Która klasa najlepsza?

  • Rozpoczynający wątek Nidaime2
  • Data rozpoczęcia

Kim najlepiej grać ?

  • Poszukiwacz Przygód

    Głosy: 314 43,4%
  • Żołnierz

    Głosy: 203 28,1%
  • Robotnik

    Głosy: 93 12,9%
  • Zawiadaka

    Głosy: 113 15,6%

  • W sumie głosujących
    723
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Według mnie prace to nuda , wyjątkiem są te z wysokim szczęściem , dla mnie praca to tylko droga do ulepszenia sie w pojedynkach lub fortach ( kasa na eq , exp wymienny na umiejki i cechy) , co z tego że ktos daje w handel i ma duzo dolarów , może sobie na nie popatrzec lub zakupić eq do jeszcze nudniejszych prac :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
W tym roku ma być wprowadzone kupowanie punktów umiejętności za te nudne dolary :)
 

DeletedUser20997

Gość
Gość
Bob szybko expi, ale ma jedną wadę: jest uzależniony od miasta :/ no i w każdej chwili może oberwać od jakiegoś pojedynkowicza i stracić kasę i hp. Najlepiej być poszukiwaczem przygód i do miasta wpadać tylko na zakupy! Proponuję inwestować w handel (dużo kasy), ale i zakładanie pułapek też nie jest gorsze (kupe expa za polowanie na grizli i kasy też nie mało). Jak się już będzie miało 25lvl to bonus poszukiwacza spanie w hotelu za free stanie się zbędny, bo będziemy wybierali tylko 5-ciogwiazdkowe pokoje, tytle będziemy mieli kasy, a hotelik sprawi, że nie zabraknie nam energii na expienie!
 
ocena klas

Najlepszej nie ma, ale są takie których nie polecam.
Nie polecam robotnika - jest ich za dużo, tylko najlepszym wolno budować, po wybudowaniu miasta właściwie nie ma co robić - ew. rozbudowa fortu, i tu też nie dość że konkurencja, to forty wolniej rozbudowuje się niż miasta. "Boby" są cenione na bitwach (wysokie hp) i to chyba tyle zalet.
Poszukiwacze przeważnie dostają bęcki od wszystkich. Bonus z darmowym hotelem to ponury żart. Są cenieni przez miasto ze względu na wpłaty i później jak mogą zdobywać dzwony :)
Żołnierz i Zawadiaka (ten drugi trudniejszy do prowadzenia) - te klasy postaci polecam.
Można wogóle nie wybierać klasy. Gram bezklasowcem na 10św i jest ok (nawet pojedynki i forty - ale odpada część questów i bonusy na fortach)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Grałem poszukiwaczem, którym robiłem praktycznie wszystkie prace :)
Ale nie polecam takiego rozwiązania, bo gra szybko się nudzi... -.-
Bobem gra się całkiem przyjemnie, bo i ładny exp, i można coś wydropić (gaszenie pożarów).
Żołnierz - nawet łatwa gra jak leci się w pojedynki.
Zawadiaka - nie polecam. Trudno się nim rozwijać. Szczególnie trudne są zadania z serii "Gra życia".
 

DeletedUser

Gość
Gość
ej Adios123 mówi aby dawać w zakładanie pułapek a ja dawałem w handel co jest lepsze.:confused::confused:
 

DeletedUser12361

Gość
Gość
Według mnie:
Questy/prace:pP
Pojedynki/Forty:Żołnierz
Rozbudowa miasta:Bob
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja gram poszukiwaczem przygód i całkiem dobrze się nim gra .
Gram też Bobem a tym to jestem i dobry w pojedynkach i w budowaniu i tą klasą postaci mi się gra najlepiej .
Gram też żołnierzem i też jest spox tylko wolną idą poziomy i te zadania trochę trudne .


 

DeletedUser13582

Gość
Gość
którą klasę wybrać?

