Która klasa najlepsza?

  • Rozpoczynający wątek Nidaime2
  • Data rozpoczęcia

Kim najlepiej grać ?

  • Poszukiwacz Przygód

    Głosy: 314 43,4%
  • Żołnierz

    Głosy: 203 28,1%
  • Robotnik

    Głosy: 93 12,9%
  • Zawiadaka

    Głosy: 113 15,6%

  • W sumie głosujących
    723
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
......

Moim zdaniem najlepszy jest poszukiwacz przygód bo może być kim chce tzn. pojedynkowiczem, budowniczym, wykonywać questy itd. I ma fajne bonusy ;D Ale karzda klasa postaci ma swoje wady jak i zalety.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Graj se poszukiwaczem, szybko kasę zarabia, w questach nie błądzi ;)
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
Nie ma najlepszej postaci zależy wszystko od tego jak chcesz grać:

Jeśli chcesz być graczem bez miasta, który podrużuje po mapie i kupuje tylko przedmioty to polecam poszukiwacza z jedną albo dwiema umiejętnościami - do wyboru kasa, eksp albo przedmioty. Poszukiwacza dlatego że nie będzie trzeba wydawać kasy na hotele do 2 poziomu oraz inne bonusiki.

Bob jak sama nazwa mówi robotnik budujący miasto/fort najlepszą klasą jest właśnie robotnik z prostej przyczyny ta klasa ma szybszy wzrost motywacji, ma dodatkowe +5% do bidowania.

Jeśli chodzi o walki to oczywiście każda postać może walczyć zależy to od rozdania umiejętności. Lecz mimo wszystko chyba najlepsze bonusy daje żołnierz bo zawadiaka powinnien być troszkę lepiej "podrasowany".
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
ja mam zawadiakę i dziennie jestem w stanie wyexpić około 500...jeśli trafię jakiegoś wartego dużo expa boba...;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10321

Gość
Gość
ja mam zawadiakę i dziennie jestem w stanie wyexpić około 1500...jeśli trafię jakiegoś wartego dużo expa boba...;p

YHYY... na pewno to co 2 dzień nabijasz lvl. To już dawno powinieneś mieć 99 lvl.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja tam 500 exp w pojedynkach zarabiam jak mam zły dzień do pojedynków
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja gram wszystkimi klasami najlepiej mi idzie zawadjaką, na poszukiwaczu zaciąłem się na zadaniu w którym trzeba handlować z indianami.
Żołnierzem nie za bardzo mi idzie w pojedynkach...

Więc mi się najbardziej podoba zawadjaka...
 

DeletedUser7000

Gość
Gość
Nie ma najlepszej klasy:
-poszukiwacz - wg mnie klasa od wszystkiego. Ja rozdawałem umiejki jak mi się podobało na poszukiwaczu i mam wszystkie zadania od niego zrobione, a prace... Cóż pracami się idzie pochwalić. :p Mogę konowała, Grizzly, wydobycie srebra, plądrowanie zwłok i 50 punktów mi do służby w armii brakuje. :D
-bob - trochę monotonne dawanie wszystkiego w budowanie ale nie można się potknąć w rozdawaniu umiejętności. Siła i budowanie ot co!
-zawadiaka - pojedynki... Ale poszukiwacz też może się dobrze pojedynkować. Bonus nieco słaby...
-żołnierz - najtrudniejsze zadania! Niezły bonus, pojedynki... Początki na żołnierzu są trudne ale potem jest fajno. :D

To chyba tyle...
 

DeletedUser9743

Gość
Gość
Proste jeżeli kręci cie budowa miast to stawiam na boba.
Jeżeli chcesz poobijać kogoś proponuje żołnierza albo zawadiake
Chcesz być wędrowcem poszukiwacz;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
moim zdaniem zawadiaka jestem zawadiakom i moim zdaniem ta klasa jest najlepsza
 

DeletedUser

Gość
Gość
Według mnie to najgorsza klasa, ma słabe bonusy. Do pojedynków lepszy jest żołnierz ma bonu, że może walczyć bronią o 3 poziomy wyższą. To duży bonus bo na 60 levelu 3 poziomy to naprawdę bardzo dużo.



