Konkurs o historii TW

  • Rozpoczynający wątek Ares28
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser624

Gość
Gość
@ vid guerr o to właśnie mi chodziło

Jeszcze pasowałby jakiś dokument co do CROATOAN - na razie pozostajemy na wspomnieniach...

Czekaj czekaj, gdzieś mam Księgę Wieczystą a wraz z nią Dziennik Rozbudowy tego miasta, jak znajdę to wrzucę skan...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zacznijmy od tego, że nie potrafisz ufać ludziom. Sądzisz, że konkurs był ustawiony, bo napisałeś zamiast Croatoan LD? I co, może jeszcze CBA naślesz na Onu? Dziecko, proszę Cię, nie ośmieszaj się.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tym bardziej, że próbujesz podważyć oczywistą prawdę, nie spotkałem się jeszcze nigdy z informacją, żeby to RLD było pierwszym w pełni rozbudowanym miastem polskiego TW.

Skąd Wy te ID bierzecie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Rank- najeżdzasz na swój nick i na dole pojawia się url strony z id gracza
 

DeletedUser12954

Gość
Gość
O kurde - to ja założyłem konto prawdopodobnie dzień lub 2 po starcie gry w PL (nie później) a mam ID 34082. Pewnie to zależało nawet od minut (!), ale cieszy mnie fakt, że miasto o którym pisałem kiedyś w temacie o historii, i które było moim pierwszym miastem ma ID 15 (tzn 6 miasto w TW). To miasto to Georgetown :mel:. Istnieje do dziś - takie miasta powinny być utrzymywane z samego faktu swojego historycznego znaczenia :D.

W wielu kwestiach potwierdziły się moje słowa wypowiedziane w temacie o historii :).
 
Status
Zamknięty.
Do góry