kolej i tory

  • Rozpoczynający wątek Lesio1992
  • Data rozpoczęcia

Zy jest to dobry pomyśl.


  • W sumie głosujących
    102
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
crazy bill, według mnie to wcale nie było by utrudnienie, kolejne, lepsze lokomotywy, pociągi, czy co tam można by było ulepszać dzięki rozbudowie dworca (żeby już nie mieszać nie wiadomo jak).

A pomysł z tymi przedmiotami wspaniały, jestem jak najbardziej za :]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam!

do ------ Lesio1992

Nie chodzi mi o wytwarzanie nowych przedmiotów, to by były przedmioty które zdobywamy w normalnych pracach więc nie trzeba by wiele kombinować:)
Te przedmioty można by dodawać na stacji do zapotrzebowania na lokomotywe jak się dodaje kase do banku!
A można kombinować różnie bo można i dać:
- węgiel, drewno, skóry, sukno, bilet kolejowy, młotek, łopate (jak już kolega wspomniał) - czym dalej było by trudniej :)


do ------ kubussek

Pewno że kolejna ciufa miała by o 100 albo więcej punktów do budowy, nie napisałem tego bo myślałem że to oczywiste ;p



Bo nie chodzi chyba o szybkie zbudowanie czegoś i już koniec, tylko trzeba gre utrudnić żeby przyciągnąć ludzi, żeby mieli co robić!

Dlatego chciałem też wprowadzić rozbudowe saloonu i grę w pokera ale mój temat został skasowany :mad:
 

DeletedUser

Gość
Gość
ok poczekam jeszcze 2 dni i założę nowy temat może coś jeszcze ciekawego przyjdzie komuś do głowy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A nie sądzicie że za łatwo będzie gdy pojawi sie tylko jedna ikonka na mapie obok miasta z budową torów ??
Dla utrudnienia żeby nie było za łatwo można wprowadzić co pewna odległość gdy zakończona byłaby praca "budowa torów" , kolejną pracę która wyskakiwałaby na mapie. i wtedy tory budowane byłyby stopniowo i napewno wolniej :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobrą opcją byłoby właśnie kupowanie biletów na poczcie, ale jest już taki przedmiot więc nie lepiej jak w sklepie po prostu go kupić? Tak by było znacznie łatwiej. :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
A nie sądzicie że za łatwo będzie gdy pojawi sie tylko jedna ikonka na mapie obok miasta z budową torów ??
Dla utrudnienia żeby nie było za łatwo można wprowadzić co pewna odległość gdy zakończona byłaby praca "budowa torów" , kolejną pracę która wyskakiwałaby na mapie. i wtedy tory budowane byłyby stopniowo i napewno wolniej :D

Tak miało być, ale wyszła propozycja żeby to wszystko było w nowym budynku, co jest łatwiejsze i bardziej czytelne na mapie do wprowadzenia, na mapie mogłabybyć tylko praca budowa dworca.

Dobrą opcją byłoby właśnie kupowanie biletów na poczcie, ale jest już taki przedmiot więc nie lepiej jak w sklepie po prostu go kupić? Tak by było znacznie łatwiej. :p

jestem na nie bo gdyby tak było to wtedy trzeba by wprowadzić bilet do sklepu i zadanie z tym przedmiotem, jeżeli jest lub będzie takie byłoby zbyt ułatwione.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmm rzeczywiście pomysł niegłupi chodź było by z tym napewno dużo pracy :). Ale dokładnie wsyzstko opisane i popieram to :).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak miało być, ale wyszła propozycja żeby to wszystko było w nowym budynku, co jest łatwiejsze i bardziej czytelne na mapie do wprowadzenia, na mapie mogłabybyć tylko praca budowa dworca.


No w nowym budynku ale praca jednorazowa choć długotrwała i tory zrobione, czy w nowym budynku stopniowo kilkoma- kilkunastoma pracami ( w zależności od długości trasy) byłoby robione to połączenie miedzy miastami ??:confused:

Jak najbardziej jestem za tym pomysłem i nie czepiam sie niczego tylko chce poprostu sie dowiedzieć jakby to wyglądało....
 

DeletedUser

Gość
Gość
będzie tak że np. do zbudowania tego toru potrzebne jest:
3*rozkładanie torów
1*budowa mostów
1*karczowanie lasu LUB 1* ścinka drzew

każdą pracę trzeba wykonać 23h godziny żeby była zrobiona, jezeli będzie to pojawia się bezpośrednie połączenie do miasta
 

DeletedUser

Gość
Gość
No moim zdaniem pierwszy screen nawet spoko wygląda myślałem że to będzie większa sieka ale nawet całkiem całkiem:)
Nawet tory nie muszą być jako podwójna kreska tylko po prostu pojedyncza cienka linia:)

Natomiast drugi screen też jest spoko ale tylko do czasu!

Bo pokazałeś tam raptem pare połączeń, a wyobraź sobie że 70% miast w jednym prostokącie ma stacje i połączenia z innymi miastami! To była by istna sieczka na takiej mapie!
Moim zdaniem to na mini mapie nie powinno być widać tego bo mówię Ci zrobi się sieczka!

No ale zobaczymy może ktoś z góry się wypowie na ten temat :)

Pozdro:)



popieram lepiej zeby nie bylo widac torow bo bedzie czarno na mapie od torow !!! ale pomysl jest GENIALNY!!!!
tylko nie wiem czemu zaden admin sie jeszcze nie wypowiedzial :confused: :(


pozdro
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem za ale prędkość 50% jest zdecydowanie za niska - w general store można kupić wierzchowce (bodajże konie arabskie) które przyspieszają podróż o 150% więc proponowałbym więcej.

I pamiętajcie o jednej rzeczy - to że postać porusza się 50% szybciej nie znaczy że idzie 2 razy szybciej tylko o 1/4 szybciej. Żeby znacznie zwiększyć czas transportu koleją między miastami proponowałbym prędkość od 200% w górę - to byłoby bardziej realistyczne.
 

DeletedUser

Gość
Gość
dobra poprawiłem, zrobiłem nowy temat ten można zamknąć i przenieść do jakiegoś archiwum
 
Status
Zamknięty.
Do góry