no ale jak chce być pojedynkowiczem to teżmotywacja mu szybko rośnie i mozę dużo expić pkt doświatczenia a kasy teżzdobędzie bo ma bonus 10% kasy więcej za każdy pojedynek więc nie taka zła postac a jak se premium jeszcze wykupi to bedzie kosił.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja wybrałem zawadiakę bo ma słabsze bonusy. Ciekawiej jest, gdy dojdziesz wysoko bez pomocy a jedynie ciężką pracą:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oczywiście że poszukiwacza :) , jedynym avatarem jaki mi przypadł do gustu Jest Wędrowiec więc jak bym miał byc bobem ładowałbym w wędrowca budowanie jak pojedynkowiczem ładował bym w strzelanie / siłe ud. :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem najlepszy poszukiwacz i bob jeśli chodzi o qesty,żołnierz ma dobre bonusy ale trudne qesty(ale zależy jak staty rozdane).Każda klasa jest dobra ale zależy do czego.
 

DeletedUser15687

Gość
Gość
Jak dla mnie zawadiaka jest najlepszy ;)
Dlaczego?
-Questy można wykonać praktycznie bez dawania w umiejki robocze
-Co za tym idzie, szybko zdobywa z nich przedmioty np. Grot. Do pojedynków używam go do teraz
-Masz możliwość pojedynkowania się praktycznie cały czas dzięki bonusie do motywacji, co na wyższych lvlach liczy się najbardziej
-U żołnierza jedyny dobry bonus (wg mnie) to lvl broni obniżony o 3. 50% taktyki? Po co? Mnie prawie nigdy nie atakują. 5hp+? Wystarczy trochę dołożyć do uników.
-Jako zawadiaka jesteś oryginalny ;) Nie twórz kolejnej kopii, jeśli wiesz o co chodzi
-Poza tym mają najfajniejsze avatary xD

Ale to twój wybór :) Jednak myślę, że bob odpada (w co dawałeś umiejki?;p), a poszukiwacz jest u mnie na drugim miejscu, też jest dobry ^^
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak dla mnie zawadiaka jest najlepszy ;)
Dlaczego?
-Questy można wykonać praktycznie bez dawania w umiejki robocze
-Co za tym idzie, szybko zdobywa z nich przedmioty np. Grot. Do pojedynków używam go do teraz
-Masz możliwość pojedynkowania się praktycznie cały czas dzięki bonusie do motywacji, co na wyższych lvlach liczy się najbardziej
-U żołnierza jedyny dobry bonus (wg mnie) to lvl broni obniżony o 3. 50% taktyki? Po co? Mnie prawie nigdy nie atakują. 5hp+? Wystarczy trochę dołożyć do uników.
-Jako zawadiaka jesteś oryginalny ;) Nie twórz kolejnej kopii, jeśli wiesz o co chodzi
-Poza tym mają najfajniejsze avatary xD

Ale to twój wybór :) Jednak myślę, że bob odpada (w co dawałeś umiejki?;p), a poszukiwacz jest u mnie na drugim miejscu, też jest dobry ^^


Dobrze to ująłeś zawadiaka najlepszy, żołnierz ma taki głupi quest co trzeba kucyka i precyzyjną procę i zawsze na nim stoję.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy może mi ktoś odpowiedziec czy PP ktory daje w Chowanie oraz pułapki ma jakiekolwiek perspektywy ? Jezeli nie to które z tych warto wybrać ,czy oprócz tych umiejetności powinienem dawać w inne ? Moze kombinacja Dowodzenie + pułapki ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Uniwersalny robotnik-bierzesz robitnika i np: w zp jedziesz, a masz bonus 5% wiecej expa :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja obstawiam na Kowboja - czemu? Bo robotnik Najbardziej mi odpowiada - jak dla mnie miasta, to największa zaleta tej gry (no i pojedynki ;) ). A uważam tak, bo po prostu mam smykałkę do prowadzenia stron, for itp. NO a takie miasto fajnie jest prowadzić. Ja teraz wróciłm do The Westa (przedtem grałem na s1 jako poszukiwacz, ale to była moja pierwsza postać i nie wiedziałem, co z nią zrobić i była w sumie od niczego. A teraz jestem full bobem i pakuje tylko w budowanie i niezamieżam tego zmienić. xD (w każdym razie w najbliższym czasie)

Aha - nie napisałme robotnika, bo kowboj j najfajniej wygląda, reszta to takie do niczego nie podobne są. :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry