Które produkty w ekwipunku odblokowują zadania

  • Rozpoczynający wątek flyboy
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2097

Gość
Gość
Ach jak ja lubię anglików :p
Binek115 masz rację co do tego, że zadanie jest zadaniem na 67 lvl z aktualizacji, lecz by się ono pojawiło trzeba spełnić jeszcze jakieś wymogi oprócz >67, bo dużej ilości osób to zadanie się nie pojawiło. Niestety Anglicy jeszcze nie doszli do tego jakie to mają być wymagania, a aktualizacja na WEST-STATS będzie dopiero około niedzieli(przynajmniej na niedziele jest zapowiedziana).
 

DeletedUser2180

Gość
Gość
beztytuuhhx.png


ale co potrzeba zeby sie odblokowalo niemam zielonego pojecia a opcji jest duzo :)
jezeli chodzi o zadania decyzyjna to nawet juz nie pamietam ktore robilem
 

DeletedUser3360

Gość
Gość
pisze coś o zielonej chustce pewnie trzeba mieć ją na sobie
 

DeletedUser

Gość
Gość
mi to zadanie wyskoczyło jak miałam złoto azteków w ekwpiunku
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z tego co czytałem na angielskim forum i porównując do naszego to raczej żaden ekwipunek nie jest potrzebny - ewentualnie przewijała się często szlachecka skórzana kurtka. Jedyne na co zwróciłem uwagę to to że chyba trzeba mieć albo zakończony (możliwe że wystarczy tylko rozpoczęty ) sekretny quest z pierścieniem u Waupeego.
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
Wymagania by zadanie się pojawiło, a właściwie by można było je przyjąć
Zielona chustka
Wtorek
60 Chowania się

Nagroda 100xp

Btw. Ono wcale nie jest ukryte, lecz z tego co wywnioskowałem jest u zleceniodawcy(gdzieś na mapie :p)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wymagania by zadanie się pojawiło, a właściwie by można było je przyjąć
Zielona chustka
Wtorek
60 Chowania się

Nagroda 100xp

Btw. Ono wcale nie jest ukryte, lecz z tego co wywnioskowałem jest u zleceniodawcy(gdzieś na mapie :p)

Wszystko się zgadza,
tylko, że dwa dni temu było napisane 35 chowania się... już nawet blisko byłem tego... no ale komuś się zachciało zmiany?;/ do 60 na bank nie dojdę.:
beztytuunrv.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Czy zadania z zieloną chustką i chowaniem zmarłego są dostępne dla wszystkich klas?
 

DeletedUser6383

Gość
Gość
Tam ktoś mówił, że do 60 w chowaniu się nie dojdzie. Zielone ubranie +6, brązowe buty materiałowe +5, a więcej to nie pamiętam
 

DeletedUser

Gość
Gość
samymi przedmiotami oczywiście że nie - ze starych przedmiotów przy założeniu że musisz mieć zieloną chustę zostaje tyle:

Szlachecka skórzana kurtka +15
Zielony cylinder +9
Szlacheckie kozaki +8

inaczej jest jak doliczysz nowe bo z zestawu indianina masz Mokasyny +11 i
Indiańskie ubranie +11 i no. z 2 przedmiotami z setu +8 chowania - nie wiem ile z większą ilością części zestawu ale pewnie sporo

tak czy tak trzeba dodać umiejętności na chowanie się, ale myślę że jak ktoś ma 67 poziom to gdzieś te parę statów znajdzie :)
 

Zigzag

Blada Twarz
A dalej jest wybór...

Kolejny etap jest do wyboru...
Można być złym...

13514115.png



albo dobrym

75252620.png



Sorki za poprzednie załącznikowe miniaturki (teraz już wiem, jak wklejać)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Gość
Gość
z angielskiego forum wiem że jak przystaniesz na bandytów to w następnym quescie trzeba 6 godzin być łowcą nagród
 

DeletedUser

Gość
Gość
To jest trudna decyzja ^^ xD Nie wiem ktora mialaby ogolnie wiecej korzysci dla mnie (pewnie poczekam az bede wiedzial co sie dzieje dalej (weststats xD)) Z jedenj strony mamy byc dobrzy i moze pomoc szeryfowi a on moze za to wypusci brata, ale z drugiej strony jak tam sie nie pojdzie to go "zrobie w konia xD"

Ja prawdopodbnie poszedlbym z bandytami xD ;D
 
Status
Zamknięty.
Do góry