Jasne, że poszukiwacza.
Zawadiaka - dobry w pojedynkach, łatwe dość zadania, klasa ok ale szybko mi się znudziła nie wiem jak tobie.
Żołnierz - dobry w bitwach o fort też w pojedynkach czasem, zadanie niektóre
trudne, też mi się znudziła.
Robotnik - dobry w budowaniu miasta, łup dla pojedynkowiczów, ogólnie
dobrze mi się nią gra na razie ok. Nie wiadomo co los przyniesie.
Poszukiwacz przygód - najlepsza klasa którą dotychczas gram.
Dobrze się rozwijam, poszukiwacz dobry w robieniu zadań, misji i prac.
Niekiedy w pojedynkach. Ale i tak też może być bob pojedynkowicz.
Łoooo ale zbudowane ;pp. :)) A i tak jestem poszukiwaczem
i żyję w mieście.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wg. mnie każda klasa ma coś w sobie i dokładnie stwierdzić nic nie mogę. Głosowałem na boba bo mam 2:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem najlepszy jest poszukiwacz,ale do zadań najlepszy jest BOB,szybko się kończą.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dla mnie najlepszą klasą postaci jest poszukiwacz przygód ponieważ łatwo się nim exspi bo ma zadania ze sporym doświadczeniem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
gram wszystkimi klasami. żołnierz jest typową postacią do fortów, bo do pojedynków jakoś mi nie pasuje zbytnio. pp jest uniwersalny, może być zarówno fortowcem, jak i pojedynkowiczem, czy też pp z krwi i kości(prace, questy). bob- chyba nie trzeba wyjaśniać, do czego jest potrzebny. i na koniec zawadiaka. najlepsza klasa do pojedynków, pomimo trudności grania. to wyższa szkoła jazdy. questy da się jakośtam zrobić. bonusy są bardzo dobre do pojedynków.
questy klasowe to zupełnie inna bajka... najłatwiejsze zadania są dla pp i boba. kiedyś, bob miał problem, bo trzeba było zbierać agawę i wydobywać ropę(na niższym lvlu to było po prostu niemożliwe). od dawna są sety, i dzięki nim, bob może bez problemu zrobić zadania. poszukiwacz to zupełnie inna bajka. jeśli idziemy w prace, nie powinniśmy mieć problemów ze zrobieniem 2 i 3 decyzji(3 odradzam, jest po prostu nieopłacalna). zaś pierwsza to zupełnie co innego. 1 decyzję na becie wybrałem jakieś 2 miesiące temu. co ciekawe, jakieś 2-3 tyg. temu ją zrobiłem(full strzelanie), mimo tudności. ale wiadomo- dostajemy 5skilli do zaskoku, co jest całkiem przydatną rzeczą.
zawadiaka- questy są raczej średnio trudne. najtrudniejsze momenty to tartak(tak, nie pomyliłem się, tartak!), bo robiąc zawadiakę z/u nie możemy wykonywać tej pracy zbyt wcześnie. następnie, polowanie na bizony. raczej mało który zawadiaka idzie w zp... ale, kilka itemków i powinniśmy móc wykonywać tę pracę. i końcówka, hzi(handel z indianami). jeśli jednak mamy sporo zaskoku, powinno nam się udać.
żołnierz- najtrudniejsze questy klasowe. nie zrobiłem ich(wszystkie inne zrobiłem, 2 decyzje pp, 1 bobem, ale niedługo będzie drugi) mimo to, iż mam 3 żołdaków o_O. jestem mniej więcej w połowie.
a więc- zagłosowałem na poszukiwacza. to nim gram na s1 od 2 lat, i sentyment do tej klasy pozostał:) były dni, kiedy uwielbiałem żołnierza, były i takie, kiedy ubóstwiałem boba czy zawadiakę(szczególnie boba, zawadiakę doceniłem dopiero po ponad roku gry, no może zawadiaką grałem wtedy jakiś rok:p). ale nie było takiego momentu, kiedy bym nie pamiętał o początkach polskiego Westa... i o wybiciu 10, 20, 30 lvlu moim poszukiwaczem...
 

DeletedUser15475

Gość
Gość
Kwestia gustu, a o gustach sie nie dyskutuje:p Zawadiaka jest superpif paf
 

DeletedUser6997

Gość
Gość
Poszukiwacz!
Z zadań z Mugridgem dużo expa idzie mi za jedno zadanie poleciały 2 lvle
 

DeletedUser23584

Gość
Gość
Zdecydowanie Poszukiwacz - doskonale odzwierciedla mój styl gry,
tzn. głownie nastawiony na questy, jednak nie pogardzi pojedynkiem : )
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bob 100% - gram dwoma bobami - na norweskiej Arizonie i Black'u.Jest dość uniwersalny - od możliwości budowania, do pojedynków i fortów.Kolejną możliwością jest dość szyba produkcja tequilli i sprzedaż jej po 150-300$ za sztukę:). Fakt jest lany przez wszystkich - wystarczy jednak jedno omdlenie i spokój.Reszta klas jakoś mi się wynudziła...:eek:kul:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zalezy od charakteru gracza ja mam tak:
Swiat11- Bob
Swiat12- Poszukiwacz
Arizona- Poszukiwacz
Najlepiej mi idzie na Arizonie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry