Która klasa najlepsza?

  • Rozpoczynający wątek Nidaime2
  • Data rozpoczęcia

Kim najlepiej grać ?

  • Poszukiwacz Przygód

    Głosy: 314 43,4%
  • Żołnierz

    Głosy: 203 28,1%
  • Robotnik

    Głosy: 93 12,9%
  • Zawiadaka

    Głosy: 113 15,6%

  • W sumie głosujących
    723
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Najlepiej jest - wg. mnie brać poszukiwacza, robić questy (cofanie statów ważne) i rozdawać cechy 6 - 6 - 6 - 6 a "umki" w zakładanie pułapek (na muchy) i siłę i potem dawać tylko w siłę/celowanie i zaczyna się zabawa - masz odblokowane prace czyli możesz łatwo ulepszać postać czyli możesz dawać więcej w pojedynki niż np. taki zawadiaka/żołnierz bo musi czekać aż mu się motywacja załaduje a jako że rozdałeś staty pół pojedynki pół poszukiwacz to możesz z prac ciągnąć kasę i ew. exp a z pojedynków to samo tyle że więcej, ale rzadziej. Szybki rozwój w stronę pojedynków, za kasę rozdajesz staty do questów (kasa za exp) i wymiatasz ;) Ale wybór jest twój :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
trudne? ja mam 51 level i wszystkie dotychczasowe zadania kompletne (oprocz tego z kartkami - olalem je).
ja na 41 już miałem wszystkie skończone
ja raz widziałem ciekawego żołnierza ładował all pkt w budowanie a żołnierzy się praktycznie wogule nie leje
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
ja na 41 już miałem wszystkie skończone
ja raz widziałem ciekawego żołnierza ładował all pkt w budowanie a żołnierzy się praktycznie wogule nie leje

dobre podejscie :/ bo prawdziwy pojdeynkowicz leje bobow i poszukiwaczy :)
gratulacje!!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Szkoda że tylko 10 osób uważa że zawadiaka jest najlepszy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zawadiaka jest dobra bo może się dużo pojedynkować dzięki motywacji oraz więcej kasy trzepie. Ale uważam że powinni ulepszyć zawadiake bo jest za słaba. np. zawadiaka powinna mieć bonus do pojedynków jak u żołnieża tylko zamiast taktyki np. zaskoczenie.
 

DeletedUser13520

Gość
Gość
Ja tam mam poszukiwacza przygód i mi sie nawet dobrze gra a i nie dawalem wszystkiego w handel ale raczej zaczne chyba nic straconego mam dopiero 22 lvl gram od niedawna
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja zdecydowanie wybrałem poszukiwacza przygód - nie żałuję i naprawdę polecam tę klasę ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
ta a ja chciałbym założyć sobie 2 konto i biorę klasę postaci poszukiwacz przygót i nie wiem czy brać w handel czy zakładanie pułapek
gdzie są lepsze prace?
 

DeletedUser

Gość
Gość
ta a ja chciałbym założyć sobie 2 konto i biorę klasę postaci poszukiwacz przygót i nie wiem czy brać w handel czy zakładanie pułapek
gdzie są lepsze prace?

Nie można mieć dwóch kont (no chyba, że mówisz o innych światach). A jeśli chodzi o Twoje pytanie - według mnie bardziej opłaca się handel, ale o zakładaniu pułapek również nie można zapomnieć. :)
 

DeletedUser11649

Gość
Gość
Waham się z decyzją pomiędzy Żołnierzem a Poszukiwaczem przygód

Zawadiaka : Słabe bonusy i tyle :)
Robotnik : Narażony na ataki żołnierzy , zawadiaków i poszukiwaczy



Wybrałem jednak Żołnierza . Czemu ? Według mnie ma lepsze bonusy .
 

DeletedUser

Gość
Gość
ale najlepsze są żołenizr bob i poszukiwacz
a zawadiaka nie podoba mi sie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja gram zawadiaką i dobrze mi się nim gra choć mam sporo zadań niewykonanych.
 

DeletedUser4844

Gość
Gość
ja gram poszukiwaczem i wale w chowanie się:) w walkach o forty ponoć jest potrzebne i końcowe prace mają w pp chowanie się:)
 

DeletedUser12447

Gość
Gość
Hmmm Według mnie każda klasa jest dobra powód?:

Bonusy i bonusy co prawda żołnierz pokona zawaidakę (pokonałem pare lvl lepszego ;]) ale nie wyexpi tak szybko jak bob

Do reszty klas sie nie wyowiadam ;] nie znam ich ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zależy co chcesz robić, to twój wybór.

Lubisz pojedynki = zawadiaka, żołnierz.
Chcesz się poświęcić miastu lub fortowi = budowniczy.
Dobre prace i zadania = poszukiwacz przygód.
Ja osobiście jestem na początku za poszukiwaczem, na drugim miejscu budowniczy ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zauwazylem ciekawa rzecz: przegladalem sobie ranking pojedynkowiczow na s1 i kogo zobaczylem w top10?
6 poszukiwaczy
2 zolnierzy
1 zawadiaka
1 robotnik
Oczywiscie to nic nie znaczy, po prostu poszukiwacze maja najwiecej expa:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zawadiaka .. ma fajne avatary i zadania (moim zdaniem). A po za tym wszyscy wolą 3 inne klasy .. będziesz się wyróżniać xD
 

DeletedUser

Gość
Gość
Każda klasa ma swoje plusy i minusy ;) Żołnierz rulez :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry