej gry. Niedługo będzie tyle zmian, że światy z małą ilością osób zaczną upadać. Oczywiście jest to tylko moje zdanie, jeżelki kogoś obraziłem, przepraszam.
 

DeletedUser21527

Gość
Gość
zly pomysl nie pasuje mi masz wszystko rozbudowane atakujesz na forta:nie::nie:pif pafpif pafpif paf
 
Ja jestem na nie. Ludzie nie chcieliby chodzić na forty skoro byłaby szansa trafienia do niewoli. A poza tym tydzień to za dużo.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jestem na nie. Ludzie nie chcieliby chodzić na forty skoro byłaby szansa trafienia do niewoli. A poza tym tydzień to za dużo.
nie chcieli dobre ;] a WEB to z kopania ziemniaków ludziom dropiłby ;]

Na Tak. Dlaczego ? Bo moim zdaniem The west to nie The Forts biorąc pod uwagę fakt, że na fortach i niestety tylko na fortach ! masz szanse na sensowne unikaty taki element ryzyka dużej krzywdy *koksom* nie zrobi
zmień tylko czas niewoli na 48h jako odpowiednik omdlenia u pojedynkowicza
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Za dużo punktów trzeba na ucieczke A jeńcem można by yło być maksimum 1 dzień
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na nie, według mnie to byłoby przedobrzenie, a i tak wątpię czy podczas wojny secesyjnej, brano jeńców, no chyba że po stronie Konfederatów, w końcu o to walczono.
 

DeletedUser

Gość
Gość
za

jestem za bo jak jesteś jeńcem 1 tydzień to i tak jedziesz dalej (prace w forcie)
po prostu super! a co z bronią zabierają ją?jeśli tak to czy po wyjściu oddają?
 

DeletedUser

Gość
Gość
ale o którą kasę chodzi tą w banku czy tą przy sobie, bo to będzie żal bo jak zabiorą tą kasę przy sobie i tą z banku, a jak to możliwe jak obce miasto przejmie fort to nie powinno być że ci jeńcy którzy byli w niewoli nie powinni być na wolności a obrońcy jak nie obronią fortu to oni są jeńcami a tamci wolni.

Jestem żołniezem trafiam do niewoli, radny wybiera mnie do pracy i tam jest strażnik fikcyjny, i jak znajdę broń to będę mógł się pojedynkować z tym strażnikiem i jak wygram to ja i moji towarzysze będziemy mogli uciec.

Bo nie którzy są dobrzy w pojedynkowaniu jak mój kolega Dj Kowalski miał najwięcej przegranych ale to nadrobił, i jak nie będzie nie poręczny to zostanie wypuszczony?
 

DeletedUser29016

Gość
Gość
Nie rozumiem

Sorry, ale poprostu nie rozumiem, co w tym jest takiego fajnego::)):
Od czego mamy bobów, a dodatkowo będziemy jeszcze psuli grę graczom nie mogącym się poruszać na mapce przez ten czas.
Dodatkowo niewola może wystraszyć niektórych graczy, a wręcz powiem: napewno wystraszy, co będzie się również wiązało ze zmniejszeniem się frekwencji na bitwach.
 

DeletedUser29262

Gość
Gość
Popieram gracza Binga dla mnie to trochę głupie bo załóżmy że miasto (takie porządne) zaatakuje mniejsze (Malutkie miasteczko ale z fortem które nie ma szans wygrać) to ci z mniejszego na bank będą jeńcami i mają praktycznie przekichaną grę bo po 1. Będą przez to zacofani a po 2. W końcu nie po to dodawali omdlenia czy coś żeby brać jeńców na dzikim zachodzie nie brało się jeńców tylko zabijało się przeciwnika ;P (Bynajmniej na tym polega pojedynek) dlatego jestem na nie dla mnie to słaby pomysł i odstraszy graczy...
 
Status
Zamknięty.
Do góry