Która klasa najlepsza?

  • Rozpoczynający wątek Nidaime2
  • Data rozpoczęcia

Kim najlepiej grać ?

  • Poszukiwacz Przygód

    Głosy: 314 43,4%
  • Żołnierz

    Głosy: 203 28,1%
  • Robotnik

    Głosy: 93 12,9%
  • Zawiadaka

    Głosy: 113 15,6%

  • W sumie głosujących
    723
Status
Zamknięty.

DeletedUser5420

Gość
Gość
tutaj musisz się zastanowić.
-jeżeli chcesz się pojedynkować to najlepiej zostań żołnierzem.
-jeżeli chcesz budować miasto i szybko awansowywać w rankingu to najlepiej być robotnikiem.
-jeżeli chcesz znajdywać różne ciekawe przedmioty, w przyszlości mieć najlepsze prace to wybierz poszukiwacza i od początku inwestuj w jedną umiejętność
wybór należy do Ciebie:)
Najlepiej dla pojedynków być Zawadiką bo szybciej odzyskujesz motywacje ale najlepiej poszukiwaczem
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pytanie "kim najlepiej grać?" bez przedstawienia planów jest bardzo podobne do pytania "jak żyć?". Nie da się na nie odpowiedzieć jednoznacznie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja gram zawadiaką na ś7 i z wykonaniem niektórych zadań mam dość spore problemy. Co do pojedynków to ta klasa postaci jest według mnie znakomita (ładuje wszystkie pkt. umiejętności w pojedynki), niejeden żołnierz mający więcej poziomów doświadczenia dostał ode mnie baty. Postanowiłem dzisiaj zagrać na ś6 i z tego co tu przeczytałem wybiorę chyba poszukiwacza przygód (będzie łatwiej wykonać wszystkie questy). Zgadzam się z holender74, wybór klasy postaci zależy od tego co chcesz robić na danym świecie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Według mnie to najgorsza klasa, ma słabe bonusy. Do pojedynków lepszy jest żołnierz ma bonu, że może walczyć bronią o 3 poziomy wyższą. To duży bonus bo na 60 levelu 3 poziomy to naprawdę bardzo dużo.

technicznie tak

w praktce wyglada to nieco inaczej - sam latam poszukiwaczem na pojedynki, i kiedy juz zaczalem poznawac strategie atakow i inne triki, doszedlem do wniosku, ze jednak zawadiaka to postac lepsza, przynajmniej dla mnie

zolnierz ma bonus do taktyki - co liczy sie tylko w obronie. a mnie jak do tej pory tylko 3 graczy zaatakowalo. wiec lipa.
bonus do pkt zycia? nieprzydatny, mam tylko pare pts, z ciuchow zreszta :]. jedynie bonus do broni jest interesujacy, jednak sama bron to nie wszystko :)

a zawadiaka?
szybsza motywacja - doceniasz jej wartosc gdy bedziesz probowac grac na ranking pojedynkow - z normalna motywacja jest dosc ciezko.... ja swoja zjechalem kilkukrotnie do 0.
bonus do kasy - nieprzydatny. chyba ze nie masz $$$ prac :)
bonus do szybkosci - o tak, jak najbardziej. dlugie trasy wedrowki potrafia wkurzac, pomimo posiadania klusaka.

tak wiec sam kiedys uwazalem, ze zolnierz gniecie zawadiake bez problemu, ale troche pojedynkowania praktycznego, i nie ma takiej przewagi :)

ale generalnie wybor i tak zalezy od obranej strategii na dany swiat :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
tak naprawdę jedynymi sensownymi (dla pojedynkowiczów) bonusami są:
-broń o 3 LVL niżej (u żołnierza)
-szybszy wzrost motywacji (u zawadiaki)
to z prędkością to tylko 10% - moim zdaniem nie rewanżuje to tego z bronią.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Darujcie sobie teksty w stylu "głupszego pytania" każdy kiedyś zaczynał grę i nie wiedział czy chce expić, budować czy się pojedynkować - mądrze jest najpierw zasięgnąć opinii i poznać swoje opcje a nie na np. 50 lvl zaczynac od nowa.

Ja osobiście preferuję poszukiwacza przygód - najlepszy dla samotników moim zdaniem, ciekawe zadania, i bonus świetny na początek (darmowy hotel lvl2)
Teraz zaczynam na ś8 - chcę zobaczyć jak to będzie być bobem, bobem pułapką ;)
Zawadiaka i żołnierz jakoś mnie nie pociągają.
 

DeletedUser

Gość
Gość
On już pewnie ma 10 level... Skąd miał wiedzieć,że robotnik daje wszystko w budowanie?Teraz już mu się nie opłaca.Jak masz różne staty polecam poszukiwacza przygód.
 

DeletedUser

Gość
Gość
zapomniałeś o 5 możliwości ... nie rób nic wtedy masz bonus +150 % szybkości do poruszania sie po mapie ...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Odpowiedz na to pytanie jest bardzo prosta.. Spójrzcie na top100 s5..

(Wziąłem to z profilu jakiegoś poszukiwacza)
W dniu 05.02.09 w top100 bylo:
- 64 bobów..
- 27 poszukiwaczy..
- 5 żołnierzy
- 4 zawadiaków
W dniu 05.03.09 było już inaczej:
- 48 poszukiwaczy
- 39 bobów
- 10 żołnierzy
- 3 zawadiaków
Natomiast juz w dniu 05.05.09 bylo tak:
- 69 poszukiwaczy
- 22 bobów
- 8 żołnierzy
- i o dziwo tylko jeden zawadiaka..

Wniosek: Poszukiwaczami gra sie milej, łatwiej i maja najlepsze bonusy :rolleyes:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli interesuje Was bardzo długa gra czyt. ok. 99lvl'a (zależy czy będą dodane nowe lvl'e) to zdecydowanie żołnierz lub poszukiwacz przygód, a wybór już należy do Was ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Poszukiwacz Przygód. Najbardziej uniwersalna postać. Jeśli go wybierzesz inwestuj w zaskoczenie i handel.
 

DeletedUser

Gość
Gość
poszukiwacz nastawiony na chowanie się
włamanie się na 40 lvl
napad na 30 chyba
polowanie na wilki i ochrona wozu osadników na 20-25
polowanie na bobry nie wiem ale około 15 lvl
polowanie na indyki na 7

później masz
okradanie ludzi , sprzedaż broni indianom, rokowania pokojowe, przemyt.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja polecam poszukiwacza bo, poszukwiaczem gra się nałatwiej i ma się dużo kasy :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Poszukiwacz, nim praktycznie możesz dać w każdą umiejętność i będzie dobrze:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli chcesz się pojedynkować to graj zawadiaką, moim zdaniem jest lepszy, ale jeżeli liczysz jak większość na bonusy to wybierz żołnierza, tu jest kwestia gustu :) Lub poszukiwacz przygód jeżeli chcesz robić zadania i kosić sporo kasy ;) Na temat Boba się nie wypowiadam bo nie miałem okazji grać :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
A moim zdaniem poszukiwacz jest bardzo dobry do pojedynkow, a to ze wzgledu na mozliwosc spania w obcym hotelu. Kiedy wybieram sie na polowanie wyglada to tak:pojedynkuje sie az mi braknie energii, albo od kogos tak dostane ze mi za bardzo zycie spadnie. Co wtedy? Zaden klopot moge sie spokojnie zatrzymac w obcym hotelu, pospac sobie pare godzin az mi sie energia/PŻ odnowi i moge strzelac dalej, i tak w kolko, jestem w ten sposob w stanie bez problemu przeprowadzic kilkanascie pojedynkw dziennie, omdlec pare osob i nie musze wracac do wlasnego miasta, poza tym wiem, ze nikt mnie nie zaatakuje, gdy mam malo zycia po pojedynku. Oczywiscie nie pojedynkuje sie codziennie, w miedzyczasie sa fajne bonusy do pracy :) Zdecydowanie polecam poszukiwacza.
 
Wg.Mnie bob jest nudny,kładziesz tylko w budowanie,zero pojedynków.Poszukiwacz za to jest uniwersalny,może być zarówno pojedynkowiczem jak i zwykłym gościem który chodzi tylko do pracy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Żołnierz!!!!!!

Mimo nim nie grałem to on jest najlepszy

Takich bredni nigdy nie słyszałem.. może i masz rację, że żołnierz jest najlepszy, ale jeśli nie grałem nigdy zawadiaką to on ma być dla mnie najlepszy?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry