Konkurs o historii TW

  • Rozpoczynający wątek Ares28
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Po pierwsze gratulacje dla Ruti.

Po drugie nie zgadzam się z takim rozwiązaniem konkursu. Proszę podać linki do stron gdzie jest opisana odpowiedź.

Na wszystkie pytania poza 4. można znaleźć odpowiedzi na forum lub wiki. Jestem tego pewien bo zawsze mimo iż "znałem" odpowiedź zawsze szukałem jakiegoś potwierdzenia. Dlatego właśnie tak dużo osób poległo na 4. pytaniu bo nie można było się upewnić co do poprawności odpowiedzi nie konsultując się z innymi graczami. Sam wypisałem sobie listę wszystkich byłych i obecnych członków TWT (około 40 nicków!!!) i kolejno eliminowałem tych którzy albo zajmowali się czymś innym lub też dołączyli stosunkowo późno. Na końcu zostali mi właśnie tylko Hellander (grał dłużej ale za to nie znalazłem informacji, że był kiedyś pomocną dłonią) oraz Gah (z całą pewnością był pomocną dłonią i awansował na zastępcę szeryfa, jednak w dziale "pytania" odpowiadał później niż High). Rzut monetą wskazał Gah-a i niestety nie udało się wygrać. Zdziwiony jestem, że Onufry był kiedyś pomocną dłonią i zastępcą szeryfa... No cóż gram gdzieś od października 2008 i na początku nie zwracałem takiej uwagi na to kto zajmuje jaką pozycję więc nic dziwnego.

Gratuluję Rutiemu wygranej i liczę, że w przyszłości pojawi się więcej tego typu ewentów.
 

DeletedUser1170

Gość
Gość
@up, jeszcze Ambafatima i Misia w tym samym czasie byli. I Onu zaczynał też od pd.
 

DeletedUser12954

Gość
Gość
Kurcze - pomyłka w 2 (do końca się wahałem), w 4 (jak z resztą każdy) i (z czego będzie się każdy śmiał) literówka w 10 (zamiast 8 i 9 napisałem 7 i 8 - ocknąłem się 5 minut po opublikowaniu istatniego pytania i chciałem "szybciej", a t sie nie udało :p)

Konkurs wspaniały - mam nadzieję, że teraz niektórzy moi koledzy ze świata 1 uwierzą, że kiedyś klas postaci, o dziwo, nie było :I:.

Brawa dla zwycięzcy, albo ma dobrą pamięć, albo jeszcze lepszy wywiad :gwizd:.

@EDIT
Patrzcie co jest w podpisie Hellandera

"W TWT od 17.10.2008" (czyli wcześniej o 2 miesiące niż Gah - ciekawe kiedy dodał to do podpisu?)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Jakby nie patrzeć zostały dwa pasy, więc może by tak rozruszać the-westowe towarzystwo jeszcze bardziej i zorganizować następny konkurs?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kurcze - pomyłka w 2 (do końca się wahałem), w 4 (jak z resztą każdy) i (z czego będzie się każdy śmiał) literówka w 10 (zamiast 8 i 9 napisałem 7 i 8 - ocknąłem się 5 minut po opublikowaniu istatniego pytania i chciałem "szybciej", a t sie nie udało :p)

Konkurs wspaniały - mam nadzieję, że teraz niektórzy moi koledzy ze świata 1 uwierzą, że kiedyś klas postaci, o dziwo, nie było :I:.

Brawa dla zwycięzcy, albo ma dobrą pamięć, albo jeszcze lepszy wywiad :gwizd:.

@EDIT
Patrzcie co jest w podpisie Hellandera

"W TWT od 17.10.2008" (czyli wcześniej o 2 miesiące niż Gah - ciekawe kiedy dodał to do podpisu?)

Hellander ma to w podpisie prawie rok już, jak ktoś chciał to znalazł wszystkie informacje na forum i w wiki.

P.S. Byłem 5 Pomocną Dłonią w teamie i tak samo 5 Zastępcą Szeryfa :)

P.P.S Gratulacje Ruti
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17047

Gość
Gość
No kurcze powiem wam, że się nie spodziewałem takiego wyróżnienia :p
Sądziłem, że skoro tak długo nie ma 3 osób z poprawnymi odpowiedziami to coś sknociłem.
Co do pytania nr.4 - Miałem z nim najwięcej problemów. Pierwsza moja myśl to oczywiście jak większość zrobiła - Gah
Ale po dokładnym przewertowaniu forum decyzja padła na Hellandera. Podpis w sygnie widziałem lecz to nie do końca mnie zadowalało. Co do reszty byłem bardziej spokojny o ich poprawność.
 

DeletedUser624

Gość
Gość
...Zdziwiony jestem, że Onufry był kiedyś pomocną dłonią i zastępcą szeryfa...

Każdy Administrator w TWT (chyba tylko oprócz Vhaerauna) zaczynał od PD i stopniowo awansował.

....
@EDIT
Patrzcie co jest w podpisie Hellandera

"W TWT od 17.10.2008" (czyli wcześniej o 2 miesiące niż Gah - ciekawe kiedy dodał to do podpisu?)

Mam to w podpisie od... huh... nie pamiętam od kiedy ale bardzo długo. Wrzuciłem to kiedyś po tym jak przeglądając stare PW na Forum znalazłem właśnie te z potwierdzeniem przyjęcia mnie do TWT.

Ps. Ruti-emu gratuluje.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
@up, jeszcze Ambafatima i Misia w tym samym czasie byli. I Onu zaczynał też od pd.

Tak, oni byli przed Gahem nawet.
Hell, ja, Amba, Misia, Gah

Dziwne że WestBoxowcy nie pamiętali jak to Hell jako pierwszy (poza modami) miał kolorowy nick na WB. Pamiętam nawet jak go zaczepiłem (jako zwykły gracz wtedy) i pytałem co należy do jego obowiązków :)

@AUBURN
Nie masz się co gorączkować. 4 pytanie miałeś źle i tak byś nic nie wygrał (chyba że wiesz lepiej niż Gah, że to nie Gah był pierwszym PD). Czasami tak bywa. W życiu nie zawsze się wygrywa.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jasne, że to zabawa. Tak jak napisałem wcześniej, nie twierdzę że miałem dobre odpowiedzi.

Jednakże proszę forumowiczów (bo @ Onufry nie ... ) o wskazanie linków na poprawne odpowiedzi nr 2 i 6.

Jeszcze raz podkreślam. Była to wspaniała lekcja historii theweściaków. Oby tak dalej, tylko bardziej przejrzyście.

Pozdrawiam

AUBURN
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co do premium, to nie wiem, skąd można wziąć źródło.
Za to Croatoan jestem pewien w 100%. Grasz na s1? Sprawdź sobie ich opis tego miasta:)
 

DeletedUser20037

Gość
Gość
3 pomyłki :(
A trudne jednak były pytania :p
I to mnie chyba najbardziej zaskoczyło:
5. Od czego zależał wybór awatara w pierwszej wersji gry? (Co powodowało, że można było wybrać taki a nie inny awatar?)
Od cech i umiejętności.


Gratulacje Ruti :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
:(:(:(:(:(:(((:):):):):(:(:::(:(:::(:(:(:(

Miałem wszystkie prawidłowe, ale na początku na patriotyzm się wziołem i zamiast Croaton jako najszybciej rozbudowane podałem Red Light District............ Dopiero minute później zdałem sobie sprawę że myślałem o jednym wpisałem drugie.............. jeszcze pisałem do Onu poprawne odpowiedzi................................... ja wale no.........a mialem takie szanse zeby wygrac, tymbardziej ze to nei jest jakis glupi totolotek gdszie wyfrywa szczęście głupiego ale taki konkurs na inteligenxcje na kombinowanie sprawcdzanie godzinami przekopywanie Tw wiki i na pamięć z tego co zapamiętałem z 2008 gdy zaczynalem ;[ Niektórzy mówia 'życie' a ja odpowiadam w tedy że, to jest śmierć.....
 

DeletedUser

Gość
Gość
Najwiekszym wstydem w tym konkursie jest to ze ja bedac mieszkancem Croatoan zaznaczylem... Tegucigalpa pif paf mimo iz widzialem doskonale opis naszego miasta ale niestety zasugerowalem sie glupim tematem na forum a i Wasai nie mogl precyzyjnie odpowiedziec kiedy Cro powstalo

na Hallanderze tez poleglem jak wiekszosc no coz... 8/10 poprawnych odpowiedzi wiec chyba nie jest zle :) zreszta w konkursie duzo lepsze od nagrody bylo poszukiwanie odpowiedzi :) od poczatku wiedzialem ze paskow nie wygram bo paski byly tylko 3 i sadzilem ze pewnie w 1 min po zadaniu ostatniego pytania bedzie juz po sprawie :)

W kazdym razie Onu czekamy na kolejne konkursy :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tylko nie potnij się przypadkiem.

Ha chciałeś mnie obrazić jednak ci się nie udało gdyż w cale nie tknąłeś mojego egoistycznego ego.... DLACZEGO JESTEŚ TAKI WREDNY?! BUUUU!!!

Jakby ktoś się nie skumał to żartuję.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nadal nie ma udokumentowanej (z datą) notatki o tym, że CROATOAN był pierwszym w Polsce full rozbudowanym miastem. Piszecie na 100% sugerując się wypowiedziami przy tworzeniu Historii. Świat 2 powstał 22 dni po starcie Świata 1. Możliwe jest, że to właśnie Tegucigalpa ze Świata 2 była pierwszym miastem. Wpis z dnia 23.11.08, 18:33 o tym świadczy. To, że powstał później nie świadczy o tym, że wolno się rozwijał. Pierwsze w Polsce złote strzelby zdobyli gracze ze Świata drugiego. Piszących ze 100% pewnością proszę o linka.

Pytanie nr 6 było tak niefortunnie skonstruowane, że Premium - Pojedynków (wpisałem opcjonalnie) z wersji 1.10 (kto to pamiętał, ech:( ) było prawie równoważne z Premium - Zmiana postaci czy Transfer bryłek.

Nie zmienia to faktu, ze poległem na Pomocnej Dłoni i nie zaliczyłem pozytywnie konkursu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hellander ma to w podpisie prawie rok już, jak ktoś chciał to znalazł wszystkie informacje na forum i w wiki.

P.S. Byłem 5 Pomocną Dłonią w teamie i tak samo 5 Zastępcą Szeryfa :)

P.P.S Gratulacje Ruti

W podpisie ma od kiedy jest w TWT (to wiedziałem), a nie, że był pierwszą pomocną dłonią. Wiedziałem, że do TWT doszedł jako pierwszy, jednak nie byłem pewien czy wpierw był PD czy też zaczął na innym "stanowisku". Podobnie zresztą Ambafatima (Misi jakoś w ogóle nie kojarzę). Pierwszy o tym iż został pomocną dłonią wspomina właśnie Gah i też właśnie jego najbardziej kojarzę.

Ech, szkoda tych pasów... Może pozostałe dwa także dać Ruti-emu. W końcu wykazał się nadzwyczaj nieprzeciętną znajomością historii skoro był w stanie jako jedyny odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Onu, możesz podać ile osób odpowiedziało na 9 pytań?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pytanie nr 6 było tak niefortunnie skonstruowane, że Premium - Pojedynków (wpisałem opcjonalnie) z wersji 1.10 (kto to pamiętał, ech:( ) było prawie równoważne z Premium - Zmiana postaci czy Transfer bryłek.

Nie zmienia to faktu, ze poległem na Pomocnej Dłoni i nie zaliczyłem pozytywnie konkursu.

"6. Podaj co dawało nieistniejące już dzisiaj, piąte premium aktywowane okresowo na 14 dni. (Wystarczy podać nazwę tego premium, lub opisać co dawało)."


Czytanie ze zrozumieniem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie Ares, nie chciałem, to był żart :p

Auburn, Croatoan było pierwszym miastem, to wiedzą wszyscy gracze, którzy wówczas brali czynny udział w grze, a nawet wielu więcej, bo było o tym na echu i chyba jeszcze gdzieś.
 
Status
Zamknięty.
Do góry