Konkurs o historii TW

  • Rozpoczynający wątek Ares28
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Nie Ares, nie chciałem, to był żart :p

Auburn, Croatoan było pierwszym miastem, to wiedzą wszyscy gracze, którzy wówczas brali czynny udział w grze, a nawet wielu więcej, bo było o tym na echu i chyba jeszcze gdzieś.

Nawet w opisie miasta na forum TW jest napisane, że jako pierwsze zostało rozbudowane.
 

DeletedUser1170

Gość
Gość
Tegalucipa została ukończona 3 tygodnie po Croatoan (drugi był Ghost Town bodajże).
 

DeletedUser17047

Gość
Gość
Przepraszam ale to samo pisze w opisie RLD

RLD: Miasto Red Light District jest obecnie najstarszym miastem świata 1, założone 28 września 2008 jako drugie miasto na serwerze.

V Croatoan:Croatoan. Pierwsze w pełni rozbudowane miasto w polskiej wersji the-west.


Nie wydaje mi się by oznaczało to samo. Czytanie ze zrozumieniem.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Ciekawostka. Najstarsi gracze

ID=2 ambafatimabyloinima
ID=3 Villus
ID=4 Pogi
ID=5 athila

(ID=1 konto testowe)

Jak ktoś chce sprawdzić ID swoje lub innego gracza, to wystarczy w rankingu najechać myszką na takiego gracza i na dole przeglądarki będzie coś takiego:

javascript:AjaxWindow.show('profile',{char_id:XX},'XX');

XX to właśnie ID gracza.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Id 76 :) czyli sie chyba zgadza bo pamietam ze zarejestrowalem sie ok 50 miejsca :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
@ vid guerr o to właśnie mi chodziło

Jeszcze pasowałby jakiś dokument co do CROATOAN - na razie pozostajemy na wspomnieniach.

:( Choć do gry przystąpiłem 2008-09-30 22:40 to moje ID 59517
Ale było parcie na grę - jak na Solidarność :)

a'propos ID miast - sprawdziłem z ciekawości ranking do 200 miejsca, i:

- ID 12 Red Light District czyli nie "drugie miasto na serwerze" jak jest w profilu
- ID 15 SWM Georgetown
- ID 27 -V- Rise of Legends


- ID 474 -V- CROATOAN
 

DeletedUser182

Gość
Gość
- ID 12 Red Light District czyli nie "drugie miasto na serwerze" jak jest w profilu

Musisz uwierzyć ludziom, którzy krają w tę grę od początku na słowo.
Akurat ID tutaj nie rzutuje zbytnio.

ID 1 - 10 są puste. 1-4 to były założycieli, pewnie 5-8 to kolejne założycieli po resecie świata. Dwa pozostałe Bóg raczy wiedzieć, pewnie jakieś testowe pokasowane przed startem świata. Nie brałem udziału w startach PL1, więc Ci nie powiem dokładnie, ale np. na Huronie jest podobnie. Pierwsze miasto ma ID 10. Tam był raz robiony reset przed startem + robiliśmy jedno testowe przed startem.
Więc by się zgadzało 1-4 założycieli, 5 testowe skasowane, 6-9 założycieli po restarcie przed otwarciem. 10 pierwsze graczy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przepraszam ale to samo pisze w opisie RLD

Nie. Pisze, że jest to najstarsze OBECNIE miasto. Powstało jako drugie na serwerze. Jednak to Croaton zostało jako pierwsze w pełni rozbudowane.

Wystarczyło zajrzeć do działu miasta:
http://forum.the-west.pl/showthread.php?t=40418

Ciekawostka. Najstarsi gracze

Jak ktoś chce sprawdzić ID swoje lub innego gracza, to wystarczy w rankingu najechać myszką na takiego gracza i na dole przeglądarki będzie coś takiego:

javascript:AjaxWindow.show('profile',{char_id:XX},'XX');

XX to właśnie ID gracza.

Ja mam id coś powyżej 80000 o_O. To możliwe aby w przeciągu (około) dwóch tygodni od startu ś1 pojawiło się na nim AŻ tylu nowych graczy?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser182

Gość
Gość
Ja mam id coś powyżej 80000 o_O. To możliwe aby w przeciągu (około) dwóch tygodni od startu ś1 pojawiło się na nim AŻ tylu nowych graczy?

Liczą się też osoby, które np. założyły sobie konto główne ale nigdy się nie zalogowały na świecie. Całkiem możliwe to jest.
 

DeletedUser1170

Gość
Gość
Ja niestety Doko sprawdzić już nie mogę, z wiadomych niektórym powodów :) A szkoda, chętnie bym zobaczył, który byłem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wpisałem sobie w profil, że mam 2,5 m wzrostu. Musicie mi uwierzyć na słowo.

Przy następnym konkursie jak będzie pytanie kto jest najwyższy w TW na bank stawiajcie na mnie.

:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wpisałem sobie w profil, że mam 2,5 m wzrostu. Musicie mi uwierzyć na słowo.

Przy następnym konkursie jak będzie pytanie kto jest najwyższy w TW na bank stawiajcie na mnie.

:)

Robisz z igły widły. Nie udało Ci się odpowiedzieć na pytania, znaleźć odpowiedzi i teraz robisz wielką aferę. Kto szuka ten nie błądzi, Rutiemu się jakoś udało. Btw ja mam id 5248 :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nawet mi to przez mózg nie przeszło. Padłem i 55 razy to wcześniej napisałem :) . Uznałem bezwzględne zwycięstwo Ruti (nomen omen z mojego sojuza).

Drażni mnie jedynie podejście do historii. Nie można jej weryfikować jedynie na podstawie czyjegoś wpisu. Ja podaję archiwalny wpis, gdzie zaznaczone jest "Pierwsze miasto w Polsce które osiągnęło maksimum punktów w rankingu."

http://http://forum.the-west.pl/showthread.php?t=5502&highlight=tegucigalpa

Nikt wówczas temu nie zaprzeczył (Pomocna Dłoń również). Mało tego składano gratulacje ze Swiata 1, także.

Konkurs się zakończył. Moim błędem jest to, że napinam się tutaj a nie w temacie Historia. Sorki

Finish mojego nabijania postów. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser182

Gość
Gość
Wpisałem sobie w profil, że mam 2,5 m wzrostu. Musicie mi uwierzyć na słowo.

Przy następnym konkursie jak będzie pytanie kto jest najwyższy w TW na bank stawiajcie na mnie.

:)

Tak w ogóle to czy możesz powiedzieć o co Ci chodzi?
Od kilku stron wymagasz aby ktoś Ci podał poświadczony notarialnie certyfikat ukończenia rozbudowy miasta. Powiedz nam w skrócie co chcesz osiągnąć? Chcesz potwierdzenia że pierwsze były miasto inne, proszę Cię bardzo. Ze mną jak z dzieckiem, tylko co Ci to da? Rozumiem że byś miał 9 innych odpowiedzi dobrych, ale nie masz, więc w czym tkwi problem?

Twoja odpowiedź na pytanie 2 jest zaliczona. Mam nadzieję, że to Cię satysfakcjonuje.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Akurat ja grałem od początku S1, i mogę Ci potwierdzić że CROATOAN było 1 w pełni rozwiniętym miastem. Nikt tu sobie tego nie wyssał z palca i zamieścił jako pytanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry